Fidelio

Philips Fidelio SoundHub

2.1 Ev sineması

  Philips Fidelio SoundHub

  2.1 Ev sineması

  Sesin tüm ayrıntılarına yansıyan nefes kesici netlik

  Yeni Philips HTS9221 SoundHub ev sinema sistemi ile Crystal Clear Sound'u keşfedin. Titanyum tweeter'lar her ayrıntıyı şaşırtıcı bir netlikle duymanızı sağlar. Artık en sevdiğiniz film ve müzikleri en gerçekçi haliyle dinleyebilirsiniz. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Fidelio SoundHub 2.1 Ev sineması

3D Blu-ray, Titanyum tweeter'lar HTS9221/12 Benzer ürünler bul

Sesin tüm ayrıntılarına yansıyan nefes kesici netlik

Sesin tutkusu

 • Muhteşem netlikte bozulmamış ses için titanyum tweeter'lar

  Muhteşem netlikte bozulmamış ses için titanyum tweeter'lar

  Titanyumdan yapılmış, birlikte geliştirilmiş tweeter'lar sesin bozulmamasını sağlamak için oldukça sert ve hafiftir. Duyulabilir frekans aralığının tamamında bozulma ve rezonansa karşı gösterilen olağanüstü direnç sayesinde sesin tüm ayrıntıları muhteşem netlikle duyulur.

 • Sesin her ayrıntısını korumak için Birinci Kalite D Sınıfı Amplifikatörler

  Sesin her ayrıntısını korumak için Birinci Kalite D Sınıfı Amplifikatörler

  Philips patentli Birinci Kalite D Sınıfı Amplifikatörler, daha yüksek ses sinyali hassasiyeti için orijinal ses kaynağını korumaya yönelik tasarımıyla, müzik ve filmlerdeki akustik ayrıntıların sanatçı veya yönetmenin amaçladığı şekilde duyulmasını sağlar.

 • Gerçek 3D film deneyimi için Full HD 3D Blu-ray

  Gerçek 3D film deneyimi için Full HD 3D Blu-ray

  Full HD 3D TV ile kendinizi oturma odanızda 3D filmlerin büyüsüne bırakın. Aktif 3D, eksiksiz 1080 x 1920 HD çözünürlükte gerçekçi derinlik ve görüntüler için en yeni nesil hızlı anahtarlamalı ekranları kullanır. Görüntüleri sırayla değiştirerek sol ve sağ lensleri senkronize bir şekilde açmak ve kapamak için zamanlanan özel gözlüklerle bu görüntüleri izleyerek ev sineması sisteminizde gerçek Full HD 3D izleme deneyimi yaşayacaksınız. Blu-ray üzerinde sunulan en yeni 3D filmler çok çeşitli yüksek kaliteli içerik seçenekleri ile birlikte sunmaktadır. Blu-ray ayrıca inanılmaz gerçeklikte ses deneyimi sunan sıkıştırılmamış surround ses de sağlamaktadır.

 • iPod'dan/iPhone'dan kolay müzik dinlemek için dahili dock

  iPod'dan/iPhone'dan kolay müzik dinlemek için dahili dock

  iPod/iPhone dahili dock, iPod/iPhone'unuzdan filmler, müzikler ve fotoğraflar oynatmanızı sağlar. Ayrıca ev sinema sisteminizin uzaktan kumandasıyla iPod/iPhone'unuzu şarj edip kontrol edebilir ve TV ekranında içerikleri arasında gezinebilirsiniz. Kullanışsız kabloları ve bağlantıları bir kenara bırakın, entegre dock portatif eğlenceyi büyük bir kolaylıkla evinize getiriyor.

 • Çevrimiçi hizmetlere ve multimedyaya TV'nizden erişmeniz için Smart TV

  Çevrimiçi hizmetlere ve multimedyaya TV'nizden erişmeniz için Smart TV

  Smart TV'ye sahip Philips ev sineması sistemleri, size aralarında Net TV, DLNA ve MyRemote uygulamasının da bulunduğu çeşitli gelişmiş özellikler sunar. Net TV ile çok çeşitli çevrimiçi bilgi ve eğlence içeriklerine televizyonunuzdan ulaşabilirsiniz. En yeni HD filmler için istek üzerine video mağazaları* ve Catch-up TV gibi hizmetleri aramaya başlamak için Ana Menüde Net TV'yi seçmeniz yeterlidir. DLNA ile PC'nizdeki fotoğraf, müzik ve filmlere koltuğunuzdan erişebilirsiniz. Kumandayı bulamıyor musunuz? Philips MyRemote uygulamasıyla ev sinemanızı akıllı telefon veya tablet PC'nizden kontrol edebilirsiniz.

 • Gerçekçi bir film deneyimi için Virtual Surround Ses

  Gerçekçi bir film deneyimi için Virtual Surround Ses

  Philips Virtual Surround Ses, beşten az sayıda hoparlörden oluşan bir sistemden zengin ve derin bir surround ses elde edilmesini sağlar. Son derece gelişmiş mekansal algoritmalar, ideal 5.1 kanal ortamında ortaya çıkan ses özelliklerini orijinaline sadık kalarak üretir. Her türlü yüksek kaliteli stereo kaynağı gerçekçi, çok kanallı surround sese dönüştürülür. Üstelik odanızı dolduran zengin ses keyfini yaşamak için herhangi bir ekstra hoparlör, kablo veya hoparlör standı almanız gerekmez.

 • Sesin bozulmaması için açık tweeter'lı eşsiz hoparlörler

  Sesin bozulmaması için açık tweeter'lı eşsiz hoparlörler

  Bu benzersiz hoparlörler sesin maksimum düzeyde yayılması ve açık olması için açık tweeter'larla tasarlanmıştır.

 • Bağlı ortamınıza kablosuz olarak ulaşmanız için dahili Wi-Fi

  Bağlı ortamınıza kablosuz olarak ulaşmanız için dahili Wi-Fi

  Dahili WiFi sayesinde ev sinemanızı doğrudan ev ağınıza bağlayarak popüler çevrimiçi hizmetlere kolayca ulaşabilirsiniz. TV ekranınıza uyacak şekilde uygun hale getirilmiş filmler, resimler, bilgi-eğlence ve diğer çevrimiçi içerikleri sunan en iyi web sitelerinden bazılarının keyfini çıkarabilirsiniz.

 • Mükemmel netlikte detaylar için Crystal Clear Sound

  Mükemmel netlikte detaylar için Crystal Clear Sound

  Philips Crystal Clear Sound ile sesin her türlü ayrıntısını, duyulması gereken ve sanatçı veya prodüktörün amaçladığı şekilde seçecek ve takdir edeceksiniz! Crystal Clear Sound, macera filmi, müzik veya canlı performans, her türlü ses kaynağını aynen, doğru bir şekilde ve bozulma söz konusu olmadan aynen üretir. Crystal Clear Sound bulunan Philips ev sinemaları, ses işlemeyi minimumda tutarak orijinal sesin saflığını korur. Sonuç olarak kulaklarınıza daha yüksek hassasiyette ses gelir.

 • Yüksek kaliteli fırçalanmış alüminyum ve camla şık tasarım

  Yüksek kaliteli fırçalanmış alüminyum ve camla şık tasarım
Tüm teknik özellikleri gör
 • Ev sineması diğer tüm Philips TV'lere bağlanabilir.
 • Ülkenizde İstek Üzerine Video hizmetinin mevcut olup olmadığını kontrol etmek için www.philips.com/blu-ray adresini ziyaret edin.

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: