Web kamerası

  Web kamerası

  Bağlantı için tasarlanmış

  Arkadaşlarınızla ve ailenizle görüntülü sohbet edin. Çok fonksiyonlu bağlantı istasyonuyla odanın her yerinden kullanabilirsiniz. Web kamerasının bağlantısını kestiğinizde, istasyon kolay ulaşılabilir bir USB portuna dönüşür. Bağlantı için tasarlanmış komple bir paket. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Bağlantı için tasarlanmış

Yüksek çözünürlüklü görüntülü sohbet ve USB bağlantısıyla

 • Alıcınızı kullanışlı bağlantı istasyonunda saklayın

  Alıcınızı kullanışlı bağlantı istasyonunda saklayın

  Bağlantı istasyonu, alıcınızın kullanımda değilken saklanması için kullanışlı saklama sağlar, hatta bazı modellerde pilin şarj edilmesiyle dahi ilgilenir.

 • Görüşmelerinize en yüksek kalitede görüntü ve konuşma ekleyin

  Bu web kamerası arkadaşlarınızı ve ailenizi duymanın yanı sıra görmenizi sağlamak amacıyla internet görüşmelerinize görüntü eklemek için tasarlanmıştır. Kolayca ve anında çalışır ve tamamen geleceğe dönüktür!

 • Mükemmel çekim ve doğal görüntüler için yukarı aşağı dönen lens

  Mükemmel odaklama ve doğal görüntüler için dönen lens. Eğim ayarını değiştirmek için kameranın altına nesne koymanıza gerek olmadan hızlı ve kolay bir şekilde doğru kamera açısını elde edebilirsiniz.

 • Dahili dijital mikrofon ile kaliteli ses

  Dahili dijital mikrofon ile özgürce ve doğal bir biçimde konuşabilir veya video klip kaydına ses ekleyebilirsiniz.

 • saniyede 30 kare görüntü

  Saniyede 30 kare görüntü yenileme hızıyla, bazı web kameralarının ürettiği atlamalı görüntüleri içermeyen, doğal görünümlü ve tam hareketli video görüşmelerinin keyfini çıkaracaksınız

 • Yüksek kaliteli görüntüler için Super VGA çözünürlüğü

  Web kamerası, video postaları için Video Graphics Array (VGA) kalitesinde (640x480) fotoğraflar ve titreşimsiz video klipler çeker. VGA çözünürlüğüyle, web kameranız profesyonel seviyede bir kameraya dönüşür. Belgelerinize, web sayfalarınıza ve e-postalarınıza yüksek kaliteli fotoğrafları anında ekleyin veya fotoğraf kalitesinde görüntüler basın.

 • Gelişmiş kalite için hassas cam optik

  Keskin, berrak ve net. Hassas cam optik, fotoğraftan görüntülü mesajlaşmaya tüm uygulamalarda yüksek görüntü kalitesini garanti eder. Lensler, ömürlerinin uzaması ve eskimeye, yıpranmaya ve toz birikimine engel olmak için özel bir filmle kaplanmıştır.

 • MSN, Skype ile diğer ücretsiz mesajlaşma servisleriyle uyumlu

  Web kamerası ve yazılımı, tüm mesajlaşma sistemleri düşünülerek tasarlandı. Skype, MSN Messenger, Yahoo!, AOL Messenger ve diğer ücretsiz mesajlaşma servislerine video ekleyin. Ayrıca, çok kişili video konferansı için Windows Messenger ve NetMeeting ile birlikte çalışır ve geleceğe dönük olarak tasarlanmıştır.

 • Hızlı erişim tuşuyla birkaç saniyede VLounge arayüzünü kullanmaya hazır olun

  VLounge'ı başlatmak için sadece Hızlı Erişim düğmesine basmanız yeterli

 • VLounge ile görüntü ve V-postaları alın, arşivleyin ve yönetin

  Fotoğraf ve video klip çekmek, düzenlemek ve arşivlemek için kullanışlı bir yazılım. Fare ile birkaç kez tıklayarak, görüntülü mesajlar yaratabilecek ve gönderebileceksiniz. Bu yazılım paketinde, Philips web kameranızın tüm avantajlarından faydalanabilmeniz için gereken her şey var.

 • Kolay odaklama için ayarlanabilir lensli, çok yönlü masaüstü bilgisayar standı

  Çok yönlü masaüstü bilgisayar standı, web kameranızı ekrandan ayrı olarak kullanmanın en iyi yolu. Kameraya ekstra yükseklik ve devrilmeyecek sağlam bir taban sağlar.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: