• Peşin fiyatına 9 taksit

 • Tüm siparişlerde kargo bedava!

 • 2 yıl garanti

1
0

Sepetim

Alışveriş sepetinizde ürün bulunmuyor.

  Ürünler

  Tam olarak ihtiyacınız olan desteği alın
  Ürününüz için özel bir çözüm mü arıyorsunuz?

  Philips DailyDuo Elektrikli Süpürgemin emiş gücü düşük

  Philips DailyDuo Elektrikli Süpürgenin emiş gücü düşükse bu sorunun kolay bir çözümü olabilir. Cihazın performansını nasıl artırabileceğinizi öğrenmek için aşağıdaki satırlara göz atın.

  Toz bölmesi doludur

  Philips DailyDuo Elektrikli Süpürgenizin toz bölmesi dolduysa toz bölmesini boşaltın. Sökülebilir başlığı çıkarmak için başlık ayırma düğmesine basın. Ardından toz bölmesini sallayarak içindekileri çöpe boşaltın.

  Tamamen temizlemek için toz bölmesi ayrıma düğmesine basın ve toz bölmesini çıkarın. Filtre ünitesini çıkarın ve toz bölmesini boşaltın (aşağıdaki resme bakın).

  Cleaning the dirty dust compartment

  Filtre kirlidir

  Optimum emiş performansı elde etmek için Philips DailyDuo Elektrikli Süpürgenizin filtrelerini 2-4 haftada bir temizlemenizi öneririz.

  Philips DailyDuo Elektrikli Süpürgenizin toz bölmesini çıkarın ve filtre ünitesini toz bölmesinden ayırın. Dış filtreyi çıkartın. İç ve dış filtreleri bir fırçayla veya normal elektrikli süpürge ile temizleyin. Filtre gerçekten kirliyse, soğuk veya ılık suda temizleyebilirsiniz.

  Not: Cihazınıza zarar vereceğinden filtre ünitesini asla ıslakken takmayın.

  Cleaning the filter

  Başlık, döner fırça veya diğer aksesuarlar tıkalıdır

  Philips DailyDuo Elektrikli Süpürgenizin çıkarılabilir başlığını temizlemek için başlık ayırma düğmesine basarak çıkarılabilir başlığı cihazdan çıkarın. Başlık, sıcak suda yıkama sıvısıyla temizlenebilir. Cihaza yeniden takmadan önce başlık kısmının kuru olduğundan emin olun. Ayrıca, Philips DailyDuo Elektrikli Süpürgenizle birlikte verilen diğer aksesuarların temiz olup olmadığını kontrol edin ve tıkalı olmadıklarından emin olun.

  Döner fırçayı temizlemenin iki yolu vardır. Döner fırça çevresinde biriken tüy vb. nesneleri kesmek için makas kullanabilirsiniz. Daha kolay temizlik için, döner fırçayı tamamen çıkarabilirsiniz. Döner fırçayı suyla temizlemek istiyorsanız bu işlemi yalnızca döner fırçayı zemin başlığından çıkardıktan sonra gerçekleştirebilirsiniz.

  Kirli toz bölmesinin temizlenmesi

  Zemin başlığının bağlantı noktası büyük kir parçalarıyla tıkanmış olabilir

  Philips DailyDuo Elektrikli Süpürgenizin zemin başlığındaki bağlantı noktasının büyük kir parçalarıyla tıkanıp tıkanmadığını kontrol edin. Zemin başlığı ayırma düğmesine basarak çubuğu zemin başlığından ayırın ve bağlantı noktasındaki büyük kir parçalarını çıkarın.

  Yukarıdaki çözümler sorunu çözmenize yardımcı olmadıysa daha fazla yardım için lütfen bizimle iletişime geçin.

  Filtrenin temizlenmesi

  Sitemiz Microsoft Edge, Google Chrome veya Firefox'un en son sürümüyle en iyi şekilde görüntülenebilir.