1

Pronto

Ev Kontrol Paneli

  -{discount-percentage}%

  Pronto

  Ev Kontrol Paneli

  Kurulumcular tasarladı, Philips üretti

  Muhteşem görünümlü Philips Pronto, evinizdeki AV eğlencenin, aydınlatmanın ve müziğin tüm kontrolünü size verir. Öyleyse evinizi niçin Philips Pronto'nun getirdiği rahatlık, kolaylık ve kontrolle tamamlamıyorsunuz?

  Maalesef bu ürün artık mevcut değil

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Kurulumcular tasarladı, Philips üretti

Muhteşem görünümlü Philips Pronto, evinizdeki AV eğlencenin, aydınlatmanın ve müziğin tüm kontrolünü size verir. Öyleyse evinizi niçin Philips Pronto'nun getirdiği rahatlık, kolaylık ve kontrolle tamamlamıyorsunuz?

Maalesef bu ürün artık mevcut değil

Kurulumcular tasarladı, Philips üretti

Tek dokunuşla birçok cihazı kullanabilirsiniz

Tek dokunuşla birçok cihazı kullanabilirsiniz

Tek dokunuşla kontrol, bir makro üzerinden bir tek düğmeye basarak çoklu komutlar verebilmenizi sağlar. Makro, önceden programlanmış bir komut halkasını tek bir düğme altında birleştirir. Böylece, tek bir düğmeye basarak birkaç fonksiyon çalıştırılabilir.

Üstün kontrast ve canlı renklerle 3,7 inç VGA ekran

640x480 (tam VGA) ekran çözünürlüklü 3,7 inç LCD dokunmatik ekran, kullanıcının üstün kontrastı ve canlı renkleri algılamasını sağlar.

Gömme ekranlı son teknoloji tasarım

Gömme ekran, ekranın artık çıktı yapmadığı ve gövdeyle kusursuz şekilde uyum gösterdiği anlamına gelir.

Tek ve çift elle kontrol için ergonomik tasarım

Tasarım, tek elle kontrol sağlamak için özel arka tutacakla ergonomik 2 elle kontrolü bir araya getirmektedir.

Tam kontrol için dahili stylus

Kumandada düğmelerin dokunmatik ekranda daha hassas seçilmesini sağlayan yerleşik bir stylus vardır.

Kişisel zevkinize ve tercilerinize uygun kullanıcı arayüzü

Kullanıcı arayüzü, son kullanıcının kişisel zevki ve tercihleriyle tümüyle bütünleşecek şekilde oluşturulabilir. Yani, yalnızca en çok kullanılan cihazlar ve düğmeler dokunmatik ekranda görülebilecektir. Grafik tasarım (arka planlar, simgeler, düğmeler, kullanılan renkler) ayrıca kullanıcı tarafından seçilebilir.

Dinamik 2 yollu kullanıcı arayüzü ile sistem geri beslemesi

JavaScript tabanlı bir yazılım aracı olan ProntoScript, kurulumcuların RS232 ya da IP üzerinden sistem kontrolü için tam grafik esnekliğiyle 2 yollu dinamik bir kullanıcı arayüzü oluşturmalarını sağlar. Araç, ProntoEdit Professional yazılımının içinde bulunur. Pronto eşlikçili hazır ProntoScript modüllerine, web sitesi üzerinden erişilebilir. Tipik kurulumlar için standart kurulum referans dosyalarını kullanmayı seçebilir ve çeşitli bileşenleri tekrar atayabilirsiniz. Daha gelişmiş JavaScript programcılar, tam sistem kullanımı ve geri beslemesi için kendi ProntoScript modüllerini oluşturabilecektir.

Diğer odalardaki gizli donanım ve cihazları kontrol edin

Kablolu ve kablosuz modelleri için, uzaktan kumandanın iletim menzilini artıran bir genişletici serisi mevcuttur. Bu da kullanıcının, dolaplarda veya diğer odalarda gizli donanımı tek bir kontrol ünitesinden kontrol etmesini sağlar.

Duyarlı döner imleçli müzik sunucusu kontrolü

Kutusundan çıkar çıkmaz, kullanıcı, örneğin Escient Fireball gibi, kendi müzik sunucusunu kontrol edebilir. Müzik sunucusunun kullanıcı arayüzü uzaktan kumandaya yerleşiktir. Normalde bir müzik sunucusunun kullanıcı arayüzünü görüntülemek için gerekli olan TV'de görmeye ihtiyaç olmaksızın müzik dinlemeyi kolaylaştırır. Bu ise, kumanda üzerindeki ergonomik başparmak düğmesiyle birlikte, parçaların ve çalma listelerinin seçilmesini kolaylaştırır, ayrıca TV ekranının diğer amaçlar için boş kalmasını sağlar.

Ön ayarlı aydınlatma kontrolü (Lutron RadioRa)

Ön ayarlı aydınlatma kontrolü, aydınlatma sahnelerini, atmosferi ve bağımsız karartıcıları kontrol için tam bir ekran üstü kullanıcı arayüzü içerir. Evden gelen ekran üstü aydınlatma geri bildirimi sayesinde son kullanıcı, ışığın gerçekten açık veya kapalı olduğunu bilir.

Dijital dosyalara herhangi Windows MCE PC'den ulaşın

Pronto kontrol paneli farklı yazılımlar yoluyla Windows MCE PC işlevlerine sahip olabilir. Bu da, MCE PC'nizden kontrol paneli yoluyla herhangi bir dijital dosyaya erişebileceğiniz anlamına gelir.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: