Konuk Ağırlama

Konuk ağırlama hizmetlerinizi mükemmelleştirin


Profesyonel TV giderek artan kişiselleştirilebilirlik, bilgi ve iletişim olanaklarıyla eğlenceden çok daha fazlasını sunuyor. TV ve dijital ekran çözümlerimiz markanızı güçlendirmenize, satışlarınızı artırmanıza ve ziyaretlerin tekrarlamasını sağlamanıza yardımcı olabilir. Mükemmel görüntüler ve konuklara yönelik kolay bağlantı için 4K Ultra HD çözünürlükle Wi-Fi Miracast™ ve Chromecast'i bir araya getirin. Hızlı iletişim için interaktif oda içi ekranlarımızdan ya da etkinlikler için dijital karşılama hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Artık hepsi mümkün.

Konuk ağırlama avantajları:
✔   Promosyonların etki düzeyini artırın
✔   Bilgileri hızlıca güncelleyin
✔   Tesisler için çapraz promosyonlar yapın
✔   Konferans konuklarını adlarıyla karşılayın

✔   Concierge hizmetlerini iyileştirin
✔   İnteraktif yön bulma ile konforu artırın

✔  Merkezi kontrol ile kolayca değişiklik yapın

Önerilen Modeller

Philips
Avantajı

 

Philips ekranlar, Konuk Ağırlama pazarında rahatlık ve kolaylık sunuyor. Birinci sınıf özellikleri mekanınıza taşıyarak çalışanlarınızın ve konuklarınızın her defasında mükemmel işleyen daha fazla seçeneğin keyfini çıkarabilmesini sağlar.

CMND ve Oluştur

 

CMND ve Oluştur özelliğiyle içeriklerinizi özelleştirin. Philips Profesyonel Ekranınızla birlikte gelen bu güçlü yazma aracı, zengin ve göz alıcı içeriklerinizi tasarlayıp oluşturmanıza yardımcı olur. Otelin her bölgesinde tüm ekranlara istediğiniz şekilde, kolay ve etkili biçimde damganızı vurabilirsiniz.

CMND & Control

 

Tüm bağlı ekranlarınızı tek bir merkezi konumdan yönetin. CMND & Control özelliği sayesinde tüm setiniz genelinde yazılımınızı, ayarlarınızı, programınızı ve içerik yapılandırmalarınızı hızlı ve verimli biçimde güncelleyebilirsiniz. Artık, ayarları manuel olarak değiştirmek için odadan odaya dolaşmaya gerek kalmadı. 

QuadViewer

 

Biçimle işlev arasında denge sağlayan QuadViewer, büyük format ekranlarımızın dört ayrı bölgeye ayrılmasına olanak tanır. Toplantı salonları ve konferanslar için idealdir. 

Android Uygulamaları
 

Sonsuz olanakla konuklarınızı büyüleyin. Sürekli olarak büyüyen uygulama, oyun ve hizmet koleksiyonu içinden seçim yaparak konuklarınıza sunduğunuz deneyimi en üst düzeye çıkarın. Kişisel cihaz bağlantısıyla da odalarınıza sofistike ve modern bir dokunuş yapın.

Bize ulaşın


Daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var? Size yardımcı olmak için buradayız.