Prestigo

Evrensel uzaktan kumanda

  Prestigo

  Evrensel uzaktan kumanda

  Maksimum fonksiyonellik. Minimum karışıklık.

  Kolay gezinme ve seçim için tam renkli simgeler. TV, DVD(R)-HDD, VCR, Uydu, Radyo, Kablo ve daha fazlası gibi 8 adete kadar cihazı kontrol edebilirsiniz.

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Maksimum fonksiyonellik. Minimum karışıklık.

 • Okunması kolay 3,6 cm (1,4") renkli LCD ekran

  Ekrandaki içeriğin kolay okunması için 3,6 cm (1,4") (96 x 67 piksel) renkli LCD ekran kullanılmıştır.

 • Menülerde hızlı gezinme için döner imleç

  Döner tekerleği bulunan bir imleç ayarlar menüsünde ve cihaz sayfalarında, hem saat yönünde hem de saatin ters yönünde kolayca gezinebilmenizi sağlar.

 • TV, VCR, SAT, DVD, Radyo, CD, AMP ve Alıcı için tek uzaktan kumanda

  Markası veya modeli ne olursa olsun TV, VCR, DVD, radyo, uydu alıcısı, dijital uydu alıcısı, CD çalar, amfi ve alıcıyı çalıştıran, kullanımı kolay tek bir birimle ev sinemanızı daha kolay çalıştırın. En sevdiğiniz filmleri izlerken tek tuş rahatlığının tadını çıkarın.

 • Kurulum için manuel işlem gerektirmez

  Bir marka ya da cihazın tanımlanması için 3 basamaklı bir kodun girilmesi gereken diğer uzaktan kumandaların tersine bu uzaktan kumandanın üzerinde, markası ne olursa olsun tüm donanımlarınızın ayarlanmasına yardımcı olan adım adım yönergeler bulunmaktadır.

 • Başka bir uzaktan kumandadan uygun IR kodunu öğrenme

  Öğrenme işlevi, bir uzaktan kumandanın daha sonra kullanmak için başka bir uzaktan kumandadan kızılötesi sinyalleri aldığı ve depoladığı süreçtir. Cihaz kodları yerleşik veritabanında yoksa, bunlar evrensel uzaktan kumanda özgün kumandaya çevrilerek ondan öğrenilebilir

 • Birçok cihaz ve markanın kızılötesi kodlarını içeren kapsamlı veritabanı

  Evrensel IR kodu veritabanı, belirli bir uzaktan kumandadaki yerleşik kızılötesi kodları içeren kütüphanedir. Bu özellik, bir uzaktan kumandanın, sinyalleri öğrenmeye gerek kalmadan donanımınızı denetleyebilmesini sağlar. Veritabanından, denetlemek istediğiniz cihazların doğru kodlarını seçerek modeli ya da markası ne olursa olsun piyasadaki tüm ses/görüntü cihazlarının denetimini sağlayabilirsiniz.

 • Başka fonksiyonları kolayca ekleyip etiketleyin

  Gelişmiş fonksiyon ekleme ve etiketleme yöntemi, fonksiyon eklemeyi daha kolay ve daha hızlı hale getirir. Böylece, hiçbir fonksiyondan yoksun kalmazsınız.

 • Tek düğme ile birden çok cihazı kontrol edebilme

  Etkinlik tabanlı kontrol, bileşenleri teker teker çalıştırmak yerine, en sık kullanılan fonksiyonlarla "Film izlemek" veya "CD dinlemek" gibi işlemleri bir araya getirir. Kullanıcı ‘film izlemeyi’ seçtiğinde, kullanıcının DVD oynatıcı, TV ve multimedya alıcısı gibi her ekipmanı birer birer kontrol etmesine gerek kalmadan, tek düğme, film izlemeyi başlatmak için gerekli olan komutları (TV'yi açmak, amplifikatörü açmak ve doğru girişi seçmek, DVD oynatıcıyı açmak ve oynatımı başlatmak) kontrol eder.

 • Karanlıkta kolaylık için arkadan ışıklandırmalı LCD ekran

  Arkadan ışıklandırma, karanlıkta kullanım için LCD ekranın veya tuş takımının aydınlanmasını sağlayan bir özelliktir. Arkadan ışıklandırmanın en yaygın iki türü LED ve elektroışıma (EL) teknolojileridir. LED'le aydınlatılan uzaktan kumandalar, çoğunlukla parlak ama düzensiz yeşil veya mavi bir ışık yayar, EL panellerse düzenli mavi, beyaz veya yeşil tonlardadır.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: