Kurumsal

İşinizi güçlendirin

 

İster ofiste ister üretim ortamında olsun; hiçbir şey geleceğe odaklılık ve azmi büyük ekranlar ve dinamik görüntüler kadar iyi yansıtamaz. Ofisler, fabrikalar, toplantı odaları, dinlenme alanları, fuaye alanları ve koridorlar için ideal çözümlerimizle hayalleri yeniliklere dönüştürün.

Kurumsal avantajlar:
✔   Markanızı ve temel mesajları tanıtın
✔   Çalışanlarınızı hızlı bir şekilde bilgilendirin
✔   Birden çok konum arasında dijital ekran ağı oluşturun
✔   Etkileşim ve ilgi yaratın
✔   Mesajları departmanlar ve konumlara yönlendirin

✔  Net acil durum talimatlarıyla çalışanları ve varlıkları koruyun

Önerilen modeller

Philips
Avantajı


Basit ekran paylaşımı, bölünmüş ekranda görüntüleme olanağı, dokunmatik işlevsellik ve enerji verimliliğine sahip Philips ekranlar, kurumsal pazarda başarıya ulaşmanız için özel olarak tasarlanmıştır.

QuadViewer
 

Etki ve işlevsellik için ideal olan QuadViewer, dört farklı girişten içeriklerinizi tek ekranda oynatarak ekranınızdan en iyi şekilde faydalanmanızı sağlar. Toplantı salonları ve kontrol odaları için ideal kurulumdur. 

SmartPower
 

Daha çevre dostu bir uygulama ve düşük çalıştırma maliyeti için enerji verimliliğinizi artırın. SmartPower, ön ayarlı bir sistem kullanarak ekranın arka aydınlatmasını kontrol eden bir enerji tasarrufu özelliğidir. Sonuç mu? %50'ye kadar daha az güç tüketimi.

Toplantı Salonları için FailOver
 

FailOver ile sunumlarınızı ve video konferanslarınızı sadeleştirin. Tercihlerinize göre girişleri otomatik olarak değiştiren ekran sayesinde ekranlar arasında kolayca geçiş yapın. Bir katılımcının ekranını paylaşmak istediği her seferde girişleri manuel olarak değiştirmeniz gerekmez. 

Çoklu Dokunmatik
 

İnteraktif yön bulma ekranlarını kullanarak yeni konukları olmaları gereken yere yönlendirin. Otomatik dokunma tanıma, tak ve çalıştır, tek seferde 10 noktaya dokunma özelliklerine sahip dokunmatik ekranlarımız, etkileşimi ve verimliliği artırmanıza yardımcı olur. 

Bize ulaşın


Daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var? Size yardımcı olmak için buradayız.