1
0

Sepetim

Alışveriş sepetinizde ürün bulunmuyor.

  Ürünler

  Sağılmış sütü saklama

  Sağdığınız sütünüzü sterilize biberonlarda saklayarak taze tutun. Philips Avent biberonların tümünde tazeliği korumak ve anne sütü saklamayı sorunsuz hale getirmek için tam oturan kapaklar bulunur.

  Sağılmış süt ne kadar süre dayanır?

  Sağdığınız sütünüz buzdolabında 24 saate kadar, dondurucuda ise 3 aya kadar saklanabilir. Sütün sabit bir sıcaklıkta saklanmasını sağlamak için buzdolabının kapak kısmı yerine rafa yerleştirin.

  Dondurulmuş anne sütü, çözüldükten sonra buzdolabında 12 saate kadar saklanabilir. Süt saklamak için tek kullanımlık bardakları da kullanabilirsiniz; ancak ne zaman sağıldığını bilmek için üzerine tarihi yazmayı unutmayın.

  Asla mikrodalga kullanmayın

  Isı farklılıkları bebeğinizin yanmasına neden olabileceğinden sağılmış sütü çözdürmek veya ısıtmak için kesinlikle mikrodalga kullanmayın.

  Her besleme sonrasında bebeğinizin biberonunda kalan sütü atmanız önerilir.

  Philips AVENT - Storing expressed milk

  Bu makalelerde verilen bilgilerin yalnızca genel tavsiye niteliğinde olduğunu ve asla uzman doktor tavsiyesinin yerine geçemeyeceğini lütfen unutmayın. Siz, aileniz veya çocuğunuz ciddi veya kalıcı semptomlar veya rahatsızlıklar taşıyorsanız ya da özel doktor tavsiyesine ihtiyacınız varsa lütfen uzman bir doktordan yardım alın. Philips Avent, bu web sitesinde sunulan bilgilerin kullanımından doğan zararlara ilişkin sorumlu tutulamaz.

  İlgili ürünler

  İlgili tavsiye

  Süt sağmanın faydaları

  Süt sağmanın faydaları

  Emzirmeden biberonla beslemeye geçiş

  Emzirmeden biberonla beslemeye geçiş