1
0

Sepetim

Alışveriş sepetinizde ürün bulunmuyor.

  Ürünler

  Philips AVENT - Nesting and preparing for your baby

  Bebeğinizin yuvasını hazırlama

  Miniğiniz için her şeyi hazırlama ihtiyacı mı hissediyorsunuz? İşte bu, sizi dürten yuva yapma içgüdünüz. Dekorasyon ve alışverişe başlamaya hazırsanız işte size yardımcı olacak bazı ipuçları. 

  Philips AVENT - Nesting and preparing for your baby

  Fikir ve hayal alanı

  Pinterest, renk şemalarını ve dekorasyon fikirlerini saklamak için harika bir yerdir. Çok sayıda iç mekan ve bebek derginiz varsa ilham panoları oluşturmak için bunları kesmeye başlayın.

  Depolama alanları ve bebek alt değiştirme masaları

  Her ne kadar minicik olsalar da bebekler pek çok şeye ihtiyaç duyar! Bez yığınlarının, kusmuk bezlerinin, ekstra battaniyelerin, yeleklerin ve tulumların hepsinin bir yere yerleştirilmesi gerekir. Çekmece ve dolapların yanı sıra alt değiştirme istasyonları veya masalarını ya da beşik veya karyolaları da düşünmeniz gerekir. Seçim yapmak hayli bunaltıcı olabilir. Bebeğinizin odasında neyin kullanışlı olacağı konusunda fikir edinmek için arkadaşlarınıza ve ailenize gerçekten neye ihtiyaç duyduklarını sorun.

  Güvenlik standartları

  Eve getirdiğiniz eşyalarla ilgili derecelendirmeleri ve incelemeleri mutlaka okuyun. İkinci el mobilyaları veya kullanılmış eşyaları tercih ediyorsanız güvenlik standartları zamanla değiştiğinden geri alma bilgilerini not edin. Örneğin: Eski beşiklerdeki yan kapaklar ile dekoratif karyola tamponları boğulma riski oluşturabilir.   

  Ağırlık kaldırmaktan kaçının

  Hamilelik sırasında doğuma hazırlanmanız için eklemleriniz ve bağlarınız gevşer. Bu nedenle özellikle beliniz ve dizleriniz yaralanmalara karşı daha hassastır. Ağırlık taşıma ve uzanma işlerini başkalarına bırakın.

  Toksik madde içermeyen boyalar

  Evinizi boya ve lekelerin zararlı buğularından korumak en iyisidir. Bu nedenle toksik ve kimyasal madde içermeyen renkleri bulmaya çalışın. 

  Alışveriş listesi

  Başka nelere ihtiyacınız olabileceğini mi merak ediyorsunuz? Buradan temel bebek eşyaları listemize bakın.

  Bu makalelerde verilen bilgilerin yalnızca genel tavsiye niteliğinde olduğunu ve asla uzman doktor tavsiyesinin yerine geçemeyeceğini lütfen unutmayın. Siz, aileniz veya çocuğunuz ciddi veya kalıcı semptomlar veya rahatsızlıklar taşıyorsanız ya da özel doktor tavsiyesine ihtiyacınız varsa lütfen uzman bir doktordan yardım alın. Philips Avent, bu web sitesinde sunulan bilgilerin kullanımından doğan zararlara ilişkin sorumlu tutulamaz.

  İlgili ürünler

  İlgili tavsiye

  Emzirmenin Sağlık Açısından Faydaları

  Emzirmenin Sağlık Açısından Faydaları

  Süt sağmanın faydaları

  Süt sağmanın faydaları