• Peşin fiyatına 12 taksit

 • Tüm siparişlerde kargo bedava!

 • 2 yıl garanti

1
0

Sepetim

Alışveriş sepetinizde ürün bulunmuyor.

  Ürünler

  Philips AVENT - Comforting your baby

  Bebeğinizi rahat ettirir

  Diş çıkarma, kolik ve uyku rutinlerindeki değişiklikler, bebeğinizin keyfini kaçırabilir. Ancak yardımınız hazır. Bebeğinizin gözyaşlarını dindirecek basit çözümlerimizi okuyun.

  Philips AVENT - Comforting your baby

  Sokulma

  Bebeğinizi kendinize yakın tutun, yumuşak bir tonda konuşun, sırtınızı nazikçe sıvazlayın. Bebekler kucaklanmayı severler ve genellikle yalnızca size yakın olmak isterler.

  Yumuşak sesler

  Bebeğinizi gürültü rahatsız ediyor olabilir mi? İstenmeyen gürültüyü bastırmak için beyaz gürültü olarak bilinen sabit, sürekli bir sesi deneyin. Hafif pır pır sesi çıkarması için vantilatör kullanabilir, duşu açabilir veya bir uygulamadan ses çalabilirsiniz. Kalp atışları bebeğinize rahmi hatırlatmak için yaygın olarak kullanılır.

  Hareket

  Bebekler hareketi sever ve bazen küçük bir hareket bile miniğinizi rahatlatmak için oldukça işe yarayabilir. Bebeğinizi kucağınıza alıp yürümeyi deneyin, bebek arabasında gezdirin veya bebeğinizi bebek koltuğuna sabitleyerek arabayla gezmeye çıkın. 

  Emme

  Göğüs, biberon, parmak veya emzik... Emme, denenmiş ve gerçekten rahatlatan bir yöntemdir. Mide ağrısına ve daha fazla huzursuzluğa neden olabileceğinden bebeğinizi aşırı beslememeye dikkat etmeyi unutmayın.

  Diş çıkarmayı rahatlatma

  Bebeğiniz normalden daha fazla salya akıtıyorsa miniğiniz muhtemelen diş ağrısı çekiyordur. Bebeğinizi rahatlatmak için diş kaşıma halkası verin veya damaklarına masaj yapın.

  Bebeğiniz gergin bir gün geçiriyorsa dinlenemediğiniz bir gece yaşıyor olabilirsiniz. Uykuyu teşvik edecek bazı faydalı ipuçlarını burada bulabilirsiniz.

  Bu makalelerde verilen bilgilerin yalnızca genel tavsiye niteliğinde olduğunu ve asla uzman doktor tavsiyesinin yerine geçemeyeceğini lütfen unutmayın. Siz, aileniz veya çocuğunuz ciddi veya kalıcı semptomlar veya rahatsızlıklar taşıyorsanız ya da özel doktor tavsiyesine ihtiyacınız varsa lütfen uzman bir doktordan yardım alın. Philips Avent, bu web sitesinde sunulan bilgilerin kullanımından doğan zararlara ilişkin sorumlu tutulamaz.

  İlgili ürünler

  İlgili tavsiye

  Bebeklerde gıda alerjileri

  Bebeklerde gıda alerjileri

  Bebek besleme ekipmanlarını sterilize etme

  Bebek besleme ekipmanlarını sterilize etme