Multimedya Hoparlörleri 2.1

  Multimedya Hoparlörleri 2.1

  Güçlü zengin ses özellikli PC hoparlörü

  Bu SPA7355/12 hoparlörün SPD™ patentli bas portu teknolojisiyle desteklenen 50 W çıkışı, bozulmaları azaltarak pürüzsüz ve derin tonlar üretir. 2 yönlü tweeter + woofer tasarımı yüksek ve alçak-orta frekanslı ses çıkışı sunar. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Multimedya Hoparlörleri 2.1

SPDTM bas portu, 2, 75 inç Uydu sürücü, 5, 25 inç Subwoofer, 120 W SPA7355/12 Benzer ürünler bul

Güçlü zengin ses özellikli PC hoparlörü

Eşsiz bir dinleme deneyimi

 • Pürüzsüz ve derin tonlar için SPD™ yenilikçi bas portu teknolojisi

  Pürüzsüz ve derin tonlar için SPD™ yenilikçi bas portu teknolojisi

  Philips Ses Arıtma Kanalı (SPD) bas portu teknolojisi, orijinal bas sesin pürüzsüz ve derin tonlarını üretir. Philips tarafından icat edilen, bas borusunun iç yüzeyinin işlenmesi sırasında SPD köpük malzeme kullanılmasına dayalı bu özel akustik durdurma sistemi ses türbülansını azaltır ve ayar frekansını dengeler. Philips teknik ve tüketici testleri bu sönümleme mekanizmasının daha az bileşen içeren, daha saf ve kaliteli bas ürettiğini doğrulamıştır.

 • 2 yönlü tweeter + woofer tasarımı

  2 yönlü tweeter + woofer tasarımı

  İki sürücülü ve çift aralıklı hoparlör, yüksek frekansları tweeter, düşük ve orta frekansları woofer yoluyla üretir. Bu, tüm frekansların tek bir sürücü tarafından üretildiği, yaygın olarak kullanılan tek yönlü yapıya göre daha dengeli bir ses üreterek ses çıkışını geliştirir. Böylece net vokallerle daha iyi akustik altyapının ve güçlü basla yüksek tonların keyfini çıkarırken en yeni Philips hoparlör serisinin oldukça ekonomik fiyatlarından faydalanabilirsiniz.

 • Yüksek çözünürlükte ses için Mylar malzemeden üretilen tweeter

  Yüksek çözünürlükte ses için Mylar malzemeden üretilen tweeter

  Tweeter'larda kullanılan benzersiz Mylar malzeme, olağanüstü ses kalitesi ortaya çıkarır. Tüm yüksek frekansların mükemmel şekilde elde edilmesi sayesinde müziğiniz hayat bulur ve filmler gerçek seslerine kavuşur. İki yönlü tasarımın ayrılmaz bir parçası olan ve woofer ile birlikte çalışan tweeter, yüksek frekanslarda daha net, daha geniş ve daha hassas ses ortaya çıkarır. Gelişmiş netlik müziğin tüm farklı bileşenlerinin birbirinden ayrılabilmesini sağlar. Tüm enstrümanları ayrı ayrı dinleyin, vokalleri daha net duyun ve tüm ayrıntılarını fark ederek müziğinizin keyfini çıkarın.

 • Hoparlörün ön tarafında, rahatlık sağlayan aux girişi ve kulaklık çıkışı

  Hoparlörün ön tarafında, rahatlık sağlayan aux girişi ve kulaklık çıkışı

  Şimdi hoparlörlerin ön tarafındaki aux girişi ve kulaklık çıkışıyla sevdiğiniz müziğin keyfini daha kolay ve rahat şekilde çıkarabilirsiniz. Genellikle, PC'nizden başka bir cihaz bağlamanız gerektiğinde 3,5 mm jakı bilgisayardan çıkarmanız gerekir ve bu her zaman tercih edilen bir durum değildir. Ancak ön kısımdaki aux girişi ve kulaklık çıkışı bağlantıları ile müziğinizi hemen hemen tüm cihazlardan hızlı ve kolay şekilde dinleyebilirsiniz.

 • 50 W RMS toplam çıkış gücü

  Bu Philips hoparlör 50 W RMS toplam çıkış gücüne sahiptir. RMS, Root Mean Square (Ortalama Karekök) teriminin kısaltması olup, ses gücünün ya da doğru ifadeyle bir ses amplifikatöründen hoparlöre iletilen elektrik gücünün watt cinsinden değerini verir. Hoparlöre iletilen elektrik gücünün miktarı ve yoğunluğu, üretilen ses gücünü belirler. Watt değeri ne kadar yüksek olursa, hoparlörden çıkan ses gücü de o kadar yüksek olur.

 • Polipropilen sürücü malzemesi

  Sürücü üretiminde kullanılan yumuşak polipropilen (PP) malzeme yüksek frekanslı seslerde daha iyi sonuç elde etmeyi sağlar. Bu malzeme müzik çıkışına yardımcı olmasının yanı sıra daha net ve dengeli saf ses üretir. Tweeter ile daha kolay entegre edilebilen bu hafif malzeme titreşimi azaltır.

 • Etkin biçimde sönümlenen sürücü titreşimi ve ses bozulmasını azaltır

  Tek hoparlör sürücüsü normalde diyaframın kenarına yakın bölgelerde özel bir frekans bölümü titreşimine maruz kalır ve genellikle sesteki bozulmaların önüne geçilemez. Bu yöntem, sorunun giderilmesi için sürücü konisi etrafında yekpare monomerden oluşan ve normalde kullanılana göre çok daha hafif bir malzeme olan Mylar malzemenin kullanılmasını öngörür. Koninin mükemmel simetriye sahip bir halkayla sarılması, sönümleme etkisinin asenkron titreşimi bastırmasını sağlayarak daha dengeli ve doğal ses ortaya çıkarır.

 • Çekici, son derece parlak kaplama

  Son derece parlak siyah kaplama, klasik ve modern dekorasyonlarda mükemmel durur.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: