• Tüm siparişlerde kargo bedava!

 • 2 yıl garanti

0

Sepetim

Alışveriş sepetinizde ürün bulunmuyor.

  Philips Destek

  Philips Avent Bebek telsizimden ses gelmiyor

  Yayınlandı 2019-11-17

  Philips Avent bebek telsizinizin sesi çalışmıyor mu? Philips Avent Bebek telsiziyle bebeğinizin sesini duyamıyor musunuz? Aşağıdaki olası sebepleri ve çözümleri inceleyerek bu sorunu kendiniz çözmeyi deneyebilirsiniz.

  Philips Avent bebek telsizinizin ebeveyn ünitesinin ses seviyesini artırmak için + düğmesine basın. + düğmesine bastıktan sonra geçerli ses seviyesini ekranda görebilirsiniz. Ebeveyn ünitesi, her ses seviyesi adımında uyarı sesi çıkarır. Maksimum ses seviyesine ulaşıldığında ebeveyn ünitesi iki kez uyarı sesi çıkarır.

  philips avent baby monitor volume increase button

  Philips Avent bebek telsizinizin bebek ünitesinin mikrofon hassasiyeti seviyesini artırmak için aşağıdaki adımları uygulayın:

  1. Bebek ünitenizin menüsünden + ve - düğmelerini kullanarak [Hassasiyet] (Sensitivity) öğesini seçin ve onaylamak için OK düğmesine basın
  2. Hassasiyet seviyesini istenen şekilde artırmak için + düğmesine basın
  3. Ayarlarınızı onaylamak için OK düğmesine basın

  Çalışma menzili dış mekanda 330 metre/1000 fit; iç mekanda ise en fazla 50 metre/150 fit'tir. Philips Avent bebek telsizinin çalışma menzili, parazite yol açan ortam faktörlerine bağlı olarak değişir.

  Üniteleri yan yana yerleştirip tekrar test edin. Bu işe yararsa bebek ünitesi ile ebeveyn ünitesi arasındaki mesafeyi azaltmanızı tavsiye ederiz.

  Sistem arızalandığında aşağıdaki adımları uygulayarak Philips Avent bebek telsizinizi sıfırlamayı deneyebilirsiniz. Kullanıcı modu, video, ses veya ninni seçimi gibi kişisel ayarlarınız; sıfırlama işlemi sonrasında kaybolmaz.

  1. Ebeveyn ünitesini kapatın
  2. - düğmesini basılı tutun
  3. - düğmesini basılı tutarken ebeveyn ünitesini açın

  Bu, sorunu çözmediyse daha fazla yardım almak için lütfen bizimle iletişime geçin.

  Philips ile iletişim

  Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız

  Başka bir şey mi arıyorsunuz?

  Tüm Philips Destek seçeneklerini keşfedin

  Sitemiz Microsoft Edge, Google Chrome veya Firefox'un en son sürümüyle en iyi şekilde görüntülenebilir.