CMND

Ekranlarınızın kontrolünü
elinize alın

android logo

CMND ile içeriği ve ağları kolaylıkla yönetin


Güzel görünümlü ekranlar ve muhteşem görüntüler yalnızca onları yöneten sistemler kadar iyidir. Her işlemi kolayca ve merkezi olarak gerçekleştirmenize olanak tanıyan CMND, bağlı profesyonel ekranlara yönelik uçtan uca bir çözümdür. İster bir ister 1000 ekranınız olsun; CMND, sistem dağıtımını kolaylaştırır (CMND & Deploy). Sistem operasyonunu, sistem güncellemelerini ve bakım süreçlerini kontrol etmenizi sağlar (CMND & Control). İçerik oluşturma ve oluşturduğunuz içerikleri yayınlamayı daha kolay hale getirir (CMND ve Oluştur). İnteraktif ve kişiselleştirilebilir deneyimler sunar (CMND & Check-In). Üstelik tüm bunları sürükle ve bırak özellikli tek bir arayüzden gerçekleştirir. CMND size daha fazla etkileşim, daha fazla çalışma süresi, daha az hayal kırıklığı ve daha düşük sahip olma maliyeti sunar.

CMND & Control özelliğiyle kontrol tamamen sizde. Tek sistemde birleştirilen ekran yönetimi sayesinde ürün yazılımını güncelleyin, ayarları değiştirin ve daha fazlasını gerçekleştirin. Her zamankinden daha akıllı, daha hızlı ve daha sezgisel Android işletim sistemi, sınırsız olanaklar dünyasının kapılarını aralıyor. Çok çeşitli uygulamalarla ekran ihtiyaçlarınız için mükemmel yapılandırmayı oluşturabilirsiniz. İşletmenizi bu gezegendeki en gelişmiş işletim sistemiyle güçlendirin. Philips Profesyonel Ekran Çözümleri, uygulamalarınızı ve bağlantınızı tamamen kontrol etmenizi sağlayan Android işletim sistemini içerir. Çok yönlü tasarıma sahip bu güçlü SOC ve gelişmiş bağlantı özellikleriyle ekranlarınızdan en iyi şekilde faydalanın. 
 
Her zamankinden daha akıllı, daha hızlı ve daha sezgisel Android işletim sistemi, sınırsız olanaklar dünyasının kapılarını aralıyor. Çok çeşitli uygulamalarla ekran ihtiyaçlarınız için mükemmel yapılandırmayı oluşturabilirsiniz.


Sistem entegratörlerine yönelik CMND avantajları:

✔  Serimizin tamamında sorunsuz entegrasyonun keyfini çıkarın

✔  Ekran yönetimi ve yapılandırmasını daha basit ve kolay hale getirin

✔  Ayarları kolayca ekleyin/kaldırın

✔  APK'leri kolayca dağıtın

✔  RF ve IPTV kanallarını yönetin

 

Son Kullanıcılara Yönelik Avantajlar

•  Gerçek zamanlı müşteri etkileşimi. İçerikleri anında veya müşterinin alışkanlıklarına göre dağıtın.
•  Ekran güncellemenin gerektirdiği el emeğini ortadan kaldırın
•  Kamuya açık alanlarda reklam ve tanıtım olanaklarını en üst düzeye çıkarın.

İş Ortaklarına Yönelik Avantajlar

•  Philips Profesyonel Ekran Çözümleri serisi genelinde kusursuz entegrasyon.
•  Ekran yönetimi ve yapılandırması basitleştirilir ve sadeleştirilir.
•  RF ve IPTV kanallarını yönetin. RF koaksiyel ve IP ağları üzerinde çalışır.

CMND kullanımı...

Diğer özellik
 

Gücünü AndroidTM'den alır

 

Android ile sınırsız olanaklara sahip olun. Rakipsiz hızı, kullanılabilirliği ve uygulamalarıyla Philips Profesyonel Ekran Çözümleri, ihtiyaçlarınızla birlikte gelişecek şekilde tasarlandı. Gücünü Android'den alan ekranlar, daha fazla özelleştirme imkanı sunar, daha hızlı ve güçlüdür, aynı zamanda çeşitli pazarlara yönelik çok sayıda uygulamaya sahiptir.

CMND ile her şey kontrol altında

Bize ulaşın


Daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var? Size yardımcı olmak için buradayız.