Bebek telsizleri ve termometreler

Her zaman bebeğinizin yakınında olun

* Önerilen perakende satış fiyatı

Uyku tavsiyesi

 • Bebeğinizin uyumasına yardımcı olmak için en iyi ipuçları

  Bebeğinizin uyumasına yardımcı olmak için en iyi ipuçları

  Bebek uyku eğitimiyle ilgili yardım.

 • Küçük çocuklarda uyku sorunları

  Küçük çocuklarda uyku sorunları

  Küçük çocuğunuzun uyku sorunları mı var? Çocuğunuz erken kalkıyor, gece uyanıyor veya hiç uyumuyor mu? Size yardımcı olabileceğimiz konuları burada bulabilirsiniz.

 • Size uygun bir bebek rutini

  Size uygun bir bebek rutini

  Siz ve bebeğiniz yeni hayatınıza uyum sağlarken ikiniz için de uygun bir bebek rutini oluşturmanıza yardım etmemize izin verin.

 • Bir bebek rutini oluşturmak için en iyi ipuçları

  Bir bebek rutini oluşturmak için en iyi ipuçları

  Başarılı bir bebek rutini yakalamak için değerli ipuçları ve tavsiyeler.

 • Uykunun önemi

  Uykunun önemi

  Uyku, büyümekte olan bebekler için çok önemlidir. Bu bölümde uykunun önemini, bebeğinizi bir rutine alıştırmanın en iyi yollarını ve bebek monitörleriyle nasıl bağlantıda kalacağınızı keşfedeceğiz.

Güvenilir bir bağlantı


Uyuduğu sırada miniğinizle bağlantıda olduğunuzu bilmek, biraz dinlenmek için içinizin rahat olmasını sağlar. DECT ses bebek monitörlerimiz sıfır parazit garantisi sunar ve kristal netliğindeki sesle ufacık bir agu sesini bile duyabilirsiniz.

Anneler tarafından önerilmektedir


Tüm dünya genelinde 36.000'den fazla anneye Philips Avent hakkında ne düşündüklerini sorduk. Anneler tarafından önerilen 1 numaralı çocuk bakımı markası olduğumuzu bildirmekten dolayı mutluyuz*

*ABD, İngiltere, Fransa, Almanya, İtalya, Hollanda, Polonya, İspanya, Rusya ve Çin'de çocuk bakımı ürünleri ve markaları kullanan 36.000'den fazla kadınla gerçekleştirilen Aralık 2011 TNS çevrimiçi memnuniyet anketine göre.