Geri
×

GÖREV KONTROLE KATILIN

Bir uzay macerasının parçası olmak ister misiniz?

Philips Astronotlarını uzaya gönderecek ekipte olmak ister misiniz? Dünyadan ayrılmadan dünya dışı deneyimin parçası olun. Röportajları, perde arkası videolarını, canlı yayınlanan test uçuşlarını ve daha fazlasını izleyin. Tüm gelişmelerden haberdar olun ve Fırlatma Gününe yaklaşırken yaşanan heyecan dolu anlara bizimle birlikte şahit olun! Facebook sayfamızda Görev Kontrolde yaşananları keşfedin ve maceraya dahil olun.

 

Benzersiz bir uzay seyahatiyle tanışın

Önümüzdeki birkaç ayda XCOR Lynx uzay aracı hakkında daha fazla bilgi edinecek ve nasıl geliştirildiğini göreceksiniz. Bu heyecan verici araç hazırlanırken, tüm önemli geliştirme aşamalarında orada olacaksınız. Roket gücüyle çalışan bu benzersiz uzay aracının tahrik sistemlerini test etmemizi izleyin. Uzaya çıkıp emniyetli bir şekilde kalkış noktasına geri dönebilecek yeniden kullanılabilir bir araç inşa etmenin zorluklarını anlayın. Gelecek yıl bu zamanlarda, fırlatma için geri sayıma katılacaksınız. Görev Kontrol ekibinin bir parçası olarak, adını uzay tarihine yazdıracak mürettebatla tanışacaksınız. Yakın gelecekte Philips'in ilk uzay gemisinin Curaçao'dan veya Mojave Çölü'nden uzaya fırlatılmasını izleyebilirsiniz.

 

 

Sponsor Philips

Philips bu büyüleyici uzay yarışmasının sponsorluğunu yapıyor, çünkü yenilikçi düşünmenin bundan daha sıra dışı bir örneği yok. Yenilikçi düşünmeye tüm kalbimizle inanıyoruz; bu her gün yaptığımız bir şey ve günlük hayata anlam katan birçok ürün geliştirmemizi sağladı. Örneğin, en son yeniliklerimizden olan Philips 9000 serisi tıraş makinesi, gelmiş geçmiş en iyi tıraş deneyimini yaşamanız için tasarlanmış yüksek teknoloji ürünü özellikler içeriyor. Performansının evrensel ölçülerde başarılı olduğundan emin olmak için cihazı sıfır yerçekiminde test etmeyi ihmal etmedik. Görev Kontrolün üyesi olarak dünya dışı hedeflerimiz hakkında daha fazlasını keşfedeceksiniz.

 

Uzay macerasının geleceğinin parçası olun

Philips ve XCOR sayesinde uzay seyahatleri yeni bir çağa giriyor. Bu maceraya katılma fırsatını kaçırmayın. Görev Kontrolle irtibat halinde kalmak için Facebook'u ziyaret edin.