Profesyonel Ekran Çözümleri

Philips Profesyonel
Ekran Çözümleri

İlham veren, eğlendiren ve ihtiyaçlarınızı karşılayan ekran çözümleri


Görsel etkinin büyük önem taşıdığı günümüzde, söyledikleriniz ve bunları söyleme şeklinizle öne çıkmanız gerekir. Bunun ötesine geçmeniz için size yardımcı olabiliriz. Anlamlı çözümler sunmamızı sağlayan zengin mirasımız ve köklü geçmişimizle daha fazlasını başarmanız için sektör lideri teknolojiyi iş odaklı yeniliklerle bir araya getiriyoruz. Bu yıl. Gelecek yıl. Her yıl. Gelin, bunu birlikte başaralım.

CMND & Control özelliğiyle kontrol tamamen sizde. Tek sistemde birleştirilen ekran yönetimi sayesinde ürün yazılımını güncelleyin, ayarları değiştirin ve daha fazlasını gerçekleştirin. Her zamankinden daha akıllı, daha hızlı ve daha sezgisel Android işletim sistemi, sınırsız olanaklar dünyasının kapılarını aralıyor. Çok çeşitli uygulamalarla ekran ihtiyaçlarınız için mükemmel yapılandırmayı oluşturabilirsiniz. İşletmenizi bu gezegendeki en gelişmiş işletim sistemiyle güçlendirin. Philips Profesyonel Ekran Çözümleri, uygulamalarınızı ve bağlantınızı tamamen kontrol etmenizi sağlayan Android işletim sistemini içerir. Çok yönlü tasarıma sahip bu güçlü SOC ve gelişmiş bağlantı özellikleriyle ekranlarınızdan en iyi şekilde faydalanın. 
 
Her zamankinden daha akıllı, daha hızlı ve daha sezgisel Android işletim sistemi, sınırsız olanaklar dünyasının kapılarını aralıyor. Çok çeşitli uygulamalarla ekran ihtiyaçlarınız için mükemmel yapılandırmayı oluşturabilirsiniz.

Ekranınızı  bulun...

Video duvarı ekranları
Video duvarı ekranları
Gelecek nesil Philips Video Duvarı Ekranları, göz alıcı görsel içerikler sağlayan, neredeyse fark edilmeyecek bir çerçeveyle maksimum sergileme imkanı ve olağanüstü görüntü kalitesi için tasarlandı.
Profesyonel TV'ler
Profesyonel TV'ler
Philips Profesyonel TV'lerin yepyeni özellikleriyle işletmenizi bir sonraki seviyeye taşıyın. Müşterilerinizi büyülemek için ticari uygulamalara yönelik olarak tasarlanan işletme çözümlerinden size en uygun olanı bulun.
Dokunmatik ekranlar
Dokunmatik ekranlar
Son teknoloji ürünü Philips çoklu dokunmatik ekran koleksiyonu, işletmenizin operasyonlarını tamamlamaya hazır. Çok çeşitli dokunmatik ekranlarımızla müşterilerinizin ilgisini çekin.
Dijital ekran çözümleri
Dijital ekran çözümleri
Her sektörde her ihtiyaca yönelik bir çözüm sunulur. Philips Dijital Ekran Çözümleri serisi, son teknolojileri ve uzun ömürlü, yüksek kaliteli malzemeleri kullanarak mesajınızı etkili bir şekilde iletmeniz için gereken gücü sunar.
 

AndroidTM ile deneyimi en üst düzeye çıkarın

 

Gelişmiş, başarısı kanıtlanmış ve sistem entegratörleri, müşterileri ve son kullanıcılarına uyumlu Android, neredeyse sınırsız olanak sunar. Gücünü Android'den alan ekranlar çok daha fazla kişiselleştirilebilirlik sunmanın yanı sıra daha hızlı ve daha güçlüdür. Ayrıca birçok farklı pazara yönelik çok çeşitli uygulamaları barındırır. İşte bu yüzden, her geçen gün daha fazla ekranımız ve profesyonel TV'mizde dünyanın en popüler işletim sistemi Android'i kullanıyoruz.

 

Android'i keşfedin

Sizin isteğiniz, sizin CMND'niz

 

Tüm ekran yönetimini tek merkezi birimden gerçekleştirmenin keyfini çıkarın. CMND, bağlı ekranlarınızı kontrol etmenize ve ayarları hızlı, verimli biçimde güncellemenize olanak tanır. Yerleştirme ve bakım süreçlerini basitleştirir; interaktif ve kişiselleştirilebilir özellikler sunar. Dahası, CMND ile etkileyici içerikleri daha kolay bir şekilde tasarlayıp hayata geçirebilirsiniz.


CMND ile her şey kontrol altında

Pazarlara Göre Ekranlar

Bize ulaşın


Daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var? Size yardımcı olmak için buradayız.