kablosuz mikrofon ve alıcı

  kablosuz mikrofon ve alıcı

  Herkes The Voice'a sahip

  Philips kablosuz mikrofon ve alıcı ile kendi yetenek gösterinizi oluşturun. iPad'inizdeki 'The Voice: On Stage' uygulamasıyla en yeni şarkıları söyleyebilir, ses yarışmaları düzenleyebilir ve hatta arkadaşlarınızla mücadele edebilirsiniz.

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Herkes The Voice'a sahip

Kablosuz mikrofon iPad'inize bağlanır

 • Kablosuz çıkarılabilir mikrofonla hareketiniz sınırlanmaz

  Kablosuz çıkarılabilir mikrofonla hareketiniz sınırlanmaz

  Arkadaşlarınızı ve ailenizi etkilemek için vücut diliniz de gösterinin bir parçasıdır. Bu günlerde kim kablolu bir mikrofona bağlanıp kalmak ister ki? Philips kablosuz ve çıkarılabilir mikrofon ile doğaçlama olarak popüler hareketlerinizi oluşturabilir veya şarkı sözlerine uygun dans hareketlerini gerçekleştirebilirsiniz. İki elinizin de boş kalabilmesi için mikrofonu standına yerleştirin veya mikrofonu standından çıkarın ve dans hareketlerinizin içine katın.

 • Jüriden kaç kişinin sizi seçeceğini görebilmek için bir Ses Yarışması'na katılın

  Jüriden kaç kişinin sizi seçeceğini görebilmek için bir Ses Yarışması'na katılın

  The Voice hayranlarının en büyük hayali gerçek oluyor, artık bir Ses Yarışması'na katılarak jüri tarafından seçilebilirsiniz. The Voice: On Stage uygulamasıyla vokal performansınız size puan ve ücretsiz şarkılar kazandırır. İşte ünlü olma şansınız!

 • Mücadele modunda arkadaşlarınız ve ailenizle yarışın

  Mücadele modunda arkadaşlarınız ve ailenizle yarışın

  En eğlenceli şarkı söyleme deneyimini aileniz ve arkadaşlarınızla paylaşın! Mücadele moduna geçerek vokal performansınızı diğerleriyle yarıştırın. The Voice: On Stage uygulaması çok kesin sonuçlar alır ve ses aralığınızı, ritminizi, ses genişliğinizi ve ses kalitenizi puanlandırır.

 • Sürekli güncellenen şarkı indirme kitaplığı

  Sürekli güncellenen şarkı indirme kitaplığı

  The Voice: On Stage uygulamasında ücretsiz popüler şarkılar bulunmaktadır. Elbette isterseniz kitaplığınızı uygulama içinde şarkı satın alarak genişletebilirsiniz. İster en yeni liste başı şarkılar olsun ister eski popüler veya klasik şarkılar, herkes sevdiği bir şarkı bulabilir.

 • Ekran üzeri şarkı sözleri ile şarkı söylerken mükemmel ritmi yakalayın

  Ekran üzeri şarkı sözleri ile şarkı söylerken mükemmel ritmi yakalayın

  Şarkı söylerken grupla uyumunuzu kaybetmeden tek bir ritim bile kaçırmamak mı istiyorsunuz? The Voice: On Stage uygulaması her şarkının sözlerini değişen renk kılavuzuyla ekranda görebilirsiniz. Mükemmel ritmi yakalamak için işareti izlemeniz yeterlidir. Eğlenceli ve kolay.

 • Yardımcı vokallerle bir şarkıyı kolayca öğrenin

  Yardımcı vokallerle bir şarkıyı kolayca öğrenin

  Şarkıyı çok seviyor ama sözleri ve müziği çok iyi bilmiyorsunuz. Bu hiç sorun değil çünkü The Voice: On Stage uygulaması şarkıları kolayca öğrenebilmeniz için yardımcı vokal özelliğine sahiptir. Alışana kadar uzmanlarla beraber söyleyin. Yardımcı vokalleri istediğiniz gibi açıp kısabilirsiniz bile.

 • Auto-Tune® ile hiçbir notayı kaçırmayın

  Auto-Tune® ile hiçbir notayı kaçırmayın

  Auto-Tune® özelliği ile bir daha asla detone olmayın. Auto-Tune®, patentli bir yazılım ile ses yükseklik düzeyini değiştiren bir ses işlemcisidir. Ses kayıtlarını, biraz detone kaydedilmiş olsalar bile mükemmel şekilde düzenler. Müzik sektörünün profesyonelleri bu yöntemi kullanıyor ve artık siz de aynı bir yıldız gibi şarkı söyleyebilirsiniz!

 • En iyi şarkı söyleme deneyimi için yüksek hassasiyetli Bluetooth® mikrofon

  Herkes şarkı söyleyecek sese sahip ve olabildiğince net bir biçimde şarkı söylemek istiyor. Philips yüksek hassasiyetli Bluetooth® mikrofon ile vokal performansınızın en küçük ayrıntısına kadar kaydedileceğine emin olabilirsiniz. Bir mikrofon seçerken, hassasiyet ve dinamik aralık önemlidir çünkü herkes sesinin hem yumuşak baladlarda hem de yüksek sesli vokal gerektiren rock şarkılarında eşit derecede iyi çıkmasını ister.

 • Ücretsiz popüler şarkılarla başlayın ve oynadıkça daha çok kazanın

  The Voice: On Stage uygulaması başlangıç olarak ücretsiz popüler şarkılar içerir. İstediğiniz zaman en yeni şarkıları şarkı kitaplığınızdan indirerek kendi kitaplığınızı geliştirebilirsiniz.

 • Kayıtlarınızı Facebook, Twitter ve e-posta yoluyla paylaşın

  Kayda giren sanatçılar demolarını profesyonel stüdyolarda kaydediyorlar. Artık kaydınızı evde de gerçekleştirebilirsiniz çünkü The Voice: On Stage iPad'inizi bir miks oluşturma cihazına dönüştürüyor! Şarkınızı kaydedin ve herkesin yetenekli performansınıza hayran kalması için ses kayıtlarınızı çevrimiçi olarak yayınlayın. Söylediğiniz her şarkı puanlandırılır; siz de puanlarınızı Facebook, Twitter ve e-posta yoluyla da paylaşma seçeneğini belirleyebilirsiniz.

 • Daha iyi bir ses deneyimi için Hi-Fi'a Ses Çıkışı

  Bluetooth® kablosuz alıcının Ses Çıkışı bulunduğundan, 3,5 mm stereo ses kablosu ile Hi-Fi sisteminize bağlayarak iPad'inize göre daha kaliteli sesin tadını çıkarabilirsiniz. (3,5 mm stereo ses kablosu dahil değildir)

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: