• Tüm siparişlerde kargo bedava!

 • 2 yıl garanti

0

Sepetim

Alışveriş sepetinizde ürün bulunmuyor.

  8 haftaya kadar pürüzsüz bir cilt deneyimi


  Her gün mükemmel görünün ve hissedin

  Lumea'nın güzellik dünyasına hoş geldiniz!


  İpek kadar pürüzsüz bir cilde sahip olmanıza yalnızca birkaç hafta var. İstenmeyen tüyler tarihe karışıyor. Lumea'nızdan nasıl en iyi şekilde faydalanacağınızı size göstereceğiz! Tüylerden arınmanın keyfini yaşayın ve her gün mükemmel görünün ve hissedin!

  No1. Philips number one brand in electric hair removal

  Mobil Lumea eğitmenini indirin:

  Kullanımı


  Lumea'yı kullanmak kolaydır. Işık yoğunluğunu ayarlayın, Lumea'yı cildinizin üzerinde eşit bir şekilde kaydırın ve sonuçları gözlerinizle görün. Lumea'nın nasıl kullanıldığını öğrenmek için aşağıdaki adımlara bakın veya videoya tıklayın.

  Frequenly asked questions

  Sorularınız yanıtlanıyor

  Anında yanıt alın

  Uygulama acıtıyor mu

  Klinik çalışmalarda, cilt tonu ve tüy rengine uygun ayarların kullanılıp talimatların uygulandığı testlere katılan hiçbir kadın uygulamayı acı verici bulmamıştır. Bazı kadınlar "sıcaklık", "gıdıklanma" veya "kaşınma" hissi duyduklarını ve bu hissin çoğu durumda birkaç dakika ile bir saat arasında sona erdiğini belirtmiştir.
   
  Philips Lumea'ya alışmak için uygulama yapmak istediğiniz bölgenin yakınında tavsiye edilen en düşük ışık ayarını kullanarak ışık atımı yapmanız önerilir. Bu ayara alıştıktan sonra gerekirse adım adım ışık ayarını artırabilirsiniz ancak uygulamanın hiçbir zaman acı verici olmaması beklenir.

  Işık gözlerimi acıtır mı?

  Philips Lumea, gözlerinizi acıtmaz. Cihazdan yayılan ışık, gözleriniz için zararsızdır. Cihazı kullanırken ışığa bakmayın. Kullanım sırasında koruyucu gözlük takmanız gerekmez. Işığın gözünüze daha az gelmesi için cihazı iyi aydınlatılan bir odada kullanın. İyi aydınlatılan bir oda, ışık atımıyla algılanan parlaklığı azaltır.

  Güvenlik sistemi, ciltle tamamen temas halinde olmadığı zaman ışık atımını engeller. Işığın etrafa dağılmasını engellemek için cihazın cildinize tamamen temas ettiğinden emin olun.
  Cihazı asla göz çevrenizde veya kaşlarınızda kullanmayın.

  En iyi sonuçları nasıl elde ederim?

  En iyi pürüzsüz sonuçları elde etmek için uygulama yapmak istediğiniz bölgedeki tüyleri alarak cildinize ön uygulama yapın. Işık enerjisinin tüy köklerine en etkin biçimde iletileceğinden ve cildin yüzeyindeki tüyler arasında kaybolmayacağından emin olmak için bu işlem gereklidir. Ön uygulama, yalnızca tüy yeniden uzamaya devam ediyorsa gereklidir. Çoğu durumda, yaklaşık beş uygulama sonrasında, uygulamadan önce bu işlem artık gerekli olmaz. Ön uygulama yöntemleri olarak tıraşı, kırpmayı, mekanik epilasyonu veya ağdayı öneririz. Ön uygulama olarak ağdayı tercih ediyorsanız uygulama öncesinde tüm olası ağda kalıntılarının yok edildiğinden emin olmanızı öneririz. Tüy dökücü kremler, ön uygulama yöntemi olarak asla kullanılmamalıdır.

  Uygulamaları ne sıklıkla tekrarlamam gerekir? Tüylerim tamamen gittiğinde Philips Lumea'yı kullanmaya devam etmeli miyim?

  Tüm tüyleri başarıyla yok etmek ve tüy kökünün yeniden etkin hale gelmesini önlemek için ilk iki ay boyunca uygulamaların her iki haftada bir tekrarlanması gerekir. O zamana kadar cildinizin pürüzsüz ve tüylerden arındırılmış hale gelmesi gerekir. Çalışmalarımız daha iki uygulamadan sonra tüylerde önemli ölçüde azalma olduğunu gösterdi. Optimum sonuçlar ise genellikle dört ila beş uygulamadan sonra elde edildi.

  Sonuçları sürdürmek ve tüy kökünün yeniden etkin hale gelmesini önlemek, cildinizin pürüzsüz ve tüylerden arındırılmış şekilde kalmasını sağlamak için uygulamaları düzenli olarak tekrarlamanız gerekir.

  Uygulama kesildiği takdirde, tüy kökü yeniden etkin hale gelir ve tüyler uzamaya başlar. Sonuçların sürekliliğini sağlamak için uygulamaları her dört ila sekiz haftada bir tekrarlayın. Böylece, tüy kökü etkin olmayan halde kalır ve tüylerin yeniden uzaması önlenir. Uygulamalar arasındaki süre, tüylerinizin kendi uzama durumuna göre değişiklik gösterebilir.

  Uygulamalar arasında çok fazla tüy yeniden uzuyorsa uygulama aralığını tekrar kısaltın, ancak her iki haftada birden daha sık uygulama yapmayın.

  Cihazı önerilenden daha sık kullanmanız, uygulamanın etkinliğini artırmadığı gibi cilt reaksiyonu tehlikesini artırır.

  Daha sık kullandığımda daha iyi verim alabilir miyim?

  Hayır, Philips Lumea'yı tavsiye edilenden daha sık kullanmak, tüy uzama döngüsünün hızı nedeniyle tüy alma sürecini hızlandırmaz.
  Bir uygulama seansında aynı bölgeye birden fazla uygulama yapmaktan kaçınmanız gerekir. Çünkü bu işlem etkinliği arttırmaz, yalnızca cilt tahrişi riskini arttırır.

  Neden uygulama bölgesinin bazı yerlerinde tüyler tekrar çıkıyor?

  İlk birkaç uygulama sırasında cihazı sık sık kullansanız dahi bazı tüyler tekrar çıkabilir. Bunun nedeni uygulama sırasında tüylerin tüy çıkma döngüsünün farklı evrelerinde olmasıdır. Ayrıca hiçbir bölgeyi atlamadığınızdan emin olmak için her zaman mutlaka hafif kesişimler halinde atış yapın.

  Cihazın kullanım sırasında ısınması normal midir?

  Cihaz ve uygulama başlığı, kullanım sırasında zamanla ısınabilir. Bu durum normaldir.

  Uygulamaya cihaz soğukken bikini bölgesi, koltuk altı veya yüz gibi ısıya hassas bölgelerden başlamanızı tavsiye ederiz. Daha sonra ısıya daha az hassas olan bacaklarınıza uygulama yapın.

  Philips Lumea'mı nasıl temizlerim?

  Işık çıkış filtresinin ve uygulama başlıklarının (varsa) her uygulamadan sonra temizlenmesi çok önemlidir. Filtre camının yüzeyini, uygulama başlığının (varsa) dış yüzeyini ve içindeki metal çerçeveyi verilen bezle temizleyin veya bunun yerine pamuk kullanın. Su etkili biçimde temizlemezse yukarıda bahsedilen parçaları temizlemek için birkaç damla yüksek oranlı alkol kullanın. Böylece ışık atımı sırasında birikerek temizlenmediği takdirde ısı hissinin artmasına veya cilt reaksiyonlarına neden olabilecek tüy ya da kir gibi kalıntılar temizlenir.

  Düzenli temizleme, optimum sonuçların elde edilmesini sağlar ve cihazın ömrünü uzatır. Verilen yumuşak bezi kullanın ve kullanım kılavuzundaki tüm temizleme talimatlarına mutlaka uyun.

  Lumea'mı ne zaman kullanmamalıyım?

  Aşağıdaki hastalıklardan birine sahipseniz cihazı kesinlikle kullanmayın. Örneğin: Aktif cilt kanseri gibi bir cilt hastalığınız varsa, cilt kanseri geçirdiyseniz veya uygulama bölgesinde herhangi bir lokal kanser bulunuyorsa; uygulama bölgesinde prekanseröz lezyonlar veya birden fazla atipik leke bulunuyorsa; geçmişte keloid yara izi oluşumu veya zayıf yara iyileşmesi dahil olmak üzere bir kolajen rahatsızlığı yaşadıysanız; geçmişte uygulama bölgesinde varisli damar veya vasküler ektazi varlığı gibi bir dolaşım sistemi bozukluğu yaşadıysanız; cildiniz ışığa karşı çok hassassa ve cildinizde kolay bir şekilde isilik veya alerjik bir reaksiyon oluşuyorsa; uygulama yapılacak bölgede enfeksiyon, egzama, yanık, tüy kökü iltihabı, açık yaralar, sıyrıklar, uçuk, yara veya lezyon ve hematomlar varsa; uygulama bölgesinden ameliyat olduysanız; ışık hassasiyetiyle birlikte epilepsiniz varsa. Şeker hastalığı, lupus eritematozus, porfiri veya konjestif kalp yetmezliğiniz varsa.

  Not: Bu liste tehlike teşkil edebilecek tüm durumları kapsamamaktadır. Cihazı kullanmanızın güvenli olacağından emin değilseniz doktora danışmanızı tavsiye ederiz.

  Çığır açan Philips IPL teknolojisi

  No1. Philips number one brand in electric hair removal
  IPL technology

  IPL: Tüy almada en son teknoloji. IPL; profesyonel salonlarda kullanılan, kanıtlanmış Yoğunlaştırılmış Atışlı Işık teknolojisidir.

  Innovative light

  Philips Lumea, güvenli ve etkili kullanım için bu yenilikçi ve ışık tabanlı tüy alma teknolojisini sunar.

  Easy and effective way to remove hair

  En küçük tüyleri bile almanın kolay ve etkili yolu. Evde kullanılması güvenlidir.

  IPL Lumea güvenlidir çünkü

  Reason 1

  # 1


  Işıklar bir kameranın flaş ışığı gibidir

  Reason 2

  # 2


  Filtreler etkisiz ışık renklerini engelleyecek şekilde tasarlanmıştır

  Reason 3

  # 3


  Entegre filtreler, cildin ısınmasını önler

  Reason 4

  # 4


  Entegre filtreler, ışığın parlamasını kontrol eder

  Neden Philips Lumea?

  2000

  kadın test etti

  Philips Lumea, kanıtlanan sonuçlarıyla birlikte 2000'den fazla kadın ile klinik olarak test edilmiştir.

  14 yıllık

  araştırma

  Philips Lumea, 14 yıllık Philips araştırmasının bir sonucudur ve profesyonel IPL teknolojisinden faydalanır.

  1.500.000

  kadın Lumea'yı seviyor

  Dünya çapında 1,5 milyondan fazla kullanıcısıyla Lumea, tüylerin uzamasını engellemek için en ideal çözümdür.

  #philips #lumea ile düşüncelerinizi tüm dünyayla paylaşın
  Başkalarının Lumea'larını nasıl kullandıklarını öğrenmek için hashtag'i kullanın

  Philips Beauty'yi keşfedin


  Fikir, ilham kaynağı ve uzman güzellik teknolojisi dünyası

  You are about to visit a Philips global content page

  Continue

  Sitemiz Microsoft Edge, Google Chrome veya Firefox'un en son sürümüyle en iyi şekilde görüntülenebilir.