Evrensel uzaktan kumanda

  TV all

  Evrensel uzaktan kumanda

  LCD ekran yoluyla kurulum

  Yeni SRU5150 ile cihaz kurulumu daha kolay ve daha hızlı! Kılavuz bilgileri içeren LCD ekran ve basitleştirilmiş hızlı başlangıç kılavuzu sayesinde uzaktan kumandanızı çok çabuk kurabilirsiniz! Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

LCD ekran yoluyla kurulum

1000'in üstünde markayla uyumlu

 • Rahat kontrol sağlayan ergonomik tasarım

  Doğal ve dengeli tutuş için pürüzsüz yuvarlaklaştırılmış şekil, elinize mükemmel bir şekilde uyar. Ayrıca görünüşü de mükemmeldir!

 • Kullanımı kolay gruplanmış fonksiyonlar

  Kolaylıkla gruplanan fonksiyonlar, özel bir ses video cihazını kontrol etmek için size gereken düğmeleri kolayca tanımanızı sağlar. Cihazın tüm fonksiyonları, uzaktan kumanda üzerinde gruplanmıştır. Ayrıca, belirli bir ses video cihazını kontrol etmek üzere hangi düğmelerin bir arada kullanılacağını kolayca anlamanız için, uzaktan kumandanın üst kısmı farklı renkte bölümlerden (siyah, gümüş, alüminyum, ...) ve farklı düğme kaplamalarından (siyah, gümüş, mat, parlak, ...) yapılmıştır.

 • Karanlıkta kolaylık için arkadan ışıklandırmalı LCD ekran

  Arkadan ışıklandırma, karanlıkta kullanım için LCD ekranın veya tuş takımının aydınlanmasını sağlayan bir özelliktir. Arkadan ışıklandırmanın en yaygın iki türü LED ve elektroışıma (EL) teknolojileridir. LED'le aydınlatılan uzaktan kumandalar, çoğunlukla parlak ama düzensiz yeşil veya mavi bir ışık yayar, EL panellerse düzenli mavi, beyaz veya yeşil tonlardadır.

 • Pil zayıf gösterimi, pillerin ne zaman yenilenmesi gerektiğini gösterir

  Pillerin ne zaman yeniden şarj edileceğini veya değiştirileceğini zamanında bilmek için.

 • Hızlı kurulum için basitleştirilmiş hızlı başlangıç kılavuzu

  Basitleştirilmiş hızlı başlangıç kılavuzu, evrensel uzaktan kumanda kurulumuna yardımcı olur. 3 ya da 4 rakamlı kodlar yazmak yerine, kurulum sırasında size kılavuzluk edecek bir LCD ekran kumandaya dahil edilmiştir. Ayrıca, hızlı başlangıç kılavuzu, hızlı kurulum için LCD ekrana ek bilgiler getirir.

 • Başka bir uzaktan kumandadan uygun IR kodunu öğrenme

  Öğrenme işlevi, bir uzaktan kumandanın daha sonra kullanmak için başka bir uzaktan kumandadan kızılötesi sinyalleri aldığı ve depoladığı süreçtir. Cihaz kodları yerleşik veritabanında yoksa, bunlar evrensel uzaktan kumanda özgün kumandaya çevrilerek ondan öğrenilebilir

 • Özel web sitesi aracılığıyla URC destek servisi

  Tüm markalar için tüm kodların Philips URC web sitesi tarafından sağlandığı, uzaktan kumandanız için özel destek servisi.

 • Ses/video cihazlarınız için 5'i 1 arada kumanda

  Evrensel uzaktan kumanda herhangi bir markadan 5 adete kadar cihazı programlamanızı ve çalıştırmanızı sağlar. TV, TV kombi, VCR, DVD, DVD kaydedici, uydu veya dijital alıcı, kablolu dekoder, amplifikatör, Home theatre sistemi veya alıcısının kolay kurulumunu sağlamak için evrensel kızılötesi kod veritabanı kullanılmaktadır.

 • Başka fonksiyonları kolayca ekleyip etiketleyin

  Gelişmiş fonksiyon ekleme ve etiketleme yöntemi, fonksiyon eklemeyi daha kolay ve daha hızlı hale getirir. Böylece, hiçbir fonksiyondan yoksun kalmazsınız.

 • Anında zaplayabilmeniz için piller de birlikte verilir

  Ayrıca pil satın almanız gerekmez. Böylece, yeni evrensel uzaktan kumandayı, paketten çıkar çıkmaz hemen kullanabilirsiniz!

 • Philips donanımlarla kullanmaya hazırdır

  Philips donanıma sahipseniz, evrensel uzaktan kumandayı programlayama gerek kalmadan kullanabilirsiniz, çünkü tüm tuşlar, Philips için önceden programlanmıştır.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: