Kamusal Alanlar

Büyük etkinlikleri daha da büyütün

 

Konuklar bir arena, stadyum veya salona girer girmez bilgi almak isterler. Zengin, canlı renkler ve olağanüstü çözünürlük sunan ekranlarımız etkileşimi üst düzeye çıkarıp reklamlar ve promosyonların etkisini artırarak daha fazla gelir elde edilmesini sağlar. Üstelik konukların yönlerini bulmasını kolaylaştırır.

 

Konuk ağırlama avantajları:
✔   Giriş ve bilet kesme alanlarında kolayca okunabilir bilgiler sağlayın
✔   Yüksek çözünürlüklü eğlenceli içeriklerle bekleme sürelerinin daha kısa hissedilmesini sağlayın

✔  Mekan ve etkinlikle ilgili önemli bilgileri verin

✔   Arama yapılabilen haritalarla ziyaretçiler için yön bulmayı kolaylaştırın

✔   Yeni ve yaklaşan etkinliklerin satışını artırmak için tanıtım yapın

✔   Çapraz promosyonlar ve üçüncü taraf reklamlarla gelirleri artırın
✔   Ziyaretlerin tekrarlanmasını sağlayın

Önerilen modeller

Philips
Avantajı


Kamusal alanlarda etkiyi en üst düzeye çıkarmak için özel olarak tasarlanan Philips ekranlar, bozulma korumalı içerikler ve büyük ölçekte net çözünürlükle alanınızı güzelleştirir.

Ultra Dar Çerçeveler
 

Philips Profesyonel Ekranların hareketli tasarımıyla daha büyük etki yaratın. Ultra dar çerçeveler ve gelişmiş yerleşim çözümleriyle içerikler daha büyük ve göz alıcı görünür. Neredeyse çerçevesiz tasarımıyla istediğiniz boyutta kusursuz video duvarı yapılandırması oluşturun.

Renk Kalibrasyonu
 

Ağınızdaki tüm ekranlarda tutarlı renk seviyesi sağlayın. İsteğe bağlı Renk Kalibrasyon setiyle arka aydınlatmanın parlaklığını kontrol edebilir, gama eğrisini standartlaştırabilir ve ekranlarınızın gri tonlamasını kolayca kalibre edebilirsiniz.

Ultra HD
 

Ultra HD'nin olağanüstü görüntü kalitesiyle kitlenizi hayran bırakın. 3840 x 2160 piksel içerikleriniz, Full HD'den dört kat daha yüksek çözünürlükte gösterilir. Böylece üstün görünüm için büyük format ekranlarda daha net görüntü sunulur.

FailOver
 

Artık hata ekranları konusunda endişelenmenize gerek yok. Çığır açan FailOver teknolojisi sayesinde, medya oynatıcısının bozulması durumunda yedek içerikler otomatik olarak ekranlarınızda oynatılır. İşletmenizin her zaman kontrol altında görünmesi için anında koruma sunar.

Bize ulaşın


Daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var? Size yardımcı olmak için buradayız.