1
0

Sepetim

Alışveriş sepetinizde ürün bulunmuyor.

  • Peşin fiyatına 12 taksit

  • Tüm siparişlerde kargo bedava!

  • 2 yıl garanti

  Ürünler

  Philips AVENT - Feeding your baby on the go

  Bebeğinizi hareket halindeyken besleme

  Halka açık yerlerde emzirme konusunda geriliyorsanız veya biberonla beslemek için hangi ekipmanlara ihtiyacınız olacağını merak ediyorsanız hareket halindeyken bebeğinizin mutlu olması için bazı tavsiyelerimiz var: 

  Philips AVENT - Feeding your baby on the go

  Emziriyor musunuz? Bu eşyalar halka açık yerlerde emzirirken kendinizi daha güvende hissetmenize yardımcı olabilir:

  • Emzirme sütyeni

  Üzerinize iyi oturan bir emzirme sütyeni, bir seferde tek meme ucunu açmanıza olanak tanıyarak size destek ve örtü imkanı sunar. 

  • Emzirme örtüsü

  Halka açık yerlerde bebeğinizi emzirmekten utanıyorsanız örtünün büyük yardımı olabilir. Boynunuz ve omuzlarınızın etrafına bir tülbent, şal veya emzirme battaniyesi örtün. Örtü sayesinde daha az açık hissedersiniz.

  • Emzirme giysileri

  Emzirme giysilerinde bebeğin kolayca meme emebilmesi için ayrı olarak çıkarılabilen kumaş kısımları bulunur. Ya da iki esnek atleti üst üste giyebilir ve emzirmeye hazır olduğunuzda birini yukarı diğerini aşağı çekerek örtünebilirsiniz.

  Biberonla mı besliyorsunuz? Aşağıdaki ekipmanlar kullanışlı olabilir:

  • Önceden ölçülmüş toz mama ve temiz biberonlar

  Temiz bir biberonu uygun miktarda suyla doldurduğunuzda karıştırıp yedirmeye hazır olur. (Hazır şişelenmiş toz mamalar, oda sıcaklığında yalnızca bir saat durabilir.) Ya da yanınıza hazır mama konservesi ve temiz biberon alabilirsiniz.

  • İzolasyonlu sepet veya soğutucu çanta

  Tüm gün boyunca dışarıda olmayı planlıyorsanız çantanıza buz kalıpları koyun. Şişelenmiş anne sütü, oda sıcaklığında en fazla altı saat iyi durumda kalabilirken sürekli soğutulduğunda tüm gün dayanabilir. 

  Bu makalelerde verilen bilgilerin yalnızca genel tavsiye niteliğinde olduğunu ve asla uzman doktor tavsiyesinin yerine geçemeyeceğini lütfen unutmayın. Siz, aileniz veya çocuğunuz ciddi veya kalıcı semptomlar veya rahatsızlıklar taşıyorsanız ya da özel doktor tavsiyesine ihtiyacınız varsa lütfen uzman bir doktordan yardım alın. Philips Avent, bu web sitesinde sunulan bilgilerin kullanımından doğan zararlara ilişkin sorumlu tutulamaz.

  İlgili ürünler

  İlgili tavsiye

  Emzirme döneminde iyi beslenme

  Emzirme döneminde iyi beslenme

  Emzirmeden biberonla beslemeye geçiş

  Emzirmeden biberonla beslemeye geçiş