Yiyecek ve İçecek

Menünüze hak ettiği değeri verin


Net, parlak görüntüler ve dinamik menüler kişileri restoranınıza, kafenize veya barınıza çekmek için etkili bir yöntemdir. Zengin ve detaylı görüntüler müşterilerin ilgisini çekerek satışları artırır. Studio TV kurulumumuz ise çocukları eğlendirmek için birebirdir.


Yiyecek ve İçecek avantajları:
✔   Harika yiyecek ve içeceklerinize hak ettikleri satış artışını sağlayın
✔   Günün saatlerine ve müşteri profillerine göre promosyonlar hazırlayarak satışları ve müşteri sayısını artırın
✔   Ambilight ile harika bir ortam yaratın
✔   Ekranınızı POS analiz yazılımıyla entegre ederek daha ayrıntılı müşteri analizleri elde edin
✔   Eğlenceli içerikler sunarak bekleme sürelerinin daha kısa hissedilmesini sağlayın

✔  Üçüncü taraf reklamcılara gösterim süresi satışı yaparak gelirinizi artırın

 

Önerilen Modeller

Philips
Avantajı

 

Bozulmayan içerikler, hızlı ve kolay kontrol ve yüksek verimlilik sunan Philips ekranlar, Yiyecek ve İçecek pazarı için idealdir.

FailOver


Artık hata ekranları konusunda endişelenmenize gerek yok. Devrim niteliğindeki FailOver teknolojisi sayesinde, medya oynatıcısının bozulması durumunda yedek içerikler otomatik olarak ekranlarınızda oynatılır. Konuklarınızın asla boş ekran görmemesi için anında koruma sunar.

SmartPower


Daha çevre dostu bir uygulama ve düşük çalıştırma maliyeti için enerji verimliliğinizi artırın. SmartPower, ön ayarlı bir sistem kullanarak ekranın arka aydınlatmasını kontrol eden bir enerji tasarrufu özelliğidir. Sonuç mu? %50'ye kadar daha az güç tüketimi.

CMND


Tüm ekranlarınızı tek yerden yönetin. CMND ile özel içeriklerinizi oluşturup tek tuşa dokunarak tüm ekranlarınızda yayınlayabilirsiniz. Değişen günlük menülerinizi ve spesiyallerinizi yansıtmak için programlı güncellemeler de ayarlayabilirsiniz.

MemoryCache


Doğrudan ekrandan içerik kaydedip oynatın. Müşterilerinize en iyi şekilde hizmet sunmak için ekranı yerleştirebileceğiniz daha fazla yer seçeneğine sahip olun.

Bize ulaşın


Daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var? Size yardımcı olmak için buradayız.