0

Sepetim

Alışveriş sepetinizde ürün bulunmuyor.

  Doğru anda,

  doğru mesaj

  Güçlü SmartInstall ve

  SmartInfo kombinasyonu,

   

  özelleştirilebilir otel bilgileri sayfalarıyla

  otelinizin hizmetlerini konuklarınıza

  tanıtır.


  SmartInstall, TV ayarlarını önceden yapılandırmaya ve TV'leri tek bir uzak konumdan yükseltmeye olanak tanır. SmartInfo, ayrı bir sisteme gerek olmadan bilgi paylaşmanızı, markanızı ön plana çıkarmanızı ve restoran veya spa gibi hizmetleri tanıtarak ek gelir oluşturmanızı sağlar.

   

   

   

  İlgili bilgileri paylaşın ve şirketinizin markasını güçlendirin

  SmartInfo, otel bilgilerini konuklarınız için tamamen özelleştirmenizi sağlar. Otelinizin markasını ve hizmetlerini tanıtarak konuklarınızı bilgilendirin ve ek gelir oluşturun.

   

  Konuklarınıza özel içerik sunun, gelirinizi artırın

  MyChoice çözümüyle konuklarınıza ücretli TV paketleri satabilir ve ekstra gelir oluşturabilirsiniz! MyChoice, TV'lerinizden para kazanmanızı sağlayan en basit çözümdür.

   

   

  Kolay kanal sinyali alımı

  Tüm bağlantılı TV'lerimiz TV kanallarını internet altyapısı üzerinden destekler. Dilerseniz kablo ve internet kanallarını aynı anda kullanabilirsiniz. IPTV kanallarını set üstü kutu gerekmeden çalıştırabilirsiniz.

   

  Zahmetsiz uzaktan kurulum ve bakım

  Ücretsiz olan bu benzersiz yazılım, TV yönetimi ve bakımını uzaktan kolayca gerçekleştirmenizi sağlar. TV ayarlarını önceden yapılandırabilir ve konuklarınızı rahatsız etmeden TV'leri uzaktaki bir PC'den yükseltebilirsiniz.

  Konuklarınıza ziyaretleri sırasında kullanacakları zengin uygulama seçenekleri sunun.

  SmartTV, özel konaklama uygulamalarını otele veya odaya göre çevrimiçi yapılandırmanızı sağlar. Uygulamaları dilediğiniz gibi ekleyin, silin, düzenleyin ve otomatik komisyon alarak ekstra gelir kazanın.

  Maliyeti kısın, karmaşayı azaltın: Her şey içinde.

  TV'ye entegre olan IP sistemi, konuklarınıza eksiksiz bir deneyim sunar. Sistem hem RF hem de IP kanallarıyla çalışır ve V-secure ile ücretli içeriği şifreleyebilir.

   

  Kendi medya içeriğinizi büyük ekranda görüntüleyin

  Miracast ve DirectShare, konuklarınızın kendi medya içeriğini herhangi bir akıllı mobil cihazdan TV'de oynatmasına olanak tanıyarak konuklarınızın en şekilde eğlenmesini sağlar.

   

  Set üstü kutu bağlantısını kolayca kurun

  Serial Xpress, genellikle TV ile set üst kutu arasında, fiziksel bağlantı üzerinden iletişim protokolü olarak kullanılır. SXP de aynı protokolü kullanır ve sağlık hizmeti tesisleri için optimize edilmiştir.

   

  Sosyal medyada sohbete katılın

  Facebook'ta bizi takip edin

  Bizimle iletişime geçin

  Ayrıntılı bilgi için lütfen aşağıdaki oklara tıklayın.

  You are about to visit a Philips global content page

  Continue

  You are about to visit a Philips global content page

  Continue

  Sitemiz Microsoft Edge, Google Chrome veya Firefox'un en son sürümüyle en iyi şekilde görüntülenebilir.