• Peşin fiyatına 3 taksit

 • Tüm siparişlerde kargo bedava!

 • 2 yıl garanti

0

Sepetim

Alışveriş sepetinizde ürün bulunmuyor.

  Philips ürün garantisi

  Ürününüzün garanti şartlarını, sürelerini ve koşullarını kontrol etmek için lütfen aşağıdaki kategoriler arasından seçim yapın.

  Kişisel Bakım, Anne ve Çocuk Bakımı, Ev Ürünleri ve Sağlık Ürünleri için Garanti Politikası

  kişisel Bakım

  Kişisel Bakım, Anne ve Çocuk Bakımı, Ev Ürünleri ve Sağlık Ürünleri için Garanti Politikası

  Philips, ürünlerini satın alındığı tarihten itibaren belirli bir süre için garanti eder. Arızalı malzeme ve işçilik nedeniyle meydana gelen kusurlar, geçerli bir süre içinde, geçerli bir satın alma kanıtı sağlandığı sürece, Philips tarafından onarılacak veya değiştirilecektir. Orijinal olmayan yedek parçaların kullanılması bu garantiyi geçersiz kılacaktır. Kullanıcı, kullanım kılavuzunda yer alan tüm talimatlara sıkı sıkıya uymalı ve gereksiz olduğu düşünülen veya kullanım kılavuzunda uyarılan herhangi bir eylem veya kullanımdan kaçınmalıdır. Ürün, kullanımının amaçlanmadığı bir ülkede kullanılıyorsa, voltaj dönüşümü gerekli olabilir. Philips, cihaz için uygun olmayan voltaj beslemesi nedeniyle çalışmayan ürünlerdeki güç kaynağı eksikliğinden sorumlu tutulamaz.

   

  Aşağıdaki tabloda çeşitli ürün kategorileri için garanti süreleri gösterilmektedir:

   

  Garanti Periyodu

   

  Ana Kategori

  Alt Kategori 

  Garanti Periyodu

  Kişisel Bakım

  Erkek Tıraş ve Vücut Bakım Ürünleri

  24 ay

  Kadın Bakım Ürünleri

  24 ay

  Sonicare Diş Fırçaları

  24 ay*

  Tıraş aksesuarları 

  Garanti yok 

  Anne ve Çocuk Bakımı

  Elektrikli Göğüs Pompaları

  24 ay

  Manuel Göğüs Pompaları

  Garanti Yok

  Bardaklar & Bardak Aksesuarları

  Garanti Yok 

  Bebek Monitörleri

  24 ay

  Elektrikli Sterilizatörler ve Isıtıcılar

  24 ay

  Emzikler

  Garanti Yok

  Çantalar & Hediye Setleri

  Garanti Yok 

  Ev Ürünleri

  Elektrikli Süpürgeler

  24 ay

  Ütüler

  24 ay

  Mutfak Ürünleri 

  24 ay

  Not:

  * Philips Sonicare PowerUp Diş fırçaları 12 ay garantiye sahiptir (kullanıcı el kitabına bakınız)

  Garanti Uygunluğu

  Garanti, satın alma tarihinde başlar ve yukarıda belirtilen sürenin sonunda sona erer. Geçerli bir satın alma belgesi (fatura) gereklidir. Philips garantisi, ürün kullanım amacına uygun şekilde ve kullanım talimatlarına uygun olarak kullanıldığında geçerlidir.

   

  Garanti, veri kaybı veya iş kaybı dahil olacak şekilde ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla, doğada meydana gelen kayıpları kapsamaz. Bazı istisnalar garanti kapsamındadır.

  Philips TV, Monitörler, Telefonlar, Projektörler, Ses sistemleri, Video sistemleri, Faks cihazları, Ses kayıt ürünleri ve Otomotiv Mobilite aksesuarları için garanti politikası ve Lambalar

  marka lisans sahipleri garantisi

  Philips TV, Monitörler, Telefonlar, Projektörler, Ses sistemleri, Video sistemleri, Faks cihazları, Ses kayıt ürünleri ve Otomotiv Mobilite aksesuarları için garanti politikası ve Lambalar

  Sayın Müşterimiz,

  Philips ürünleri en yüksek standartlarda tasarlanmıştır, üretilmiştir ve yüksek performans, kullanım ve kurulum kolaylığı sağlar. Ürününüzü kullanırken herhangi bir sorunla karşılaşırsanız öncelikle kullanım kılavuzuna ve ürün modeline bağlı olarak indirebileceğiniz kullanım kılavuzu, sık sorulan sorular, talimatlar içeren videolar ve bir destek forumunu bulabileceğiniz bu web sitesinin destek bölümündeki bilgilere göz atmanızı öneririz.

   

  Beklenmeyen bir durumda ürünün arızalanması halinde Philips, ürünün kullanım kılavuzuna uygun olarak (ör. uygun bir ortamda) kullanılmış olması şartıyla, arızayı garanti süresi dahilinde belirtmiş olmanız halinde, ürününüzün herhangi bir ücret talep edilmeden servise verilmesini sağlayacaktır. Bazı ürün kategorilerinde ürünün garantörü Philips'in ortak şirketi olabilir. Lütfen ürününüzle birlikte sağlanan belgelere göz atın.

   

  Yurt dışında satın aldığınız ürününüz için Türkiye'de servis hizmeti sağlanmasını istiyorsanız Philips, tarafınıza ürünü satın aldığınız ülkedeki garanti koşulları uyarınca servis hizmeti verilmesi için gerekli birimlerle iletişime geçer.

   

  Bu belge yalnızca tüketici ürünleri için geçerlidir. Profesyonel ürünler için satış veya satın alma anlaşmasının garanti koşulları geçerli olur.

  Garanti koşulları

  Garanti süresi, satın alma belgenizde belirtilen tarihte başlar ve aşağıda yer alan bölümün "Garanti süresi" bölümünde sözü geçen tarihte sona erer. Servis hizmetinden yararlanmak istiyorsanız ancak satın alma belgenizi kaybettiyseniz veya Philips satıcıyı tanımıyorsa (ör. ürünü çevrimiçi bir açık artırma kanalından satın aldıysanız) garanti süresi, ürün üzerinde belirtilen üretim tarihinden üç ay sonra başlamış sayılır veya seri numarasından garanti süresiyle ilgili bilgi alınır. Üretim tarihi belirtilmeyen veya üzerinde seri numarası olmayan ürünler için hizmet almanız gerekirse geçerli bir satın alma belgesi ibraz etmeniz gerekir.

   

  Onarımın mümkün olmadığı veya ticari bağlamda gerçekleştirilemediği durumlarda Philips, ürünü benzer işlevler sunan yeni veya yenilenmiş bir ürünle değiştirebilir. Onarım, bellenim yükseltmesi ve yedek parça değişiminin ardından, garanti süresi satın alma tarihinden itibaren geçerli olmayı sürdürecektir.

   

  Neler garanti kapsamında değildir?

  Garanti; veri kaybı veya gelir kaybı dahil, ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla arızi hasarları kapsamaz ve düzenli bakım, bellenim güncellemelerinin yüklenmesi ve verilerin kaydedilmesi ya da geri yüklenmesi gibi tarafınızca yapılan etkinlikleri tazmin etmez.

   

  Garanti aşağıdaki durumları kapsamaz ya da söz konusu durumlarda geçerli değildir:

  ·       Satın alma belgesinde herhangi bir değişiklik yapılmışsa veya belge okunamaz hale gelmişse.

  ·       Ürünün üzerindeki model numarası, seri numarası veya üretim tarihi kodu değiştirilmiş, çıkarılmış veya okunamaz hale gelmişse.

  ·       Yetkili olmayan servis kuruluşları veya şahıslar tarafından ürün üzerinde onarım işlemleri veya değişiklik yapılmışsa.

  ·       Arıza, ürünün amacı dışında uzun süre kullanımı (ör. sürekli olarak ticari ortamda kullanım) sonucunda oluşmuşsa.

  ·       Arıza, ürünün hatalı kullanımından ya da kullanım kılavuzuna uygun olmayan çevresel şartlarda kullanılmasından kaynaklanıyorsa.

  ·       Arıza, ürüne kullanım kılavuzunda önerilenler haricinde çevre birimleri, ek donanım veya aksesuarlar bağlanmasından kaynaklanıyorsa.

  ·       Hayvanlar, aydınlatma, anormal voltaj, ateş, doğal afet, ulaşım veya su (kullanım kılavuzunda ürünün yıkanabileceğinin açık bir şekilde belirtildiği durumlar hariç) kaynaklı hasarlar dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla ünite hasar görmüşse.

  ·       Normal aşınma ve yıpranma durumlarında ya da doğası gereği sarf malzemesi olan parçalar (ör. elektrikli süpürge torbaları veya filtre kartuşları) söz konusu olduğunda.

  ·       Ürün, ithal edildiği durumlarda, kullanıldığı ülke için tasarlanmamış, üretilmemiş veya onaylanmamış olması sebebiyle düzgün şekilde çalışmıyorsa.

  ·       Ürün, erişim ağlarındaki kesintiler (örneğin TV kablosu, uydu veya Internet) gibi servis sağlayıcılarına erişim ya da bağlantıya ilişkin sorunlar, abonenin ya da ilgili kişinin hattındaki arızalar, yerel ağ arızaları (kablolama, dosya sunucusu, kullanıcının hattı) ya da aktarım ağındaki arızalar (parazit, şifreleme ya da düşük ağ kalitesi) nedeniyle düzgün şekilde çalışmıyorsa.

  ·       Ürünlerinizle birlikte kullanılan üçüncü taraf uygulamalar varsa.

   

  Ürünün servise gönderilmesi mi gerekiyor?

  Sorunların önüne geçmek için bayinize veya Philips'e başvurmadan önce kullanma talimatlarını dikkatle okumanızı ve/veya bu web sitesinin destek bölümünü incelemenizi öneririz. Garanti süresi dahilinde hizmet almak için lütfen bu web sitesinde belirtilen yöntemlerden birini kullanarak müşteri destek merkezi ile iletişime geçin. Ürün garanti kapsamı dışına çıktığında bazı ülkelerde doğrudan en yakın servis merkeziyle iletişime geçebilirsiniz. Varsa servis merkezlerinin adreslerini bu web sitesinde bulabilirsiniz.

   

  Philips'in veya servis ortaklarının size etkin bir biçimde yardımcı olabilmesi için iletişime geçerken lütfen şu belge ve bilgileri yanınızda bulundurun:

  ·        Ürün tipi veya model numarası (model kimliği olarak da anılır)

  ·        Ürünün satın alındığı tarih, bayi adı ve ürünün model numarasının belirtildiği satın alma kanıtı (örneğin, orijinal fatura veya fiş) ve

  ·        Ürün üzerinde belirtilen üretim seri numarası veya üretim tarihi kodu.

  Model numarası, seri numarası veya üretim tarihi kodu (varsa) pil bölmesinde ya da ürünün arka veya alt kısmında bulunabilir.

  Garanti süresi

  Türkiye'de, aşağıdaki istisnalar dışında, bu belgenin başlığında belirtilen ürün kategorileri için garanti süresi 24 aydır:

   

  İstisna

  Garanti süresi

  B, S ve P Line LCD monitörler

  36 ay

  Otomotiv araba lambaları (“aşınma ve yıpranma” ürünleridir, bu nedenle yasal garanti süresi geçerli değildir.)

  Yine de aşağıdaki garanti süresini sunarız:

  • Xenon Lamba 

  Garanti 2 yıl veya 60.000 km'dir (hangisi daha kısaysa).

  • Standart Halojen, Hiper ve Sinyal lambaları

  Garanti 1 yıl veya 30.000 km'dir (hangisi daha kısaysa)

  • Yüksek performanslı Halojen (X-treme Vision, X-treme Vision Plus, Racing Vision, White Vision, Color Vision, Vision Plus)

  Garanti 3 ay veya 10.000 km'dir (hangisi daha kısaysa)

  Sitemiz Microsoft Edge, Google Chrome veya Firefox'un en son sürümüyle en iyi şekilde görüntülenebilir.