Pronto

Kablosuz Genişletici

  Wi-Fi

  Pronto

  Kablosuz Genişletici

  Kurulumcular tasarladı, Philips üretti

  Kablosuz genişletici, bağımsız olarak adreslenebilen dört IR portuyla kompakt bir cihazdır. Kutudan, Pronto'nun ev ağına entegrasyonunu kolaylaştırır şekilde, kullanıma hazır olarak çıkar. Bir sisteme 16 adete kadar genişletici bağlanabilir.

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Kurulumcular tasarladı, Philips üretti

 • Tekrarlayıcıların kullanımıyla sınırsız menzil

  Standart WiFi tekrarlayıcılar veya erişim noktaları, Pronto'nun menzilini artırmak için kullanılabilirler. Bu şekilde, kolay ve ekonomik bir biçimde, ev büyüklüğüne bakılmaksızsın tam bir kapsama alanı garantilenir.

 • Gelişmiş bağlanılabilirlik: adreslenebilen IR bağlantı noktaları

  Adreslenebilen IR bağlantı noktaları, bir raftaki aynı tip cihazların bağımsız olarak (aynı genişletici tarafından) kontrol edilmesini sağlar. Bu durum genellikle çoklu set üstü kutuların ev içinde içerik dağıtımı sırasında gerçekleşir. Her cihaz, kendine ait IR bağlantı noktasına atanmıştır. Sonuçta cihaz, yalnızca o cihaz için amaçlanmış IR kodlarından başkasını almayacaktır. Adreslenebilen IR kodları olmadan, her cihaz gönderilen tüm IR kodlarını alacaktır.

 • Kablolu ve/veya kablosuz ağlı kontrol

  Duruma bağlı olarak genişletici, maksimum güvenilirlik için Ethernet üzerinden kablolu veya esnek kurulum için WiFi kullanılarak kablosuz şekilde kullanılabilir.

 • Benzersiz Pronto protokolü sınıfının en iyi kontrolünü garantiler

  Pronto sistemi, kablosuz kontrol için standart WiFi kullanır, ancak IR kodlarının ve makroların güvenilir ve zamanında çalıştırılmalarını garantilemek üzere fazladan bir akıllı protokol eklenmiştir.

 • Akıllı geri bildirim anında sistem bilgisi sağlar

  Akıllı 2 yollu Pronto protokolü, Pronto kontrol panelinden genişleticilere gönderilen komutları düzenler. Her genişletici komutu doğrulayacak ve bir komut çalıştırılamadığında kullanıcı bilgilendirilecektir.

 • 1MHz'e kadar IR kodu yayınlar

  Güçlü IR devresi, neredeyse tüm IR kodlarını yayınlayabilir. Birçok uzaktan kumanda sisteminin 125 kHz ile sınırlı olduğu yerlerde, Pronto genişleticiler 1 MHz'e kadar IR frekansları gönderebilir.

 • Kutudan hazır çıkan bağımsız mod, anında kullanım sağlar

  Genişletici kutudan çıktığında bağımsız modda, ve kullanıma hazırdır. Şifreleme veya sabit IP istendiğinde, bir PC veya dizüstü bilgisayar aracılığıyla dahili web tarayıcısı kullanılabilir.

 • Kompakt masaüstü muhafaza

  Kompakt ve hafif muhafaza her yere sığar ve donanımın arkasına kolayca gizlenebilir.

 • Kolay sorun giderme için akıllı geri bildirim göstergeleri

  Renkli LED'ler, Ethernet veya WiFi bağlantıları, meşgul durumu ya da bir IR, RS2232 veya röle komutunun (sadece RFX9600'de) çalıştırılması gibi sistem bilgilerini sağlar. Kullanıcının gerektiğinde sorun giderme yapmasına yardımcı olan hatalar da ayrıca görüntülenir.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: