Kablosuz Müzik İstasyonu

  Kablosuz Müzik İstasyonu

  Müziği serbest bırakın

  Evde istediğiniz yere kurabileceğiniz waS7500 İstasyonları ile en sevdiğiniz şarkıları Müzik Merkezi veya bilgisayardan kablosuz olarak anında dinleyebilirsiniz. Bu son derece düz sistemde Hi-Fi ses kalitesinin keyfini çıkarın. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Streamium Kablosuz Müzik İstasyonu

Ücretsiz İnternet radyosu, Tam renkli ekran WAS7500/12 Benzer ürünler bul

Müziği serbest bırakın

Tüm müziklerinizin keyfini her odada çıkarın - kablosuz

 • Müzik Merkezi ve İstasyonlar arasında kablosuz müzik akışı

  Müzik Merkezi ve İstasyonlar arasında kablosuz müzik akışı

  Kablosuz akışla, büyük müzik dosyalarını indirip ses cihazınızda saklamanıza gerek yok. En sevdiğiniz şarkıları tüm Müzik İstasyonlarına sürekli olarak yayınlanırken dinleyebilirsiniz. Müzik Beni İzliyor özelliğini kullanarak, gezinme ve çalma işlemlerini tekrarlamadan, evin her yerinde müziğin sizi izlemesini sağlayın. Müzik Yayını, istediğiniz müziği Merkez'den tüm İstasyonlara aynı anda yayınlar. Benim Odam, Benim Müziğim özelliği sayesinde aile üyelerinden herhangi biri Kablosuz Müzik Merkezi veya İstasyonu olan herhangi bir odadan arşivdeki müziklerin tadını çıkarabilir.

 • Müzik Yayını: Tüm istasyonlarda aynı müziği dinleyin

  Müzik Yayını: Tüm istasyonlarda aynı müziği dinleyin

  Ev partilerinizde kendi DJ'iniz olun ve Kablosuz Ses Merkezi ile sevdiğiniz dans müziğini evinizin farklı yerlerinde kurulmuş Kablosuz Ses İstasyonlarına eşzamanlı olarak yayınlayın. Partiler için mükemmel!

 • Müzik Beni İzliyor: Müziğinizi evin her yerine beraberinizde taşıyın

  Müzik Beni İzliyor: Müziğinizi evin her yerine beraberinizde taşıyın

  Müzik Beni İzliyor özelliği sevdiğiniz müziği, parçayı yeniden bulma ya da çalma gereksinimi olmadan evinizin içinde odadan odaya taşımanızı sağlar. Sadece bir düğmeye basarak, en sevdiğiniz şarkı evin içinde gittiğiniz her yerde sizi izler.

 • İnternet Radyosunun keyfini çıkarın

  İnternet Radyosunun keyfini çıkarın

  İnternet radyosu İnternet üzerinden yapılan bir ses yayınıdır. En popüler formatlardan biri MP3'tür. Bazı İnternet istasyonları 'karasal yayın' yapan bir radyo istasyonu veya ağına bağlıyken, bazıları sadece İnternet üzerinden yayın yapan bağımsız radyo istasyonlarıdır ve sadece İnternet üzerinden yayın yaparlar. İnternet Radyosu ile dünyanın herhangi bir yerindeki çevrimiçi radyolara erişebilir ve çeşitli türlerde müzikler, haber bültenleri, spor haberleri ve eğlence haberleri dinleyebilir ya da Almanya'dan Yunanistan'a kadar dünyanın her yerindeki favori kanallarınıza erişebilirsiniz.

 • PC'den UPnP ile kablosuz akış

  PC'den UPnP ile kablosuz akış

  PC'nizdeki tüm müzik koleksiyonunuzu özgür bırakın ve Streamium Kablosuz müzik istasyonunuzdan dinleyin! Müzik aktarmak için herhangi bir Evrensel Tak ve Kullan özellikli cihaza bağlanmanıza olanak sağlayan UPnP bağlantı ile Streamium, PC'nizde bulunan müzik koleksiyonunuza erişebilmenize, seçim ve arama yapabilmenize olanak sağlar. Tek yapmanız gereken uzaktan kumandanızı kullanarak Stremium üzerinden şarkılarınızı seçmek ve dinlemek. En sevdiğiniz müziklerin keyfini kablosuz ve zahmetsiz çıkarın.

 • Albüm kapağı görüntülemeli kolay ve sezgisel kullanıcı arayüzü

  Albüm kapağı görüntülemeli kolay ve sezgisel kullanıcı arayüzü

  Kolay ve sezgisel GoGear kullanıcı arayüzü gelişmiş bir gezinme teknolojisi ile çalıştırılmaktadır. Hızlı ve sorunsuz gezinme sağlamasının yanı sıra kolayca öğrenilebilen keyifli bir multimedya deneyimi sunar. Müzik dosyalarının içinde bulunan albüm kapağı çalışmasını görüntüleyen Albüm Kapağı gibi akıllı özellikler, müziğin tadını çıkarırken CD ya da LP kapağını gördüğünüz eski güzel günlerde olduğu gibi daha zengin bir deneyim sağlar.

 • Benim Odam, Benim Müziğim: Her odada farklı müzik dinleyin

  Benim Odam, Benim Müziğim: Her odada farklı müzik dinleyin

  Benim Odam, Benim Müziğim sayesinde ailenizin her üyesi Streamium Kablosuz müzik merkezinde kayıtlı koleksiyonlardan en sevdikleri müziği seçerek dinleyebilir. Çok Kullanıcılı Erişim teknolojisi seçilen müziği eşzamanlı olarak Streamium merkezden istasyona aktarır. Bir Streamium beş adete kadar İstasyona müzik yayını yapabilir ve böylece, ailenizin her bir üyesi istediği odada aynı anda ve anında altı farklı müzik seçeneğine sahip olur.

 • Doğrudan USB, USB flash sürücülerinden müzik çalar

  Doğrudan USB, USB flash sürücülerinden müzik çalar
 • 30 W RMS toplam çıkış gücü

  30 W RMS toplam çıkış gücü
 • Derin bas sesler için dahili Woofer'lar

  Derin bas sesler için dahili Woofer'lar
 • Net orta/yüksek frekanslar için Super Sound Paneli

  Super Sound Paneli, kompakt hoparlör ünitesinden yüksek kaliteli, geniş bir ses aralığı sağlamak için ileri teknoloji kullanan, yenilikçi ve düz bir hoparlör panelidir. Klasik hoparlörlerin kaçınılmaz kalabalığı olmadan, frekans spektrumu boyunca mükemmel ses performansı sunar. Düz, plexi-piston? hoparlör teknolojisi, tek bir zar ile klasik kalın woofer'ların ve tweeter'ların yerini alarak, çok ince bir çerçeveden derin bas ve dengeli, bozulmasız ses verir.

Tüm teknik özellikleri gör
 • Bazı özelliklerin desteklenmesi için geniş bant Internet gereklidir

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: