Sağlık

Hasta konforu ve bakımını iyileştirin

 

Konu sağlık olduğunda küçük ayrıntılar büyük fark yaratır. Çözümlerimiz hastaları motive eder, ziyaretçilerin yönlerini bulmasını kolaylaştırır ve medikal personelin daha iyi teşhis koymasına yardımcı olur. Heartline TV'lerimiz hem eğlence amaçlı olarak kullanılır hem de Hemşire Çağrı sistemleriyle uyumludur. Dokunmatik interaktif ekranlarımız, hızlı ve kolay bir şekilde yön bulmayı sağlar. Fabrika ayarlı ekranlarımız sayesinde doktorlar gözlerine daha fazla güvenir.

Sağlık avantajları:
✔   MyChoice izlediğin kadar ödeme özelliği ve reklamlar ile gelir elde edin
✔   Self-servis ziyaretçi sistemiyle resepsiyon baskısını azaltın
✔   Güncellemeleri ve bilgileri doğrudan hastaların ekranlarına gönderin
✔   Kullanımı kolay içerik yönetim sistemi

Önerilen modeller 

Philips
Avantajı


Sağlık hizmetleri pazarının kalbinde yer alan Philips ekranlar, mikrop tutmayan muhafazası ve kullanışlı özellikleriyle maksimum güvenlik ve işlevsellik sunmak için özel olarak tasarlanmıştır.

Antimikrobiyal

 

Hastanede kullanılmaya hazır yenilikler sade tasarımla buluşuyor. Antimikrobiyal muhafazası sayesinde en yaygın mikro organizmaların gelişmesi önlenerek daha az bakım gerektiren ve daha güvenli bir ortam sunulur. Sağlık hizmetlerine yönelik serimiz; klinikler, hastaneler ve sağlık çalışanlarının istihdam edildiği evler için idealdir.

MyChoice

 

MyChoice ile mevcut altyapınızı değiştirmeksizin ek gelir elde edebilirsiniz. TV kanalları bir PIN koduyla etkinleştirilir. Hastalar hastanenin ödeme terminalinden veya resepsiyondan bu PIN kodlarını satın alabilirler.  

Serial Xpress Protokolü

 

Ekranlarınızı harici dekoderlere, set üstü kutulara ve önde gelen tüm interaktif sistem sağlayıcılara kolaylıkla bağlayın. Serial Xpress Protokolü, mükemmel verimlilikle kolay bağlantı sunar.

Klinik D-image

 

Klinik D-image ön ayarlı Philips klinik inceleme ekranları, DICOM parça 14 ile uyumlu Gri tonlamalı standart ekran performansında çalışacak şekilde fabrika ayarlıdır. LED teknolojisine sahip yüksek kaliteli LCD panelleri kullanan Philips, size uygun fiyatlara düzenli ve güvenilir performans sunar.

Bize ulaşın


Daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var? Size yardımcı olmak için buradayız.