• Tüm siparişlerde kargo bedava!

 • 2 yıl garanti

0

Sepetim

Alışveriş sepetinizde ürün bulunmuyor.

  Bebek odasının havasını takip etmek neden önemlidir?


  Bebek telsizleri ve termometreler

  Bebek telsizleri sadece merakı gidermek için değildir, bebeğinizin sağlıklı gelişimini de destekleyebilir. Havanın bebeğinizin sağlığını nasıl etkilediğini, ideal oda sıcaklığının ne olduğunu ve bebek telsizinin nasıl fayda sağlayabileceğini öğrenmeniz için bu kılavuzu hazırladık.

  Oda sıcaklığı bebeğimin sağlığını nasıl etkiler?

  Çoğumuz için biraz fazla sıcak veya nemli bir oda çok büyük sorun olmasa da bebekler sıcaklık ve neme daha duyarlı olma eğilimindedir. Örneğin çok düşük nem, gözlerinin ve boğazlarının kurumasına neden olabilir. Oda çok soğuk veya çok sıcak olduğundaysa bebekler henüz bir yetişkin gibi kendi vücut sıcaklıklarını ayarlayamazlar.

   

  Bebek odasında ideal hava koşulları nelerdir?

  Oda için ideal hava koşulunu, belirli bir sıcaklık veya nem düzeyinden ziyade bir aralık olarak düşünün. Bebeğiniz için en sağlıklı oda sıcaklığı 16 - 20°C (60,8 - 68°F) arasıdır, nem seviyesinin ise %40 - 60 aralığında tutulması idealdir.

   

  Bebek telsizi nasıl fayda sağlayabilir?

  Bebeğinizi besleme ve rahatlatma seansları ile genel ebeveynlik gereklilikleri arasında tüm bu takibin nasıl yapılacağını merak ediyorsanız korkmayın. Arkanızda akıllı bir bebek telsizi var: Odanın sıcaklığını ve nemini sizin yerinize sürekli olarak takip eder.

   

  Akıllı bebek telsizinde sıcaklık ve nem eşiklerini ayarladığınızda oda değerlerinin bu eşikleri aşması durumunda bildirim alırsınız. Böylece havanın bebeğiniz için sağlıklı olduğunu veya biraz düzenlenmesi gerektiğini her zaman bilirsiniz.

   

  Değerlere bağlı olarak bebeğinizin rahatlığını sağlamak için düzenleme yapabilirsiniz. Nem biraz yüksek mi? Biraz temiz hava gelmesi için pencereyi açabilirsiniz. Bebeğinizin vücut sıcaklığının aşırı yükseldiğinden mi endişeleniyorsunuz? Bebeğinizi çok kalın giydirmediğinizden emin olun ve odayı daha rahat bir sıcaklığa getirmek için klima kullanmayı düşünün.

   

  Bebek odasının havasının bebeğinizin uykusunu nasıl etkilediğini de bilmek isteyebilirsiniz. Akıllı bebek telsizini sağlıklı bebek gelişimi uygulamamız uGrow'a bağlayıp bebeğinizin uykusunu takip ederek bebeğinizin en iyi şekilde uyumasına yardımcı olan oda sıcaklığını tek bakışta görebilirsiniz.

   

  Gördüğünüz gibi bebek telsiziniz sadece merakınızı gidermek için değildir. Bebeğinizin gece ve gündüz rahat etmesini sağlamanın kolay bir yoludur.

  Bu konu hakkında daha fazlasını okuyun

  Ebeveynlik. Bunun bir kılavuzu olmasa da destek ekibi yardıma hazır

  Doğrudan gelen kutunuza gönderilen ücretsiz, kişiselleştirilmiş tavsiyeler ve indirimler almak ister misiniz?

  Posta simgesi

  You are about to visit a Philips global content page

  Continue

  Sitemiz Microsoft Edge, Google Chrome veya Firefox'un en son sürümüyle en iyi şekilde görüntülenebilir.