Eğitim

Öğretme becerilerinizi geleceğe taşıyın

 

Dünya dijitale doğru yönelirken öğrenciler de zengin ve gerçekçi deneyimler beklemektedir. Ekranlarımız; bilgi keşfinden yön bulmaya kadar birçok alanda bilgilendirici, eğitici, sürükleyici ve bağlantılı deneyimler sunar. Yüksek çözünürlüklü akıllı tahtalarımız, öğrencilere zengin medya ve etkileşim olanağı sunarken çoklu dokunmatik ekranlarımız yön bulmayı kolaylaştırır. Ambilight ekranlarımız ise güçlü ve etkileyici bir deneyim yaratmak için idealdir.

Eğitim avantajları:

✔   Haberleri ve bilgileri ortamdaki herkesle paylaşın
✔   Hızlıca güncellemeler ve acil durum talimatları sağlayın
✔   Kampüs geneli için kolayca içerikler oluşturun ve içerikleri yönetin
✔   Öğrenciler, öğretmenler ve ziyaretçilerin yönlerini bulmasını sağlayın

Önerilen modeller

Philips
Avantajı


Yaratıcılık, kontrol ve verimliliği birleştiren Philips ekranlar, Eğitim pazarını daha yüksek bir standarda kavuşturmak için tasarlandı. 

Çoklu Dokunmatik
 

İnteraktif akıllı tahta ile öğrencilerin ilgisini çekin. Otomatik dokunma tanıma, tak ve çalıştır, çoklu dokunmatik nokta özelliklerine sahip dokunmatik ekranlarımız, etkileşimi ve verimliliği artırmanıza yardımcı olur. 

SmartPower
 

Daha çevre dostu bir uygulama ve düşük çalıştırma maliyeti için enerji verimliliğinizi artırın. SmartPower, ön ayarlı bir sistem kullanarak ekranın arka aydınlatmasını kontrol eden bir enerji tasarrufu özelliğidir. Sonuç mu? %50'ye kadar daha az güç tüketimi.

CMND & Control
 

Tüm bağlı ekranlarınızı tek bir merkezi konumdan yönetin. CMND & Control özelliği sayesinde tüm ekranlarınızda yazılımınızı, ayarlarınızı, programınızı ve içerik yapılandırmalarınızı hızlı ve verimli biçimde güncelleyebilirsiniz.

CMND ve Oluştur
 

CMND ve Oluştur özelliğiyle içeriklerinizi özelleştirin. Philips Profesyonel Ekranınızla birlikte gelen bu güçlü yazma aracı, zengin ve göz alıcı içeriklerinizi tasarlayıp oluşturmanıza yardımcı olur. İstediğiniz mesajı öğrencilere ve kampüse kolay ve göz alıcı bir şekilde göndermenize olanak tanır.

 

Bize ulaşın


Daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var? Size yardımcı olmak için buradayız.