Pilli Dijital PhotoFrame

  Bluetooth

  Pilli Dijital PhotoFrame

  ".. işte teyzen ve benim küçüklüğümüz"

  Yoğun programımızda bizim için önemli kişileri unutmak kolaydır. Artık, Philips PhotoFrame ile onları hayatınızın merkezinde tutun. Bu üstün çerçeve, istediğiniz zaman istediğiniz yerde fotoğraflara göz atabilmeniz için, dahili şarj edilebilir pillerle 2 saat kullanım süresine sahiptir. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Pilli Dijital PhotoFrame

20, 3 cm (8"), Multimedya, 4:3 en boy oranı SPH8208/10 Benzer ürünler bul

".. işte teyzen ve benim küçüklüğümüz"

Pilli PhotoFrame

 • Canlı ve doğal cilt tonları için imagen Pro

  Eşsiz Philips imagen geliştirme teknolojisi, fotoğraflarınızı otomatik olarak rengi düzeltip en iyi kontrasta ayarlayacak şekilde analiz eder. imagen Pro, daha iyi renk hassasiyeti, renk derinliği ve akıllı kontrast için imagen'deki üç temel unsuru içeren daha gelişmiş bir geliştirme teknolojisidir. En önemlisi, imagen Pro gelişmiş cilt rengi kontrolü, net görüntüler ve hareketsiz görüntüler için çok önemli olan titreşimsiz fotoğraf görüntüleme sunar.

 • Görüntüdeki bozulmaları önleyen optimum 4:3 en-boy oranı

  Philips dijital PhotoFrame, fotoğrafınızı, en iyi görüntüleme deneyimi için 4:3 oranında gösterir.

 • Kullanımı kolay pil şarj bağlantısı

  Bu pil şarj bağlantısı, hem stand hem de pil şarj istasyonu olarak iki ayrı işleve sahiptir. Tamamen şarj olduğunda çerçevenin dahili pili, fotoğrafların kablosuz paylaşımı için 2 saat süreyle kullanılabilir.

 • PhotoFrame kenarlarındaki dokunmaya duyarlı kontroller

  PhotoFrame'deki dokunmaya duyarlı kontroller, çalışma sırasında anında aydınlatılarak, fotoğraflar, video klipleri ve müzik içinde ilerlemenizi kolaylaştırır. Fotoğraf görüntüleme modunda parmağınızı, yatay dokunma kenarında kaydırarak ekranda gösterilen küçük fotoğraflar arasından yeni fotoğraf seçebilirsiniz.

 • Bluetooth ile cep telefonunuzdan fotoğraf aktarın

  Cep telefonunuzla fotoğraf çekmeyi sevdiğinizi biliyoruz. Artık, bu fotoğrafları herhangi bir ek cihaz veya kablo olmadan Bluetooth ile Philips dijital PhotoFrame'inize aktarabilirsiniz.

 • USB veya hafıza kartından otomatik slayt gösterisi

  Fotoğrafları PhotoFrame'inize kopyalayarak harcamak istemediğiniz anlar için; slayt gösterisi herhangi bir USB sürücüden veya hafıza kartından otomatik olarak başlar.

 • RadiantColor ile eski anılara yeni bir parlaklık katın

  RadiantColor, tam ekrandan küçük fotoğrafların kenarlarındaki renkleri genişletip siyah çubukları ve en-boy oranı bozulmasını ortadan kaldırarak küçük fotoğrafların en iyi oran olan 4:3 oranında görüntülenmesini sağlayan, özel bir Philips teknolojisidir.

 • Enerji tasarrufu için önceden ayarlanan zamanlarda otomatik açılma/kapanma

  Bir zamanlayıcı, PhotoFrame'i seçtiğiniz saatlerde açar ve kapatır; PhotoFrame enerji giderlerinden üçte bire kadar tasarruf etmenizi sağlayarak çevre koruması için enerji tüketimini azaltır.

 • Çevre Dostu PhotoFrame

  Philips PhotoFrame, daha düşük güç tüketimi, tehlikeli maddelerin ortadan kaldırılması, daha düşük ağırlık, daha etkili ambalajlama ve daha iyi dönüştürülebilirlik sayesinde çevreye verilen toplam zararı minimum seviyeye indirmeyi amaçlayan EcoDesign ilkelerimize uygun olarak tasarlanır ve üretilir.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: