1

Evrensel uzaktan kumanda

  -{discount-percentage}%
  TV all

  Evrensel uzaktan kumanda

  EasyZapper

  Markası ne olursa olsun TV ve uydu alıcınızda, kablo veya DVB-T alıcınızda kolay kanal değiştirme için basit ve akıllı evrensel uzaktan kumanda.

  Maalesef bu ürün artık mevcut değil

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

EasyZapper

Markası ne olursa olsun TV ve uydu alıcınızda, kablo veya DVB-T alıcınızda kolay kanal değiştirme için basit ve akıllı evrensel uzaktan kumanda.

Maalesef bu ürün artık mevcut değil

EasyZapper

800'ün üstünde markayla uyumlu

Favori kanallarınıza doğrudan erişim(150 içinden 4)

Bu kumandada, favori kanal simge tuşlarına dönüştürebileceğiniz dört favori kanal tuşu bulunmaktadır. Favori kanal tuşu çevresindeki halkayı çıkarın, şeffaf kapağı çıkarın ve çıkartmayı favori kanalınızın kanal simgesiyle (150 farklı çıkartma mevcuttur) değiştirin. Artık favori kanalınızı doğrudan seçebilirsiniz.

Rahat kontrol sağlayan ergonomik tasarım

Doğal ve dengeli tutuş için pürüzsüz yuvarlaklaştırılmış şekil, elinize mükemmel bir şekilde uyar. Ayrıca görünüşü de mükemmeldir!

Öğrenme özelliği ile orijinal uzaktan kumandaların fonksiyonları kopyalanır

Orijinal uzaktan kumandadaki 5 sık kullanılan tuşu için, orijinal kumanda tarafından aktarılan sinyali kopyalayabilirsiniz. Sizin veya çocuklarınızın en sevdiği kanallar için, kumandayı bunlardan başka kanalları görmeyecek şekilde kilitleyebilirsiniz.

Philips donanımlarla kullanmaya hazırdır

Philips donanıma sahipseniz, evrensel uzaktan kumandayı programlayama gerek kalmadan kullanabilirsiniz, çünkü tüm tuşlar, Philips için önceden programlanmıştır.

Ekipmanınızın markasını otomatik olarak arar

Yeni uzaktan kumandanızı çalıştırmak için yapılması gereken, uzaktan kumandanızın ekipmanınız için en uygun kodu otomatik olarak aramasını sağlamaktır.

Özel web sitesi aracılığıyla URC destek servisi

Tüm markalar için tüm kodların Philips URC web sitesi tarafından sağlandığı, uzaktan kumandanız için özel destek servisi.

Bozulan Philips TV uzaktan kumandaları için ideal yedek parça

Philips TV uzaktan kumandanızın kaybolması ya da bozulması durumunda, yerine bu uzaktan kumandayı kullanabilirsiniz. Temel Philips VCR ve DVD fonksiyonları da dahil olmak üzere tüm Philips TV fonksiyonlarını içerir. Tuşların üzerinde orijinal uzaktan kumanda ile aynı işaretler bulunduğundan, kolayca alışabilirsiniz.

Soru sormak veya yardım almak için URC servis hattımızı arayın

Evrensel uzaktan kumandanızla ilgili bir sorununuz veya sorunuz varsa veya asıl uzaktan kumandanızdaki bir fonksiyon tuşu kapsamlı dahili kod kitaplığında yoksa, bir çözüm geliştirmek için servis hattını arayın. Haftanın yedi günü size yardıma hazırız.

Televizyonu ve Set Üstü Kutusunu kontrol edebilirsiniz

Televizyon ve Set Üstü kutu (Uydu alıcılar, kablo kutuları ve Dijital Karasal Televizyon) için 2'si bir arada yedek uzaktan kumanda . Biri televizyon diğeri set üstü kutu (Uydu alıcılar, kablo kutuları ve Dijital Karasal Televizyon) için iki modu bulunmaktadır. Cihazınızın türüne uygun kumanda kurulumundan sonra, tek bir kumanda ile iki cihazı da kontrol edebilirsiniz.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: