Consumer
Ürünler

Lumea Advanced IPL - Tüy alma cihazı

Vücut, yüz ve bikini bölgesi için, Alt bacak uygulaması 15 dakika, 250.000'den fazla ışık atışı, Ekstra uzun kablo SC1999/00

Sorun giderme

Philips Lumea cihazı nedeniyle cildimde rahatsızlık hissi oluşuyor

Philips Lumea'yı kullanırken cildinizde rahatsızlık hissi oluşuyorsa cihazın sizin için uygun olup olmadığını kontrol edin.

Philips Lumea sizin için uygun mu?

SC1981-SC1985 ve SC1996, SC1997, SC1999 Lumea modellerinde bir cilt tonu/rengi sensörünün bulunduğunu unutmayın. Bu cilt rengi sensörü, yalnızca uygun cilt renklerine ışık atımı yapılmasını sağlar.

Philips Lumea, doğal olarak koyu cilde sahip kadınlar ve vücut tüyü rengi gri, kırmızı, açık sarı veya beyaz olan kadınlar haricinde birçok kadın için uygundur. Tüyleriniz ve cilt renginiz için önerilen yoğunluğu seçtiğinizden emin olun ve mevcut ayarlarınızı biraz düşürmeyi deneyin. Sadece kullanım kılavuzunda önerilen tıraş edilmiş bölgelere uygulama yapılması tavsiye edilir.

Bronzlaşırken dikkatli olun

Doğal güneş ışığı altında ya da bronzlaştırıcı losyon, bronzlaştırıcı cihazlar vb. yapay bronzlaşma yöntemleri kullanarak bronzlaşmak uygulama konforunu etkileyebilir. Philips Lumea Comfort ile yapacağınız uygulamadan önce 48 saat boyunca güneş ışığına maruz kalmaktan kaçının ve uygulamadan sonra en az 24 saat boyunca uygulama yapılmış bölgelerin güneşle temasından sakının.

Bronzlaşmış ten nedeniyle yaşayabileceğiniz rahatsız edici hissi azaltmak için yoğunluğu azaltın. Kaval kemiği ve ayak bileği gibi kemikli bölgeler, vücudunuzun diğer bölgelerine göre daha hassastır. Philips Lumea'yı bu bölgelere uygularken daha yumuşak baskı uygulayın.

Bu sayfadaki bilgiler aşağıdaki modeller için geçerlidir: SC1999/00 , SC1997/00 , SC1983/00 , SC1981/00 . Daha çok Daha az

Aradığınız bu değil mi?

Sorunuza cevap verildi mi?

Verilmediyse bizimle iletişime geçin.