Consumer
Ürünler

Viva Collection Airfryer

Az yağ ile kızartma makinesi, Çok Amaçlı Pişirici, Siyah, 800 g HD9220/20

Sıkça Sorulan Sorular

Philips Airfryer'da ne tür yemekler pişirebilirim?

Philips Airfryer'da kızartmalar, patates, atıştırmalıklar, kırmızı et veya beyaz et gibi çok çeşitli leziz yemekler hazırlayabilirsiniz. Daha fazla bilgi için okumaya devam edin.

Et yemekleri

Tavuk ve kırmızı etin yanı sıra genellikle kızartılarak, ızgara yapılarak veya kavrularak hazırlanan başka pek çok yemeğin tadı Philips Airfryer'da yapıldığında lezzetli olur.

Sebzeler

Airfryer'da kabak, mısır ya da biber gibi ızgara yapılabilen sebzeler hazırlanabilir. Havuç, brokoli ya da fasulye gibi genellikle ocakta ya da buharda pişirilen sebzeler Airfryer'da hazırlanamaz.

Dondurulmuş gıdalar

Dondurulmuş patates ürünleri ve atıştırmalıklar Airfryer'da hazırlanabilir. Airfryer'da hazırlamadan önce dondurulmuş yiyeceklerin buzlarının çözdürülmesine gerek yoktur. Dondurulmuş yiyecekler biraz daha uzun bir hazırlama süresi gerektirir ancak bu durum elde edilen sonucu etkilemez. Sıcaklık kontrolü, her bir yiyecek için en uygun ayarı seçebilmenizi sağlar.

İpucu:

Airfryer'da hazırlanabilecek tarifler hakkında daha fazla bilgi ve ipuçları Philips Chef web sitesinde adresinde mevcuttur. Ayrıca ürünün kutusundan çıkan tarif kitapçığında ilham alabileceğiniz tarifler bulabilirsiniz. Bu kitapçığı dilerseniz “Kılavuzlar ve belgeler” bölümündeki destek sayfasından da indirebilirsiniz.

Bu sayfadaki bilgiler aşağıdaki modeller için geçerlidir: HD9220/20 , HD9225/50 , HD9225/51 , HD9220/21 , HD9220/40 . Daha çok Daha az

Aradığınız bu değil mi?

Sorunuza cevap verildi mi?

Verilmediyse bizimle iletişime geçin.