• Peşin fiyatına 9 taksit

 • Tüm siparişlerde kargo bedava!

 • 2 yıl garanti

1
0

Sepetim

Alışveriş sepetinizde ürün bulunmuyor.

  Tam olarak ihtiyacınız olan desteği alın
  Ürününüz için özel bir çözüm mü arıyorsunuz?

  Philips Avent Bebek telsizimin bağlantısı kötü

  Philips Avent Bebek telsizinizin ebeveyn ünitesinin bağlantısı kesilmeye devam ediyorsa veya ses kesintiye uğruyorsa aşağıdaki olası sebepleri ve çözümleri inceleyin.

  Üniteler birbirlerinin kapsama alanı dışındadır

  Philips Avent Bebek telsizinizin bebek ünitesi ve ebeveyn ünitesi, çalışma menzili dışında olabilir. Duvar ve ağaç gibi engeller, Philips Avent Bebek telsizinizin kapsama alanını sınırlayabilir. Farklı bir konum deneyin veya bebek ünitesiyle ebeveyn ünitesi arasındaki mesafeyi azaltın. Üniteler arasındaki bağlantının yeniden kurulması 10 saniyeye kadar sürebilir.

  Not: Sinyal kesilirse ebeveyn ünitesi her 20 saniyede üç uyarı sesi çıkarır.

  Üniteler birbirine çok yakındır

  Parazit oluşmasını engellemek için Philips Avent Bebek telsizinizin bebek ünitesiyle ebeveyn ünitesi arasında en az 1,5 metre/5 fit mesafe olduğundan emin olun.

  Bağlantıda parazite yol açan diğer cihazlar vardır

  Philips Avent Bebek telsizinizin ebeveyn ünitesi ve bebek ünitesi arasındaki bağlantı, kablosuz bağlantıyla sağlanır. Philips Avent Bebek telsizinizin üniteleri aynı frekansta parazit oluşturan diğer cihazlara (ör. akıllı telefonlar, tabletler, dizüstü bilgisayarlar, DECT telefonlar ve hatta mikrodalgalar) çok yakın olabilir. Farklı konumları deneyin veya diğer cihazları kapatıp tekrar deneyin.

  Bir yazılım hatası oluşmuştur

  Aynı anda hem güç düğmesini hem de aşağı gezinti düğmesini 1 saniye boyunca basılı tutarak Philips Avent Video bebek telsizinizin ebeveyn ünitesini sıfırlayabilirsiniz. Ebeveyn ünitesi 1 saniye sonra otomatik olarak kapatılır. Philips Avent Video bebek telsizini açmak için güç düğmesine tekrar basın.

  Sorun devam ederse daha fazla yardım için bizimle iletişime geçin.

  How to reset philips avent video baby monitor

  Sitemiz Microsoft Edge, Google Chrome veya Firefox'un en son sürümüyle en iyi şekilde görüntülenebilir.