DVD'li ev sinema sistemi

  DVD'li ev sinema sistemi

  Deneyiminizi geliştirin

  Bu şık ve az yer kaplayan tam dijital ev eğlence sistemi, yüksek kaliteli Dolby, DTS çok kanallı ses disklerinin tümünü oynatır. O yüzden, koltuğunuza uzanın ve kendinizi filmlerin ve müziklerin tatlı dalgalarına bırakın. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Deneyiminizi geliştirin

surround sinema sesi ile

 • Tek bir kabloyla kolay bağlantı için HDMI dijital çıkışı

  Tek bir kabloyla kolay bağlantı için HDMI dijital çıkışı

  HDMI, Yüksek Çözünürlüklü Çoklu Ortam Arayüzü ifadesinin kısaltmasıdır. Dijital HD görüntünün yanı sıra dijital çok kanallı ses de taşıyabilen bir doğrudan dijital bağlantıdır. Analog sinyallere dönüştürme gereğini ortadan kaldırarak gürültüden tamamen arınmış mükemmel bir görüntü ve ses kalitesi sunar. HDMI, (Digital Video Interface - Dijital Video Arayüzü) DVI ile geriye dönük olarak tam uyumludur.

 • Gerçek çözünürlükte görüntü için yüksek çözünürlüklü JPEG oynatma

  Gerçek çözünürlükte görüntü için yüksek çözünürlüklü JPEG oynatma

  Yüksek çözünürlüklü JPEG oynatma sayesinde fotoğraflarınızı televizyonunuzda iki megapiksel kadar yüksek çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz. Artık, dijital fotoğraflarınızı son derece net bir şekilde, kalite veya detaylardan ödün vermeden görüntüleyebilir, oturma odanızın rahatlığında dostlarınız ve ailenizle paylaşabilirsiniz.

 • DTS, DolbyDigital ve ProLogic II surround ses

  DTS, DolbyDigital ve ProLogic II surround ses

  Dahili DTS ve Dolby Dijital dekoder, bir surround ses deneyimi ile şaşırtıcı doğallıkta bir ambiyans ve dinamik bir gerçekçilik sunmak için tüm altı kanallı ses verisini işleyerek harici bir dekoder kullanma gereksinimini ortadan kaldırır. Dolby Pro Logic II, herhangi bir stereo kaynaktan beş kanallı surround ses işleme özelliği sunar.

 • Keskin, doğal görüntüler için 12 bit/108MHz video işleme

  Keskin, doğal görüntüler için 12 bit/108MHz video işleme

  12 bit Video DAC, orijinal görüntü kalitesinin tüm ayrıntılarını koruyan üstün bir Dijital-Analog Dönüştürücü'dür. İnce gölge ayrıntıları ve daha yumuşak renk geçişleri göstererek, daha canlı ve doğal bir görüntü elde edilmesini sağlar. Alışılmış 10bit DAC'in sınırları, özellikle büyük ekran ve projektörler kullanıldığında belirgin hale gelir.

 • DivX videolarının gelişmiş oynatımı için DivX Ultra Sertifikalı

  DivX videolarının gelişmiş oynatımı için DivX Ultra Sertifikalı

  DivX desteği sayesinde DivX video dosyalarını odanızın rahat ortamında izleyebilirsiniz. DivX formatı, filmler, tanıtımlar ve müzik dosyaları gibi büyük dosyaları CD-R/RW ve DVD kaydedilebilir diskler gibi formatlarda kaydedebilmenizi sağlayan, MPEG4 temelli bir video sıkıştırma teknolojisidir. DivX Ultra, DivX oynatımını bütünleşik altyazılar, çoklu seslendirme dilleri, çoklu parça ve menüleri birleştirerek tek bir kullanışlı dosya formatına dönüştürür.

 • Daha etkileyici bir ses için tam boy kule hoparlörler

  Daha etkileyici bir ses için tam boy kule hoparlörler
 • 1080i satıra kadar gelişmiş çözünürlük için Video Geliştirme

  Video Geliştirme ile DVD'nin kullandığı SD (Standart Tanımlı) görüntü sinyallerinin çözünürlüğünü HD'ye (Yüksek Tanımlı) yükseltebilir böylece daha keskin ve gerçekçi görüntü sayesinde daha çok detay görebilirsiniz. Elde edilen HD görüntü çıkış sinyalleri HDMI (Yüksek Tanımlı Multimedya Arayüzü) aracılığıyla bir HD ekrana beslenebilir.

 • USB flash sürücülerden fotoğraf görüntüleyen ve müzik çalan USB Direct

  Cihazınızı Philips DVD sistemindeki USB portuna takmanız yeterlidir. Dijital müziğiniz ve fotoğraflarınız, doğrudan cihazdan gösterilecektir. Artık önemli anlarınızı aileniz ve arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

 • Filmler: DVD, DVD+R/RW, DVD-R/RW, (S)VCD, DivX

  Birden çok format çalabilme yeteneği, çoğu disk formatını çalabilmenize olanak vererek maksimum disk uyumluluğu ve izleme keyfi sağlar.

 • Müzik: CD, MP3-CD, CD-R/RW ve Windows Media™ Audio

  Birden çok format çalabilme yeteneği, çoğu disk formatını çalabilmenize olanak vererek maksimum disk uyumluluğu ve dinleme keyfi sağlar.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: