• Peşin fiyatına 3 taksit

 • Tüm siparişlerde kargo bedava!

 • 2 yıl garanti

0

Sepetim

Alışveriş sepetinizde ürün bulunmuyor.

  Philips Destek

  Torbalı Philips elektrikli süpürgemin emiş gücü azaldı

  Yayınlandı 2021-07-04

  Torbalı Philips elektrik süpürgenizin emiş gücü düştüyse, bu sorunu çözmek için basit bir yol önerebiliriz. Performansını nasıl artırabileceğinizi buradan keşfedin.

  Philips elektrikli süpürgenizdeki motor koruma filtresi zamanla tıkanabilir.

  Lütfen motor koruma filtresini temizleyin (bu işlem, tek kullanımlık toz torbasını her değiştirdiğinizde veya yeniden kullanılabilir toz torbasını her boşalttığınızda gerçekleştirilmelidir). Motor koruma filtre tutucusu toz torbasının arkasındadır. Motor koruma filtresine erişmek için toz torbasıyla birlikte toz torbası tutucusunu çıkarın. Filtreyi elektrikli süpürgeden çıkarın ve bir çöp kovasının üzerinde silkeleyerek temizleyin.

  Philips elektrikli süpürgenizi motor koruma filtresi olmadan kesinlikle kullanmayın. Bu, motora zarar verebilir ve cihazın ömrünü kısaltabilir.

  Egzoz filtresi kirliyse, çıkarın ve yeni bir egzoz filtresiyle değiştirin. Egzoz filtresini çıkarılabilir bir ızgaranın arkasında cihazın arka bölümünde bulabilirsiniz.

  Philips elektrikli süpürge egzoz filtresi

  Toz torbası dolduğunda yenisiyle değiştirmeyi unutmayın. Toz torbasının gözenekleri tıkandığından dolu toz torbasını boşaltıp tekrar kullanmayın. Bu durumun emiş gücüne olumsuz bir etkisi vardır. S-bag® toz torbaları, tüm Philips elektrikli süpürgelerle uyumludur.

  Bu cihazla sadece Philips tek kullanımlık toz torbaları veya Philips yeniden kullanılabilir toz torbası kullanın. Diğer toz torbaları cihazın motoruna zarar verebilir. Tek kullanımlık toz torbalarını kesinlikle yeniden kullanmayın.

  Kullanıcı kılavuzunda daha fazla bilgi bulabilirsiniz. Yukarıdaki çözümler sorununuzu çözmeye yardımcı olmadıysa lütfen Philips Müşteri Destek Merkezi ile iletişim kurun.

  Philips ile iletişim

  Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız

  Başka bir şey mi arıyorsunuz?

  Tüm Philips Destek seçeneklerini keşfedin

  Sitemiz Microsoft Edge, Google Chrome veya Firefox'un en son sürümüyle en iyi şekilde görüntülenebilir.