• Tüm siparişlerde kargo bedava!

 • 2 yıl garanti

0

Sepetim

Alışveriş sepetinizde ürün bulunmuyor.

  Lumea’nı Kirala! 3 uygulamada tüylerde %92’ye varan azalmanın* keyfini çıkar.

  * Uygulama programı takip edilerek 3 uygulamadan sonra bacaklarda ölçülmüştür, sonuçlar kişiden kişiye farklılık gösterebilir.

  Aylık 79,99 TL’den başlayan kiralama fırsatı ve aylık iptal seçeneği

   

  Philips Lumea tüylerin yeniden uzamasını engellemek için tüy köklerine hassas ışık atımları yapar. Adı IPL olan bu teknoloji ile bir kaç uygulamadan sonra tüylerin yeniden uzması engellenir. Alanında öncü dermatologlarla birlikte 14 senelik bir çalışmanın eseri olan ve profesyonel IPL teknolojisinden faydalanan Philips Lumea, uygulamalarınızı kolay, güvenli ve etkili bir şekilde evde yapmanızı sağlar.

   Aylık 79,99 TL’den başlayan kiralama fırsatı ve aylık iptal seçeneği

    

   Philips Lumea tüylerin yeniden uzamasını engellemek için tüy köklerine hassas ışık atımları yapar. Adı IPL olan bu teknoloji ile bir kaç uygulamadan sonra tüylerin yeniden uzması engellenir. Alanında öncü dermatologlarla birlikte 14 senelik bir çalışmanın eseri olan ve profesyonel IPL teknolojisinden faydalanan Philips Lumea, uygulamalarınızı kolay, güvenli ve etkili bir şekilde evde yapmanızı sağlar.

   Lumea ile kolay, güvenli ve etkili tüy alma

   Lumea’nızı Seçin

   Lumea Advanced

   SC1999/00

   79,99 TL

   İlk aydan sonra istediğiniz zaman iptal edilebilir

   Lumea Prestige

   BRI953/00

   119,99 TL

   İlk aydan sonra istediğiniz zaman iptal edilebilir

   Yalnızca 4 uygulamadan (2 ay) sonra tüylerde %80’e varan azalma**

   Yalnızca 3 uygulamadan (1,5 ay) sonra tüylerde %92’ye varan azalma*

   Vücut, yüz ve bikini bölgesi için 3 başlık

   Vücut, yüz ve bikini bölgesi için özel kıvrımlı 3 başlık

   Kablolu

   Kablosuz ve kablolu kullanım

   2 alt bacağı bitirme süresi: 15 dakika

   2 alt bacağı bitirme süresi: 8 dakikada

   Cilt tonunuzu okuyarak size uygun atış seviyesini öneren smart skin sensörü

   Kiralamak Çok Kolay

    

   1. Kiralamaya başlayın.
   2. İlk aydan sonra istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.
   3. Lumea’nızı kullanılmış ürünün rayiç bedeli üzerinden istediğiniz zaman satın alabilirsiniz.

   İptal etmek çok kolay

   İptal etmek çok kolay

   İptal bedeli yok

   İptal bedeli yok

   48 saat (2 iş günü) içerisinde kargo ile eve teslim

   48 saat (2 iş günü) içerisinde kargo ile eve teslim

   Lumea uygulamasını indirin

   Lumea uygulamasını indirin

   Kullanmadan önce önyargılara sahip olduğum bu ürünü satın aldıktan sonra pişman olmamak beni çok mutlu etti. Kesinlikle tasarımı ve kullanım kolaylığı açısından kusursuz. Can acıtmaması ve mahremiyet için bile alınmalı. 4 uygulama sonrası pürüzsüz bir cilde ulaşıyorsunuz. Teşekkürler Philips :)

   Demet469, Ankara

   Daha ilk kullanımımda tüylerim çok geç çıktı daha sonra çıkan tüyleri elimle tuttuğumda bile dökülmeye başladı bu kadar kısa kullanımda bile hemen netice almaya başladım tavsiye ederim.

    

   Gulsah3, Eskişehir

   Acısız ve kullanımı kolay bir ürün. Bir de çok hızlı uygulanıyor. 10- 15 dak. için de uygulamayı bitirdim ve cildimde kızarıklık olmadı. Çok güzel bir ürün. Teşekkürler :)

    

   İremA, İstanbul

   lumea

   Yalnızca 3 uygulamadan sonra tüylerde %92'ye kadar azalma *

    

   Tüy köklerine hassas ışık atımı yaparak, tüylerin yeniden uzamasını engeller. Tarafsız araştırmalar, iki haftada bir gerçekleştirilen 3 uygulama gibi kısa bir kullanım sonunda tüylerin önemli ölçüde azaldığını ve ipeksi, pürüzsüz bir cilde ulaşıldığını göstermektedir. Pürüzsüz sonuçları korumak için uygulamayı 4 - 8 hafta aralıklarla tekrarlamanız yeterlidir.


   Her bir uygulama sonrası sonuçlar:

   Her bir uygulama sonrası sonuçlar

   Bana uygun mu?

    

   Philips Lumea Prestige, birçok tüy ve cilt tipinde etkili, kolay ve güvenli bir şekilde çalışır. Çok beyaz ile koyu kahverengi cilt tonları arasında doğal koyu sarı, kahverengi ve siyah tüylerde etki gösterir. Diğer IPL tabanlı uygulamalar gibi, Philips Lumea beyaz / gri, açık sarı veya kızıl tüylerde ve çok koyu ciltlerde kullanıma uygun değildir*. Bunun nedeni tüy rengi pigmenti ve cilt tonu pigmenti arasında yüksek kontrast gerekmesidir.

   Uygun cilt tonları

   Lumea Prestige

   Lumea Prestige

   Lumea Advanced

   Lumea Advanced

   Uygun tüy tonları

   Lumea Prestige & Advanced

   Lumea Prestige & Advanced
   SSS

   Tüm Philips Lumea SSS'lerini oku

   Lumea'yı tüm bikini bölgesinde depilasyon ("Brezilya" tarzı gibi) yapmak için kullanabilir miyim?

   Lumea, tüm bikini bölgesinde uygulama yapmak için yeterli güvenliğe ve hassaslığa sahiptir; Brezilya veya Hollywood tarzı (bir şerit tüy veya tamamen tüysüz) depilasyon yapabilirsiniz. Rahatsızlık hissini önlemek için daha koyu ve pigmentli bölgelerde düşük bir ayar kullanmanızı öneririz. Ağrı hissinize göre kasık bölgenizin hassas alanlarında daha düşük bir ayar kullanabilirsiniz. Daha düşük ayar kullanılmasının nedeni bu bölgelerin IPL'ye karşı daha hassas olması ve IPL kullanırken biraz rahatsızlık hissi vermesidir. Lumea cihazını iç labia, vajina ve anüs bölgelerinde asla kullanmayın.

   Lumea uygulaması canımı acıtır mı?

   Birçok sayıdaki klinik Lumea araştırmalarında, cilt tonu ve tüy rengine uygun ayarların kullanıldığı testlere katılan hiçbir kadın uygulamayı acı verici bulmamıştır. Bu testlerde bazı kadınlar "sıcaklık", "gıdıklanma" veya "kaşınma" hissi duyduklarını ve bu hissin çoğu durumda birkaç dakika ila bir saat arasında sona erdiğini belirtmiştir. Philips Lumea'ya alışmak için uygulama yapmak istediğiniz bölgenin yakınında tavsiye edilen en düşük ışık ayarını kullanarak ışık atımı yapmanızı öneririz. Bu ayara alıştıktan sonra gerekirse adım adım ışık ayarını artırabilirsiniz, ancak uygulama hiçbir zaman acı verici olmamalıdır.
    

   Aşağıdaki durumlara göre bazen uygulama sırasında veya sonrasında acı hissi yaşanabilir:
    

   * Lumea'yı tıraş yapılmamış ciltte kullandıysanız;

   * Lumea'yı cilt renginiz için çok yüksek olan bir ışık yoğunluğunda kullanırsanız;

   * Bir bölgeye art arda ışık atımı yaparsanız;

   * Lumea'yı açık yara, iltihap, enfeksiyon, dövme, yanık vb. bir duruma sahip bölgelerde kullanırsanız.

   Lumea'yı yaz aylarında kullanabilir miyim?

   Evet. Philips Lumea, yaz ayları dahil olmak üzere tüm yıl boyunca kullanılabilir. Bununla birlikte, bronzlaşmadan önce ve sonra alınması gereken önlemler vardır. Güneşlenerek bronzlaşmak bu önlemleri gerektirir; dışarıdayken güneşe maruz kalmanız önemli değildir.

   Philips Lumea'yı kullanmadan önce bronzlaşma:
    

   * Bronzlaştıktan sonra Philips Lumea'yı kullanmadan önce en az 48 saat bekleyin.

   * Cildinizde güneş yanığı varsa yanık iyileşene kadar Philips Lumea'yı kullanmayın.

   * Her türlü bronzlaşmanın cildi koyulaştırdığını unutmayın.

   * Önerilen cilt-tüy rengi tablosunu her zaman kontrol edin; cilt reaksiyonlarını ve yan etkileri önlemek için ışık yoğunluğunu mümkünse düşük bir ayarda kullanın.

    

   Philips Lumea'yı kullandıktan sonra bronzlaşma:

   * Cildiniz uygulamadan hemen sonra daha hassas olur.

   * Uygulama yaptığınız bölgeleri güneşe maruz bırakmadan önce en az 24 saat veya tüm kızarıklıklar geçene kadar bekleyin.

   * Uygulamadan sonraki 48 saat boyunca güneşe çıkarken uygulama yapılan bölgeleri kapatın veya güneş kremi (*50 SPF) kullanın.

   Lumea ve cildinin yapısı

   Philips Lumea'yı ben veya çil üzerinde kullanabilir miyim?

   Hayır, Philips Lumea'yı büyük ben veya çillerin üzerinde ya da yakınında kullanmayın. Uygulama yapmak istediğiniz bölgede ben varsa, ışık enerjisi ben pigmenti tarafından emileceği için benin etrafına ışık atımı yapmayı deneyin. Bir ben veya çilin üzerinde uygulama yapmak rahatsızlık hissine yol açar ve hatta ciltte yanık oluşturabilir.

   IPL neden koyu cilt üzerinde kullanılamaz?

   Yoğun Atımlı Işık (IPL), cildin altındaki tüy köklerine ışık darbeleri uygulayarak tüylerin yeniden uzamasını azaltır. Işık darbeleri, tüylerde bulunan melanin (renk pigmenti) tarafından emildiği için uygulamanın etkililiği tüylerdeki melanin seviyesine bağlıdır. (Sarı, gri ve beyaz tüyler yeterince melanin bulundurmadığı veya hiç melanin içermediği için IPL uygulaması bu renkteki tüylerde etki göstermez. Kırmızı tüyler, IPL uygulamasına tepki göstermeyen bir tür melanin içerir).
    

   Bununla birlikte, cildin ışığı emmemesi için IPL uygulaması düşük seviyede melanin içeren ciltlerde uygulanabilir. Koyu ve çok koyu cilt tonları ışığı emmeye daha yatkın olduğu için yanık, kabarcık veya renk bozukluğu gibi cilt sorunlarına yol açabilir. Cilt tonunuzu, kullanım kılavuzunda veya çevrimiçi olarak sunulan cilt tonu/tüy rengi tablosundan kontrol edebilirsiniz. (Lütfen dikkat edin: Lumea SC2004, SC2005, SC2006, SC2007, SC2008, SC2009, BRI950, BRI953, BRI954, BRI956, BRI959 modelleri koyu cilt tonları için uygundur. Hiçbir Lumea modeli çok koyu cilt tonları için uygun değildir).
    

   Philips Lumea BRI860, BRI861, BRI862, BRI863, BRI864, BRI950, BRI953, BRI954, BRI956, BRI959, SC1981-SC1985, SC1996, SC1997, SC1999 modellerinde cilt tonu sensörü bulunur. Bu sensör, yalnızca uygun cilt tonlarına ışık atımı yapılmasını sağlar.

   Güvenli mi?

   Lumea yüzde kullanım için güvenli midir?


   Yüzünüz düzenli olarak güneşe daha fazla maruz kalır ve daha hassastır. Çoğu Lumea modeli, cildin zarar görmesini engelleyen UV filtresine sahip özel bir yüz başlığı içerir (SC1996, SC1997, SC1999, SC2006, SC2007, SC2008, SC2009, BRI950, BRI953, BRI954, BRI956, BRI959). Cilt türünüzü kontrol ederek yüzünüzde etkili ve güvenli uygulama sağlayacak özel ayarları seçebilirsiniz. Göz çevrenizdeki bölge oldukça hassas olduğundan gözlerinizin zarar görmesini önlemek için Lumea'yı yalnızca elmacık kemiklerinizin altında kullanmanızı öneririz. Yanaklar, üst dudak ve çenede en iyi sonuçları elde etmek için uygulama yapacağınız bölgeyi görebileceğiniz bir şekilde aynanın karşısına geçin ve "ışık atımına" hazır olun.

    

   (Lütfen dikkat edin: Lumea Advanced SC1991, SC1992, SC1993, SC1995 modelleri yüz bölgelerinde kullanılamaz).


   IPL kullanımının uzun vadeli etkileri var mıdır? IPL, cildim için güvenli midir?

   Profesyonel IPL uygulamaları 25 yıldan beri kullanılmaktadır ve araştırmalarda herhangi bir cilt kanseri veya doğurganlık sorunu görülmemiştir. Uzun vadeli kullanım sonucunda oluşan herhangi bir yan etki veya zarar rapor edilmemiştir. Philips Lumea IPL teknolojisi, profesyonel salonlarda kullanılan teknolojiden faydalanmaktadır. Biz bu teknolojiyi evde güvenli ve etkili bir şekilde kullanılabilmesi için uygun hale getirdik. Philips Lumea, alanında öncü dermatologlarla birlikte geliştirilmiş ve 2000'in üzerinde kadın ile test edilmiştir. Ev cihazlarında uygulanan güvenlik düzenlemelerinin tümüne uygundur. Tüm cilt bakımı ürünlerinde olduğu gibi cihazı kullanım kılavuzuna göre kullanmak oldukça önemlidir.

    

   Lumea'nın güvenlik sistemi, aparat cilde tamamen temas ettiğinde ışık atımı yapılmasını sağlar. Entegre UV filtresi, ışığın cilde zarar vermeden yalnızca tüylere etki etmesini sağlar. Cildiniz koyu bir tona sahipse cilt tonu sensörü ışık atımı emisyonunu önler. Işık atımının algılanan parlaklığını azaltmak için Lumea'yı iyi aydınlatılan bir odada kullanmanızı öneririz. Lumea'yı kullanım kılavuzunda belirtilen talimatlar ve önlemlere göre kullandığınız sürece yan etki ve komplikasyonlarla karşılaşma riski (mümkün olsa bile) çok düşüktür.

   Lumea cihazımın ışık atımı gözlerim için güvenli midir?

    

   Philips Lumea, güvenliğiniz göz önüne alınarak geliştirilmiştir ve gözlerinizi acıtmaz. Güvenlik sistemi, cihaz cilde tamamen temas etmediğinde ışık atımı yapılmasını önler. Işığın etrafa dağılmasını engellemek için cihazın cildinize tamamen temas ettiğinden emin olun ve Lumea cihazınızı asla göz çevrenizde veya kaşlarınızda kullanmayın. Kullanım sırasında koruyucu gözlük giymeniz gerekli değildir. Işığın gözünüze daha az gelmesi için Lumea'yı iyi aydınlatılan bir odada kullanın. Cihazın iyi aydınlatılmış bir odada kullanımı, ışık atımıyla algılanan parlaklığı azaltır.


   Lumea'yı hamileyken veya emzirirken kullanabilir miyim?

   Hayır. Philips Lumea hamile veya emziren kadınlar için tasarlanmamış veya test edilmemiştir; dolayısıyla bu durumlarda kullanılmamalıdır. Philips'in Lumea'yı birlikte geliştirdiği öncü dermatologlar, yan etkilerden kaçınmak için ihtiyati bir önlem olarak hamileyken veya emzirirken Lumea veya başka bir ışık tabanlı tüy alma yönteminin kullanılmamasını tavsiye etmektedir.

   IPL'in sağlığım veya doğurganlığım üzerinde herhangi bir etkisi var mıdır?

   Hayır, IPL veya Profesyonel Lazer sağlığa etki etmez. Profesyonel IPL, 25 seneden beri uygulanmaktadır ve araştırmalarda herhangi bir cilt kanseri belirtisi veya doğurganlık sorunu görülmemiştir.

   Uygulama sırasında veya sonrasında yan etki görülür mü?

   Lumea'nızı talimatlara göre kullanırsanız hiçbir ciddi yan etkiyle karşılaşmazsınız. 

   Bununla birlikte, aşağıdaki hafif cilt reaksiyonları görülebilir:
    

   * Kızarıklık: Uygulamadan hemen sonra hafif ve orta derecede kızarıklık oluşabilir. Bu durum tamamen normal ve zararsızdır, kısa sürede geçer. 

   * Sıcaklık: Uygulama sırasında sıcaklık, kaşıntı, yanma veya gıdıklanma hissi yaşayabilirsiniz. Bu durum normaldir ve uygulamadan hemen sonra kaybolur. 

   Lütfen kullanım kılavuzunu, özellikle kullanılmaması gereken durumlar listesini, dikkatli bir şekilde okuyun ve her zaman tüm talimatları takip edin. 

   Farklı bir yan etki oluşursa lütfen bir doktora danışın.


   IPL kullanımını engelleyen sağlık/cilt sorunları var mıdır?

   Aşağıdaki hastalıklardan birine sahipseniz IPL uygulamasını kesinlikle kullanmayın: 
    

   -Aktif cilt kanseri gibi bir cilt hastalığınız varsa, cilt kanseri geçirdiyseniz veya uygulama bölgesinde herhangi bir lokal kanser bulunuyorsa.

   -Uygulama yapılacak bölgede varisli damar ya da damar ektazisi benzeri bir damar hastalığı geçirdiyseniz.

   -Cildiniz ışığa karşı çok hassassa ve cildinizde kolay bir şekilde isilik veya alerjik bir reaksiyon oluşuyorsa.

   -Uygulama yapılacak bölgede enfeksiyon, egzama, yanık, tüy folikülü iltihabı, açık yaralar, sıyrıklar, uçuk, yara veya lezyon ve hematomlar varsa.

   -Şeker hastalığı, lupus eritematozus, porfiri veya konjestif kalp yetmezliğiniz varsa.
    

   Cihazı şu bölgelerde kesinlikle kullanmayın:
    

   -Siğil, dövme veya kalıcı makyaj üzerinde. Cihazı bu bölgelerde kullanmanız yanıklara veya cilt renginin değişmesine sebep olabilir.
    

   Not: Bu liste tehlike teşkil edebilecek tüm durumları kapsamamaktadır. Cihazı kullanmanızın güvenli olacağından emin değilseniz doktora danışmanızı tavsiye ederiz.

   Kiralamak istediğiniz Lumea’yi seçin?

   Lumea Advanced

   SC1999/00

   79,99 TL

   İlk aydan sonra istediğiniz zaman iptal edilebilir

   Lumea Prestige

   BRI953/00

   119,99 TL

   İlk aydan sonra istediğiniz zaman iptal edilebilir

   * Kablolu kullanımda,en üst enerji ayarında tavsiye edilen uygulama programına uyuldugunda,3 kullanımdan sonra bacaklarda ölçülmüstür, kisiye göre sonuçlar degisiklik gösterebilir.

   ** Uygulama programı takip edilerek 4 uygulamadan sonra bacaklarda ölçülmüştür, sonuçlar kişiden kişiye farklılık gösterebilir.

   You are about to visit a Philips global content page

   Continue

   Sitemiz Microsoft Edge, Google Chrome veya Firefox'un en son sürümüyle en iyi şekilde görüntülenebilir.