Otel Hizmetlerinde Mükemmellik


Mükemmel son rötuşla otellerinizdeki çalışmalarınızı ve ambiyansı tamamlayın. Philips Profesyonel Ekranlar serimiz, favori içeriklerine bağlantı sağlayıp deneyimlerini zenginleştirerek konuklarınızı odalarındaki TV'lerden lobideki dijital concierge ekranlarına kadar her yerde büyüleyecek.

 

Sezgisel arayüz ve çoklu içerik seçeneğiyle konuklarınız, odalarınızda rahatlatıcı bir deneyimi tam anlamıyla yaşayabilecek. Android™ uygulamaları ve bağlantı özellikleri sayesinde konuklarınız odalarında hiç olmadığı kadar çok eğlence seçeneğine sahip olacak.

Önerilen Modeller

Philips
Advantage

 

Philips ekranlar, Otel Hizmetleri pazarında rahatlık ve kolaylık sunuyor. Birinci sınıf özellikleri mekanınıza taşıması sayesinde çalışanlarınız ve konuklarınız her defasında mükemmel işleyen daha fazla seçeneğin keyfini çıkaracak.

CMND ve Oluştur

 

CMND ve Oluştur özelliğiyle içeriklerinizi özelleştirin. Philips Profesyonel Ekranınızla birlikte gelen bu güçlü yazma aracı, kendi zengin ve göz alıcı içeriklerinizi tasarlayıp oluşturmanıza yardımcı olur. Otelin her yerinde tüm ekranlara istediğiniz şekilde, kolay ve etkili biçimde damganızı vurabilirsiniz.

CMND ve Kontrol

 

Tüm bağlı ekranlarınızı tek merkezi konumdan yönetin. CMND ve Kontrol özelliği sayesinde tüm setiniz genelinde yazılımınızı, ayarlarınızı, programınızı ve içerik yapılandırmalarınızı hızlı ve verimli biçimde güncelleyebilirsiniz. Artık ayarları manuel olarak değiştirmek için odadan odaya dolaşmaya gerek yok. 

QuadViewer

 

Biçimle işlev arasında denge sağlayan QuadViewer, büyük format ekranlarımızın dört ayrı bölgeye ayrılmasına olanak tanır. Toplantı salonları ve konferanslar için idealdir. 

Android Uygulamaları
 

Sonsuz olanakla konuklarınızı büyüleyin. Sürekli olarak büyüyen uygulama, oyun ve servis koleksiyonu içinden seçim yaparak konuklarınıza sunduğunuz deneyimi en üst düzeye çıkarın. Kişisel cihaz bağlantısıyla da odalarınıza sofistike ve modern bir dokunuş yapın.

Bize ulaşın


Daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var? Size yardımcı olmak için buradayız.