1

Pronto

Ev Sinema Kontrol Paneli

  -{discount-percentage}%

  Pronto

  Ev Sinema Kontrol Paneli

  Harika renkler, mükemmel kontrol

  Bir sehpa dolusu uzaktan kumanda yerine ProntoPro kontrol paneli! Programlanabilir, zarif tasarımlı bu cihaz, her marka A/V donanımıyla uyumludur. Sınıfının en iyi renkli grafikleriyle göz alıcı görsellikte tek tuşla kontrol çözümü.

  Maalesef bu ürün artık mevcut değil

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Harika renkler, mükemmel kontrol

Bir sehpa dolusu uzaktan kumanda yerine ProntoPro kontrol paneli! Programlanabilir, zarif tasarımlı bu cihaz, her marka A/V donanımıyla uyumludur. Sınıfının en iyi renkli grafikleriyle göz alıcı görsellikte tek tuşla kontrol çözümü.

Maalesef bu ürün artık mevcut değil

Harika renkler, mükemmel kontrol

Tek dokunuşla birçok cihazı kullanabilirsiniz

Tek dokunuşla birçok cihazı kullanabilirsiniz

Tek dokunuşla kontrol, bir makro üzerinden bir tek düğmeye basarak çoklu komutlar verebilmenizi sağlar. Makro, önceden programlanmış bir komut halkasını tek bir düğme altında birleştirir. Böylece, tek bir düğmeye basarak birkaç fonksiyon çalıştırılabilir.

Birçok cihaz ve markanın kızılötesi kodlarını içeren kapsamlı veritabanı

Evrensel IR kodu veritabanı, belirli bir uzaktan kumandadaki yerleşik kızılötesi kodları içeren kütüphanedir. Bu özellik, bir uzaktan kumandanın, sinyalleri öğrenmeye gerek kalmadan donanımınızı denetleyebilmesini sağlar. Veritabanından, denetlemek istediğiniz cihazların doğru kodlarını seçerek modeli ya da markası ne olursa olsun piyasadaki tüm ses/görüntü cihazlarının denetimini sağlayabilirsiniz.

Başka bir uzaktan kumandadan uygun IR kodunu öğrenme

Öğrenme işlevi, bir uzaktan kumandanın daha sonra kullanmak için başka bir uzaktan kumandadan kızılötesi sinyalleri aldığı ve depoladığı süreçtir. Cihaz kodları yerleşik veritabanında yoksa, bunlar evrensel uzaktan kumanda özgün kumandaya çevrilerek ondan öğrenilebilir

Radyo frekansı duvarlardan ve diğer odalardan geçer

Bileşenleri doğrudan görüntü hattında değilken de, örneğin duvarların ya da diğer cisimlerin arkasındayken de kontrol edebilmeye olanak sağlayan bir teknoloji. Uzaktan kumandalarda kullanılan iki tip RF vardır: Bileşene RF ve kızılötesine RF.

Gelecekteki yazılım güncellemeleriyle ek fonksiyonlar

Cihazınızı güncel tutmak ve fonksiyonlarını geliştirmek için kullanıma sunulan yeni yazılımları yükleyebilirsiniz. Cihazı doğrudan ya da bir PC üzerinden İnternet'e bağlayın ve güncelleme yardımcı programını çalıştırın.

Çekici ve okunması kolay dokunmatik renkli LCD ekran

Dokunmatik girişli renkli Likit Kristal Ekran daha iyi okunulabilirlik ve renkli düğmeler ve arka planlar yaratabilme yeteneği sağlar. Dokunmatik ekranı kullanarak, düğmelerin ve komutların kolayca seçilebilmesi mümkündür.

Alfa karıştırma, şeffaf düğme ve arka planlar sağlar

Alfa karıştırma, şeffaflık etkisi yaratmak için kullanılır. Bunu yapmak için, yarı saydam bir önalanla arka plan rengini birleştirerek ikisinin ortasında bir karışım yaratır.

Karanlıkta kolaylık için arkadan ışıklandırmalı LCD ekran

Arkadan ışıklandırma, karanlıkta kullanım için LCD ekranın veya tuş takımının aydınlanmasını sağlayan bir özelliktir. Arkadan ışıklandırmanın en yaygın iki türü LED ve elektroışıma (EL) teknolojileridir. LED'le aydınlatılan uzaktan kumandalar, çoğunlukla parlak ama düzensiz yeşil veya mavi bir ışık yayar, EL panellerse düzenli mavi, beyaz veya yeşil tonlardadır.

Alım sensörü, kaldırıldığında uzaktan kumandayı çalıştırır

Alım sensörü, hareket ettirildiğinde ya da kaldırıldığında uzaktan kumanda arka ışıklandırmasını aktive eden bir özelliktir.

Zamanlayıcı fonksiyonu fonksiyonları başlatır, siz yokken bile

Zamanlayıcı fonksiyonu, bir uzaktan kumandanın belirli faaliyetleri önceden tanımlanmış bir zamanda otomatik olarak gerçekleştirebilmesine olanak sağlayan bir özelliktir.

Kullanıcı arayüzünün dilini seçin

Cihaz üzeri destek İngilizce, İspanyolca, Fransızca, Almanca ve Flamanca olarak sağlanmıştır. Kullanıcı arayüzünü kendi dilinize ayarlamak için ayarlar menüsünde tercih edilen dili seçin.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: