Dizüstü Bilgisayar için SoundBar

  Dizüstü Bilgisayar için SoundBar

  Ekran üstündeki yıldız

  Beni ekranının üstüne bağla, ben de senin için şarkılar söyleyeyim. Ben akıllı, kompakt bir USB hoparlör çubuğuyum ve kullanışlı bir USB bağlantısına sahibim. İstersen beni dizüstü bilgisayarının yanına koy, en sevdiğin müzikleri herkesle paylaş.

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Ekran üstündeki yıldız

 • Beni ister ekran üzerinde ister bağımsız olarak kullanabilirsin

  Beni ister ekran üzerinde ister bağımsız olarak kullanabilirsin

  SoundBar, dizüstü bilgisayar ekranının üst kısmına takılarak yolda müzik dinlemenize VE aynı zamanda alandan kazanmanıza olanak sağlar. Tek yapmanız gereken dizüstü bilgisayarınıza takmak, USB kablosunu bağlamak ve yola çıkmak! İşiniz bittiğinde USB kablosunu SoundBar'ın çevresindeki yuvaya sarın ve kılıfında saklayın.

 • Güç ve çalıştırma için USB fişi

  Güç ve çalıştırma için USB fişi

  Tak ve kullan kolaylığı sayesinde USB kablosu doğrudan herhangi bir USB portuna bağlanır ve dizüstü bilgisayarınız bunu taşınabilir USB yığın depolama aygıtı olarak algılar.

 • Çevreci ürün

  Çevreci ürün

  Royal Philips Electronics tarafından Çevreci Ürün olarak onaylanmıştır. Çevreci Ürün, cihaz performansının belirli sürdürülebilirlik konularında (örneğin enerji verimliliği, ürün ağırlığı, kullanım ömrü yönetimi, vb.), başlıca rakiplerinden en az %10 daha iyi olduğu anlamına gelir.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: