• Peşin fiyatına 3 taksit

 • Tüm siparişlerde kargo bedava!

 • 2 yıl garanti

0

Sepetim

Alışveriş sepetinizde ürün bulunmuyor.

  Philips Destek

  Philips DailyDuo Elektrikli Süpürgem açılmıyor

  Yayınlandı 2021-07-04

  Philips DailyDuo Elektrikli Süpürgeniz açılmazsa lütfen önce cihazı doğru şekilde şarj edip etmediğinizi kontrol edin. Bu sorunu nasıl çözeceğinizi öğrenmek için aşağıdaki satırlara göz atın.

  Philips DailyDuo Elektrikli Süpürgenizin adaptörünün duvar prizine doğru biçimde takıldığından emin olun. Doğru takılmadıysa cihaz şarj olmaz.

  Connecting the adaptor

  Cihazı şarj cihazına doğru yerleştirdiğinizden her zaman emin olun. Philips DailyDuo Elektrikli Süpürge doğru yerleştirilirse cihazın şarj ediliyor ışığı yanar. Cihaz tamamen şarj olduğunda, şarj ediliyor ışığı söner.

  Not: Tamamen şarj olsa bile, cihazı şarj yuvasında bırakabilirsiniz. Her 5 dakikada bir şarj ediliyor ışığı 3 saniyeliğine yanar. Bu, cihazın pillerin dolu olup olmadığını kontrol ettiğini gösterir.

  Not: Cihazı açıkken şarj standına koyduğunuzda, 2 saniye sonra otomatik olarak kapanır.

  Adaptörün bağlanması

  Çubuk ve/veya elektrikli el süpürgesindeki temas noktaları kirlenmiş veya düzgün temas etmiyor olabilir. Kuru bir bezle silin ve ardından elektrikli el süpürgesini Philips DailyDuo Elektrikli Süpürgenizin çubuk ünitesine yerleştirin.

  Not: Elektrikli el süpürgesini tüp ünitesine yerleştirdiğinizde, bir klik sesi duyana dek hafifçe sola ve sağa doğru hareket ettirin.

  Bu adımlar sorunu gidermedi mi? Daha fazla yardım için lütfen bizimle iletişime geçin.

  Başka bir şey mi arıyorsunuz?

  Tüm Philips Destek seçeneklerini keşfedin

  Sitemiz Microsoft Edge, Google Chrome veya Firefox'un en son sürümüyle en iyi şekilde görüntülenebilir.