1
TV

Philips 4K OLED TV

Dünyanın Ambilight özellikli tek OLED TV'si

Videoyu izleyin

OLED nedir?

 

Philips OLED, TV teknolojisindeki yeni nesildir. Geleneksel LED TV'lerin aksine OLED, arka ışığa gerek duymaz. Her bir piksel kendi rengini ve ışığını oluşturur ve bunlar kapandığında ise tamamen siyah olurlar. Daha koyu siyahlar sayesinde gelişmiş renkler ve çarpıcı kontrast elde ederek Philips TV'nin şimdiye kadarki en saf, en gerçekçi görüntüsünün tadını çıkarabilirsiniz.

OLED-logo

Mükemmel siyahlar

En derin görüntü ve en iyi kontrast

 

Philips OLED TV'ler, rakipsiz kontrasta sahip mükemmel siyahlar oluşturmak için pikselleri ayrı ayrı tamamen kapatabilir veya kısabilir. Her bir pikseldeki ışık tamamen kontrol edilerek etrafındaki piksellerin ışığını yansıtmaz, bu sayede simsiyah olan mükemmel görüntünün tadını çıkarabilirsiniz.

Perfect Contrast logo

Daha geniş renk spektrumu

Ekranda görebileceğiniz en canlı renkler

 

Yeni Philips OLED TV'lerimiz, DCI-P3 renk alanının %99'unu görüntüleyebilme özelliğiyle şimdiye kadarki en geniş renk spektrumunu sunar. Sekiz milyondan fazla bağımsız piksel mükemmel bir uyum içinde çalışarak görüntünün çarpıcı derecede doğru renklerle hayat bulmasını ve tamamen siyah arka planla daha da gelişmesini sağlar.

wide color gamut and perfect color logos

Mükemmel hareket

Ayrıntıları anında yakalayın

 

Philips OLED TV, mükemmel hareket ve netlik ile en kusursuz, en doğal ekran akıcılığını olağanüstü hızlarda sunar. Bu sayede oynatma ne kadar hızlı veya aksiyon ne kadar fazla olursa olsun, ışık hızında görüntüleme özelliği sayesinde hiçbir ayrıntıyı kaçırmazsınız.

perfect natural motion logo
 

Daha geniş izleme açısı

Herkes için olağanüstü görüntü

 

Evin en iyi koltuğu, artık oturma odanızın her köşesi. Bugüne kadarki en geniş izleme açısına sahip Philips OLED TV'lerimizle, görüntü kalitesinden ödün vermeden farklı konumlarda mükemmel renklerin ve kontrastın keyfini çıkarabilirsiniz.

Yeni Philips 4K OLED TV

 

Dünyanın Ambilight ve Android TV özelliklerine sahip tek 4K OLED TV'sini keşfedin. Kendinizi, 3 taraflı Ambilight ile TV ekranından çok daha öteye geçen bir dünyaya bırakın. Perfect Pixel UHD Engine sayesinde özel görüntü işleme özelliğimiz ile hayat bulan mükemmel siyahları ve etkileyici renkleri keşfedin. Android TV ile içerik dünyasına adım atın. Yeni Philips 4K OLED TV, güzelliğinin yanında kalite de sunar.

EISA-logo

OLED ve Ambilight: en mükemmel kombinasyon

 

Yalnızca Philips OLED TV'ler inanılmaz görüntü kalitesini mükemmel şekilde ayarlanmış ortam aydınlatmasıyla birleştirir. Ekranda, duvarlarda ve odanın dışında harika renkleri deneyimleyin. Çok çeşitli Ambilight modları arasından seçim yapabilirsiniz. Bu sayede izleme deneyiminiz, her akşam sizi çepeçevre saran film ve oyun deneyimiyle ustalıkla geliştirilir.

ambilight logo
P5_logo

OLED ve P5: Mükemmel Görüntü Kalitesi

 

Philips P5 görüntü kalitesi motoruyla tanışın. Televizyonunuzun görüntü işleme gücünü %50 oranında artırarak izlediğiniz her şeyi dijital olarak optimize eder. Her zaman ve her kaynaktan en derin siyahlar, en parlak beyazlar, canlı renkler ve son derece akıcı ve net görüntü deneyimi yaşayabilirsiniz. Standartları değiştiren OLED ekran, otuz yıllık görüntü işleme deneyimi ve benzersiz algoritmaları bir araya getiren Philips OLED TV ve P5; kaynak mükemmelliği, netlik, renk, kontrast ve hareket konusunda çığır açıyor. 

OLED ve Perfect Pixel UHD Engine: Gerçeklik, gözlerinizin önünde

 

Perfect Pixel UHD görüntü kalitesi motorumuz; her an, dilediğiniz kaynaktan olağanüstü ayrıntılara ve derinliğe sahip son derece net görüntüler sunmak için içeriğinizi dijital olarak optimize eder. Standartları değiştiren OLED ekran, otuz yıllık görüntü işleme deneyimi ve benzersiz algoritmaları bir araya getiren Philips OLED TV; netlik, kontrast, hareket ve renge yepyeni bir boyut katıyor.

perfect pixel ultra hd engine-logo en 3800 picture performance index-logo

OLED ve HDR: Filmler, tam olarak görülmesi gerektiği gibi

 

Yüksek Dinamik Aralıklı (HDR) içerik, tıpkı yönetmenin istediği gibi bir izleme deneyimi yaşamanızı sağlar. HDR'ın keyfini tamamıyla çıkarmanız için TV'nizin geniş kontrast aralığını görüntüleyebilmesi gerekir. Her bir pikseli tamamen kapatıp açabilme özelliğiyle yeni Philips OLED TV, söz konusu kontrast olduğunda HDR içeriğin keyfini sürmek için en ideal TV olarak benzersizliğini ortaya koyar.

HDR perfect logo

Bir diğer ilk: Android TV™, OLED ile bir araya geliyor

 

Sonsuz eğlence ve muhteşem görüntü ile bekleme süresi hiç bu kadar güzel görünmemişti. Android TV'deki Google Play'in sürekli genişleyen koleksiyonunda keşfettiğiniz tüm yeni filmler, oyunlar ve uygulamalar, yeni Philips OLED TV'de çok daha iyi.

android tv and Google play store logo

Her yönden güzel

 

Neredeyse kenarsız, ultra ince alüminyum çerçeve ve hareketli tasarım, Philips OLED TV'yi muhteşem bir şaheser haline getiriyor. Arka ışık gerektirmediğinden şimdiye kadarkilerden çok daha ince ve çok daha hafif olarak tasarlayabildik. Altı adet ön hoparlör ve 901F için güçlü arka subwoofer sayesinde olağanüstü netlikte yüksek kaliteli sesin ve derin, hassas basların keyfini çıkarın. Ayrıca 9002 için gelişmiş Philips Triple Ring teknolojisiyle artık subwoofer'larda çok daha fazla hareket imkanı doğuyor. Daha çok hareket, daha fazla güç anlamına gelir! Bu sayede ince Philips TV tasarımında bile çok daha güçlü sesin tadını çıkarabilirsiniz.

razor slim logo

Sosyalleşelim

Facebook

 

En yeni haberler, ipuçları ve güncellemelerden haberdar olmak için resmi Philips TV Facebook sayfamızı beğenin.

YouTube

 

En yeni kısa filmlerimizi, yaptığımız işbirliklerini ve resmi duyuruları hemen izleyin.

Instagram

 

#Ambilight @philipstelevision ile Ambilight deneyiminizi bizimle paylaşın

*Gösterilen TV modelleri ve teknik özellikleri ülkeden ülkeye farklılık gösterebilir

**Android™, Google™, Google Play™, YouTube™ ve diğer markalar Google Inc. şirketinin ticari markalarıdır.