1
TV

Philips Ambilight TV

Ekranından daha büyük görüntü sunan TV

Mükemmel ortam ışığı

 

Philips Ambilight, TV'nize yepyeni bir boyut katıyor. TV'nizin yanlarından arka duvara ışık yayan bu teknoloji, aksiyonu ekranın dışına çıkararak odanıza mükemmel bir hava kazandırır. Akıllı LED aydınlatma sayesinde ışıklar, ekrandaki içerikle gerçek zamanlı olarak eşleşir. Böylece atmosfer nasıl olursa olsun, kendinizi her zaman yıldızların yanı başındaymış gibi hissedersiniz.

Philips TV Ambilight tanıtım videosu

Ambilight hakkında daha fazla bilgi edinin

Philips TV Ambilightplayer

Ambilight serisi

İki taraflı Ambilight

 

Ambilight'ın TV'nin iki tarafında bulunduğu bu modeller, küçük ve orta büyüklükteki odalar için idealdir.

Üç taraflı Ambilight

 

Ambilight'ın TV'nizin üst, sol ve sağ taraflarında bulunduğu bu modeller, TV'nin standa yerleştirildiği büyük odalar için idealdir.

Dört taraflı Ambilight

 

Ambilight'ın TV'nizin dört tarafında bulunduğu bu modeller, TV'nin standa yerleştirildiği veya duvara monte edildiği büyük odalar için mükemmeldir.

Ambilight, ruh halinize uyum sağlar

Philips TV Ambilight klasik mod

Klasik Ambilight
 
 

 

Philips Ambilight klasik modu, ekrandaki TV içeriğini hassas bir şekilde takip eder ve gerçek zamanlı olarak arkadaki duvara yansıtır. Modlar arasından seçim yapın ve TV'nizi izlemeye başlayın.

Philips TV Ambilight müzik modu

Ambilight Müzik Modu

 

Ambilight Müzik Modu, Philips TV'nizde çaldığınız müziğin dinamiklerini hassas bir şekilde takip eder ve bunlara tepki verir. Çeşitli renkli ön ayarlar arasından seçim yapın ya da rastgele parti modunu açın.

Philips TV Ambilight oyun modu

Ambilight Oyun Modu

 

Ambilight Oyun Modu, ekrandaki harekete dinamik bir şekilde uyum sağlayan zengin, canlı renklerle odanızı oyun dünyanızın bir parçası haline getirir. Hemen daha sürükleyici bir oyun deneyimine adım atın.

Ambilight TV'nin favorisi hue

 

Ambilight'ın güzelliğini ve zarafetini evinizin her köşesine yayın. Philips hue, Ambilight TV'nize kablosuz olarak bağlanan isteğe bağlı ampullerdir. Ampuller ve TV'nizi bağlayarak Ambilight'ı evinizin her noktasına taşıyabilirsiniz.

Philips TV Ambilight & hue