Fidelio

Philips Fidelio

SoundSphere kablosuz hoparlörler

  Philips Fidelio

  SoundSphere kablosuz hoparlörler

  Canlı konserlerin tüm duygusunu hissedin

  Akustik SoundSphere teknolojilerinin sunduğu derin, doğal ses ile müziğe hayat verin. AirPlay özelliğine sahip olan bu Philips DS9860W kablosuz hoparlörler, şarkıları iPod, iPhone, iPad ve iTunes'tan çalmanıza olanak sağlar. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Fidelio SoundSphere kablosuz hoparlörler

AirPlay özellikli DS9860W/10 Benzer ürünler bul

Canlı konserlerin tüm duygusunu hissedin

bu ses sistemiyle

 • SoundSphere ile doğal, daha derin ve daha geniş ses etkisi

  SoundSphere ile doğal, daha derin ve daha geniş ses etkisi

  SoundSphere ile sanatçının vermek istediği tüm duyguları ve müziğin enerjisini sonuna kadar hissedin. Net ve doğal ses çıkışı veren SoundSphere, daha derin ve daha geniş bir ses etkisi yaratır. Sonuçta, sanatçının size özel konser verdiğini düşündürecek kadar gerçekçi bir ses elde edilir. Her bir SoundSphere hoparlörde, hoparlör kasasının üzerinde asılı duran bir tweeter bulunur. Bu tweeter sesi her yöne ve daha net verir. Woofer'ın tweeter'ı da kapsayacak şekilde dikkatli bir biçimde yerleştirilmesi ve hassas ses mühendisliği sonucunda parazitler en aza indirgenir ve çok daha doğal bir ses elde edilir.

 • FullSound zengin ve güçlü ses için ses ayrıntılarını geliştirir

  FullSound zengin ve güçlü ses için ses ayrıntılarını geliştirir

  Philips'in sahip olduğu FullSound teknolojisi müzik işlemeyi aslına uygun şekilde zenginleştirmek için son nesil Dijital Sinyal İşleme sistemini kullanır. Müzik içeriği dinamik olarak analiz edilir ve size mükemmel ayrıntı ve sıcaklığa sahip müzik sunacak şekilde optimize edilir.

 • Kristal netlikte mükemmel ses üretimi

  Kristal netlikte mükemmel ses üretimi

  Bu Philips docking hoparlörünün dikkatlice tasarlanan eğimli arka kapağı, ses üretimi için son derece verimli bir akustik yapı oluşturur. Eğim, hoparlör kabininin dayanıklılığını artırırken, iç rezonansı önemli ölçüde azaltır ve ses titremesi ile bozulmasını önler. Kristal netlikte mükemmel ses keyfini çarpıcı görünüme sahip hoparlörlerde çıkarın.

 • Derin bas sesler için bas refleks tasarım

  Derin bas sesler için bas refleks tasarım

  Bas refleks akustik yük derin bası kompakt muhafazalarda yeniden üretmek için hoparlör kutusunun akustik sesine göre ayarlanan bas borusunu kullanır. Dikkatli şekilde tasarlanan profil bas borusu hava akışına yardımcı olur düşük ses düzeylerinde bile derin ve etkili bas sağlamanın yanı sıra bozulmaya sebep olabilen hava türbülansını azaltır.

 • Yüksek çözünürlüklü ses için gerçek el yapımı ahşap hoparlör muhafazası

  Yüksek çözünürlüklü ses için gerçek el yapımı ahşap hoparlör muhafazası

  Tarih boyunca en iyi müzik aletlerini yapmak için ahşap kullanılmıştır. Ahşabın doğal akustik özellikleri bu malzemenin günümüzde bile en iyi müzik aletleri ve ses ekipmanlarının yapımında kullanılmaya devam edilmesini sağlar. Bu hoparlör sadece ahşaptan yapılmamış aynı zamanda muhafazaya doğru kıvrımları verebilmek için gelişmiş ahşap bükme teknikleri kullanılmıştır. Hesaplanan eğri yapısı titreşimi azaltarak ve ses bozulmasını ortadan kaldırarak doğal, gerçek hayat benzeri ses ortaya çıkarır.

 • Müziğinizi AirPlay kablosuz teknolojisiyle çalın

  Müziğinizi AirPlay kablosuz teknolojisiyle çalın

  AirPlay, iTunes müzik koleksiyonunuzun tamamını Fidelio bağlantı istasyonunuzda kesintisiz olarak dinleyebilmenize imkan verir. Bilgisayarınızdaki, iPhone, iPad veya iPod Touch cihazınızdaki iTunes programından evinizdeki her türlü AirPlay destekli hoparlöre kablosuz olarak müzik çalar.Yapmanız gereken tek şey, hoparlörlerinizi Wi-Fi ağınıza bağlamaktır. AirPlay aynı zamanda her odadaki her hoparlörde eş zamanlı olarak müzik yayını yapmanıza da imkan tanır. En sevdiğiniz melodiler gittiğiniz her odada size eşlik edecek.

 • Ses ayarlarının tam olarak kontrol edilmesi için SoundStudio uygulaması

  Ses ayarlarının tam olarak kontrol edilmesi için SoundStudio uygulaması

  Şimdi müziği istediğiniz şekilde dinleyin. SoundStudio, müziğinizin kontrolünü gerçek anlamda parmak uçlarınıza getirir. Uygulama sezgisel ve basit kontrolleriyle sesin tüm unsurlarını sadece iPhone'unuzu kullanarak değiştirebilmenize olanak sağlar. Şimdi müzik deneyimini tam istediğiniz gibi yaşayabilir ve en sevdiğiniz şarkılardan daha fazla keyif alabilirsiniz. SoundStudio ayrıca müzik deneyiminizi daha da genişletecek şekilde dünyanın dört bir yanındaki binlerce Internet radyo istasyonunu dinleyebilmenize olanak sağlar.

 • 2x50W RMS toplam çıkış gücü

  2x50W RMS toplam çıkış gücü

  RMS, Root Mean Square (Ortalama Karekök) teriminin kısaltması olup, ses gücünün ya da doğru ifadeyle bir ses amplifikatöründen hoparlöre iletilen elektrik gücünün watt cinsinden değerini verir. Hoparlöre iletilen elektrik gücünün miktarı ve yoğunluğu, üretilen ses gücünü belirler. Ana kural olarak amplifikatörler, ses sinyalinde bozulma olmaksızın güçlendirebilecekleri elektrik enerjisiyle ve hoparlörler ses enerjisine dönüştürebilecekleri elektrik enerjisiyle sınırlıdır. Watt değeri ne kadar yüksek olursa, hoparlörden çıkan ses gücü de o kadar yüksek olur.

 • Spotify ile hoparlörleriniz üzerinden milyonlarca şarkı dinleyin

  Spotify ile hoparlörleriniz üzerinden milyonlarca şarkı dinleyin

  Spotify müzik dinlemenin daha iyi bir yoludur. Milyonlarca şarkıya hoparlörler üzerinden anında erişin. İstediğiniz şarkıyı dinlemek için oynat düğmesine dokunmanız yeterlidir. Spotify'ın iOS cihazlarındaki premium hesabı, Spotify uygulamanızda müzik seçmenizi ve mobil cihazınızdaki etkinliklerin yarattığı kesintiler olmadan, hoparlörler üzerinden müzik dinlemenizi sağlayan Connect (Bağlan) özelliğiyle birlikte gelir. Bu özellik pil ömrünüzün kısalmasına da neden olmaz.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: