Profesyonel Ekran Çözümleri

Philips Profesyonel
Ekran Çözümleri


İş dünyası hiç olmadığı kadar hızlı gelişiyor. Liderler arasında yer almak için en iyi donanımlara sahip olmanız gerekir. Philips Profesyonel Ekran Çözümleri, sektörde öncü teknolojileri iş odaklı yeniliklerle birleştirir. Yenilik konusunda zengin geçmişiyle Philips, yüksek kaliteli ürünler, sezgisel tasarımlar ve pratik özelliklerde dünya lideridir. 1984 yılında video duvarını sunan Philips, daha sonra Ambilight ile TV izleme deneyimini değiştirdi. Günümüzde ise teknolojimiz, çok çeşitli pazarlar ve ticari uygulamalara yönelik ekranlardaki yenilikleriyle gelişiyor.

CMND ve Kontrol özelliğiyle kontrol tamamen sizde. Tek sistemde birleştirilen ekran yönetimi sayesinde ürün yazılımını güncelleyin, ayarları değiştirin ve daha fazlasını yapın. Her zamankinden daha akıllı, daha hızlı ve daha sezgisel Android işletim sistemi, sınırsız olanaklar dünyasının kapılarını aralıyor. Çok çeşitli uygulamalarla ekran ihtiyaçlarınız için mükemmel yapılandırmayı oluşturabilirsiniz. İşletmenizi bu gezegendeki en gelişmiş işletim sistemiyle güçlendirin. Philips Profesyonel Ekran Çözümleri, uygulamalarınızı ve bağlantınızı tamamen kontrol etmenizi sağlayan Android işletim sistemini içerir. Çok yönlü tasarıma sahip bu güçlü SOC ve gelişmiş bağlantı özellikleriyle ekranlarınızdan en iyi şekilde faydalanın. 
 
Her zamankinden daha akıllı, daha hızlı ve daha sezgisel Android işletim sistemi, sınırsız olanaklar dünyasının kapılarını aralıyor. Çok çeşitli uygulamalarla ekran ihtiyaçlarınız için mükemmel yapılandırmayı oluşturabilirsiniz.

Ekranınızı bulun...

Video duvarı ekranları
Gelecek nesil Philips Video Duvarı Ekranları, göz alıcı görsel içerikler sağlayan, neredeyse fark edilmeyecek bir çerçeveyle maksimum sergileme imkanı ve olağanüstü görüntü kalitesi için tasarlandı.
Profesyonel TV'ler
Philips Profesyonel TV'lerin yepyeni özellikleriyle işletmenizi bir sonraki seviyeye taşıyın. Müşterilerinizi büyülemek için ticari uygulamalara yönelik olarak tasarlanan işletme çözümlerinden size en uygun olanı bulun.
Dokunmatik ekranlar
Son teknoloji ürünü Philips çoklu dokunmatik ekran koleksiyonu, işletmenizin operasyonlarını tamamlamaya hazır. Çok çeşitli dokunmatik ekranlarımızla müşterilerinizin ilgisini çekin.
Signage solutions
Her sektörde her ihtiyaca yönelik bir çözüm var. Philips Signage Solutions serisi, son teknolojileri ve uzun ömürlü, yüksek kaliteli malzemeleri kullanarak mesajınızı etkili bir şekilde iletmeniz için gereken gücü sunar.
 

Gücünü Android™'den alır

 

Android ile sınırsız olanaklara sahip olun. Rakipsiz hızı, kullanılabilirliği ve uygulamalarıyla Philips Profesyonel Ekran Çözümleri, ihtiyaçlarınızla birlikte gelişecek şekilde tasarlandı. Gücünü Android'den alan ekranlar, daha fazla özelleştirme imkanı sunar, daha hızlı ve güçlüdür, aynı zamanda çeşitli pazarlara yönelik çok sayıda uygulamaya sahiptir. 

 

Android'i keşfedin

Her şeyi yönetin

 

Tüm ekran yönetimini tek merkezi birimden gerçekleştirin. CMND, bağlı ekranlarınızı kontrol etmenize ve içeriklerle ayarları hızlı ve verimli biçimde güncellemenize olanak tanır. Dahası, sezgisel arayüzü sayesinde kolayca göz alıcı içerikler tasarlayıp oluşturabilirsiniz. 


Her şeyi yönetin

Pazarlara Göre Ekranlar

Bize ulaşın


Daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var? Size yardımcı olmak için buradayız.