2.1 Ev sineması

  2.1 Ev sineması

  HD TV deneyiminizi geliştirmek için daha fazla ses

  TV programlarını mükemmel ses kalitesiyle izleyin. 350w ses gücü, Dolby Virtual hoparlörler ve kablosuz subwoofer sayesinde gerçekçi TV deneyimini dağınıklık olmadan mükemmel ses ve görüntü kalitesinde yaşayabileceksiniz. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

2.1 Ev sineması

DVD oynatma, Kablosuz subwoofer HES4900/12 Benzer ürünler bul

HD TV deneyiminizi geliştirmek için daha fazla ses

kablosuz subwoofer ile

 • Gerçek surround ses için Dolby Virtual Hoparlör

  Gerçek surround ses için Dolby Virtual Hoparlör

  Dolby Virtual Hoparlör, iki hoparlörlü bir sistemden zengin ve üstün bir surround ses üreten karmaşık bir ses sanallaştırma teknolojisidir. Oldukça gelişmiş mekânsal algoritmalar, ideal 5.1 kanallı bir ortamda meydana gelen ses özelliklerini aynen yineler. DVD oynatma, 2 kanallı ortam genişletilerek geliştirilir. Dolby Pro Logic II işleme ile birleştiğinde yüksek kalitedeki her stereo kaynağı, gerçek, çok kanallı bir surround sese dönüştürülür. Odayı dolduran ses için fazladan hoparlör, kablo ya da hoparlör standları satın almaya gerek yok.

 • Tüm HDMI CEC cihazları tek kumandayla kontrol etmek için EasyLink

  Tüm HDMI CEC cihazları tek kumandayla kontrol etmek için EasyLink

  EasyLink, tek bir uzaktan kumandayla DVD oynatıcı, Blu-ray oynatıcı, TV gibi birden çok cihazı kontrol etmenizi sağlar. HDMI kablosu aracılığıyla, cihazlar arasında işlevsellik paylaşımı için endüstri standardı HDMI CEC protokolünü kullanır. Tek bir düğmeye dokunarak, bağlanmış tüm HDMI CEC uyumlu cihazları aynı anda çalıştırabilirsiniz. Bekleme ve oynatma gibi işlemler artık büyük bir kolaylıkla gerçekleştirilebilir.

 • HDMI 1080p, çözünürlüğü High Definition'a yükselterek daha keskin görüntüler sağlar

  HDMI 1080p, çözünürlüğü High Definition'a yükselterek daha keskin görüntüler sağlar

  HDMI 1080p geliştirme, kristal netliğinde görüntüler sağlar. Standart tanımlamaya sahip filmler, artık daha fazla ayrıntı ve gerçeğe yakın görüntüler sağlayan gerçek yüksek tanımlama ile izlenebilir. Aşamalı Tarama özelliği ("1080p'de "p" ile ifade edilir), TV ekranlarında yaygın rastlanan titreşimli görüntüyü ortadan kaldırarak her zaman net görüntüler sağlar. Son olarak HDMI, sıkıştırılmamış dijital HD videoyu ve dijital çok kanallı sesi analoga dönüştürmeden taşıyabilen bir doğrudan dijital bağlantıdır ve gürültüden tamamen arınmış mükemmel görüntü ve ses kalitesi sunar.

 • Yüksek hızlı USB 2.0 Bağlantısı, USB flash sürücülerden video/müzik oynatır

  Yüksek hızlı USB 2.0 Bağlantısı, USB flash sürücülerden video/müzik oynatır

  Evrensel Seri Veri Yolu veya USB, PC'leri çevre birimlerine ve elektronik cihazlara kolayca bağlamak için kullanılan bir protokol standardıdır. Yüksek Hızlı USB cihazların veri aktarım hızı, orijinal USB'lerin 12 Mb/s üzerine çıkarak 480 Mb/s'ye kadar ulaşır. Yüksek Hızlı USB 2.0 Bağlantısı ile yapmanız gereken tek şey, USB cihazınızı takmak, film, müzik veya fotoğrafı seçmek ve hemen oynatmak.

 • MP3 Link, taşınabilir ortam oynatıcılardan müzik çalar

  MP3 Link, taşınabilir ortam oynatıcılardan müzik çalar

  MP3 Link, MP3 dosyalarının doğrudan taşınabilir ortam oynatıcınızdan ev sinema sisteminizde oynatılmasını sağlar. Taşınabilir MP3 çalarınızı dahili MP3 Link jakına bağlayın ve MP3 müziğin keyfini, Philips ev sinema sisteminin sağladığı üstün ses kalitesiyle çıkarın. MP3 Link, taşınabilir müziğinizi oturma odanızın konforuna taşır.

 • Tüm flat TV'lere uyan gelişmiş tasarım

  Tüm flat TV'lere uyan gelişmiş tasarım

  En son teknolojiyi şıklık ve tarz ile bir arada sunan bu ev sinema sistemi, her oturma odasına sofistike bir hava verir. Tasarımı ve kaplaması Philips flat TV ile aynı olduğundan, TV'nize, dekorasyonunuza ve yaşam tarzınıza uyum sağlayacak şekilde tüm flat TV'lerinizin altına yerleştirebilirsiniz.

 • Net ve güçlü ses çıkışı için gelişmiş dijital amplifikatör

  Net ve güçlü ses çıkışı için gelişmiş dijital amplifikatör
 • Dahili FM tuner

  Dahili FM tuner
 • Duvara veya masa üzerine esnek yerleşim

  Duvara veya masa üzerine esnek yerleşim
 • Kablolar olmadan inanılmaz bas için kablosuz subwoofer

  Kablolar olmadan inanılmaz bas için kablosuz subwoofer
Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: