• Peşin fiyatına 9 taksit

 • Tüm siparişlerde kargo bedava!

 • 2 yıl garanti

1
0

Sepetim

Alışveriş sepetinizde ürün bulunmuyor.

  Ürünler

  Tam olarak ihtiyacınız olan desteği alın
  Ürününüz için özel bir çözüm mü arıyorsunuz?

  Philips Avent Bebek telsizim şarj olmuyor

  Philips Avent Bebek telsizinizin ebeveyn ünitesi veya bebek ünitesi şarj olmuyor olabilir. Aşağıdaki olası sebepleri ve çözümleri inceleyerek bunu kendiniz çözmeyi deneyebilirsiniz.

  Ebeveyn ünitesi henüz yanıt vermemiştir

  Ebeveyn ünitenizi şarj yuvasına yerleştirdiğinizde, pil göstergesi, ünitenin şarj edildiğini göstermek için yanar. LCD ekranında pil simgesinin gösterilmesi biraz zaman alabilir. Bu, bazen bir saat kadar sürebilir.

  battery indicator light philips avent baby dect monitor

  Şarj edilebilir pillerin ömrü tükenmiştir

  Şarj edilebilir pillerin kullanım ömrü sınırlıdır. Philips Avent Bebek telsizinizin ebeveyn ünitesindeki şarj edilebilir pillerinin ömrü tükenmiş olabilir. Şarj edilebilir pilleri başka bir şarj cihazı ile şarj etmeyi deneyin. Piller boş kalmaya devam ediyorsa şarj edilebilir pilleri değiştirmeniz gerekebilir.

  Ebeveyn ünitesi şarj standına bağlı değildir

  Philips Avent Bebek telsizinizin ebeveyn ünitesinin şarj standına bağlı olduğundan emin olun. Bağlı olup olmadığını kontrol etmek için aşağıdaki adımları uygulayın:

  1. Ebeveyn ünitesinin alt kısmındaki metal temas plakasını kuru bir bezle silerek tozu veya kiri temizleyin.
  2. Ebeveyn ünitesinin konumunu değiştirin. Ebeveyn ünitesinin alt kısmındaki temas plakası şarj standıyla tam olarak temas etmelidir.

  Not: Bu çözüm, Philips Avent Bebek telsizi SCD560 ve SCD71X serisi için geçerli değildir.

  metal contact plate parent unit philips avent baby monitor

  Şarj cihazı arızalıdır

  Hem ebeveyn ünitesinin hem de bebek ünitesinin yanında bir şarj cihazı verilir. Bebek ünitesinin şarj cihazıyla ebeveyn ünitesinin şarj cihazını değiştirerek şarj cihazının arızalı olup olmadığını kontrol edin.

  Sorun şarj cihazı ile taşınıyor
  Sorun şarj cihazlarından biriyle "taşınıyor" mu? Bu, şarj cihazında arıza olduğunu gösterir. philips.com/parts-and-accesories adresinden yeni bir şarj cihazı satın alabilirsiniz.

  Sorun şarj cihazından kaynaklanmıyor
  Sorun devam ediyorsa ve şarj cihazlarıyla "taşınmıyorsa" ünitelerden birinde teknik arıza olabilir. Daha fazla yardım için lütfen bizimle iletişime geçin.

  Sitemiz Microsoft Edge, Google Chrome veya Firefox'un en son sürümüyle en iyi şekilde görüntülenebilir.