Spor Baş Bandı Kulaklık

  Spor Baş Bandı Kulaklık

  Sportif kullanıma uygun

  Güçlü, ergonomik ve ultra hafif ActionFit SHQ5200 Kulaklık, en zorlu egzersizler için tasarlanmıştır. 40 mm neodimyum sürücüler güçlü bas sağlarken açık akustik tasarım ve çıkarılabilir kulak yastıkları her zaman rahat ve kuru kalmanızı sağlar ve havalı bir görünüm sunar. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Spor Baş Bandı Kulaklık

ActionFit, Kulak üstü, Turuncu ve Siyah SHQ5200/10 Benzer ürünler bul

Sportif kullanıma uygun

Silikon tutuş ile kaymayan, güvenli uyum

 • Mega bas ve yüksek performans için 40 mm neodimyum sürücüler

  Mega bas ve yüksek performans için 40 mm neodimyum sürücüler

  Mega derin ve dinamik bas sağlayan 40 mm neodimyum sürücüler sayesinde etkileyici müzik deneyimi yaşayın. ActionFit kulaklığınız ne kadar zorlu olursa olsun egzersiz performansınızı artırmak için tasarlanmıştır. Hangi egzersizi yaparsanız yapın ve nereye giderseniz gidin canlı ses deneyimi yaşamanızı sağlar.

 • Çıkarılabilir ve yıkanabilir kulak tamponları rahat ve kuru kalmanızı sağlar

  Çıkarılabilir ve yıkanabilir kulak tamponları rahat ve kuru kalmanızı sağlar

  Egzersize devam edin ve terleyin – ActionFit SHQ5200 kulaklığınızın tamponları nemi emerek egzersiz boyunca rahat ve kuru kalmanızı sağlayan malzemeyle kaplıdır. Birkaç kullanımdan sonra tamponları çıkarıp yıkadığınızda yeni gibi olacaklardır.

 • Silikon saplı kaymaz baş bandı rahatça hareket etmenizi sağlar

  Silikon saplı kaymaz baş bandı rahatça hareket etmenizi sağlar

  ActionFit SHQ5200 kulaklık en zor egzersizlerde tam olarak oturan, özel tasarlanmış baş bandına sahiptir. Kaymaz baş bandı başınızla yeterli sayıda temas noktasına sahip olan ve hareketten dolayı yanlardan ya da önden ve arkadan kaymayı engelleyerek egzersiz sırasında rahatça hareket etmenizi sağlayan yenilikçi silikon sapa sahiptir.

 • Açık akustik tasarım çevrenizden haberdar olmanızı sağlar

  Açık akustik tasarım çevrenizden haberdar olmanızı sağlar

  Güvenliğiniz için ActionFit kulaklığınız özellikle de dış mekanlarda egzersiz yaparken çevrenizden haberdar olmanızı sağlar. Açık akustik platformu müziğinizden keyif alırken etrafınızda olup bitenlerden de haberdar olmanızı sağlar.

 • Rahatça takılan baş bandı her kulak kıvrımına en iyi şekilde oturur

  Rahatça takılan baş bandı her kulak kıvrımına en iyi şekilde oturur

  ActionFit kulaklığınız her şekilde boyutta kulağa rahat ve mükemmel bir şekilde uyması için test edilmiş ergonomik kulak başlıklarıyla, hassas bir şekilde tasarlanmış, rahatça takılan baş bandına sahiptir.

 • Tam oturması ve rahatlık için ultra hafif 99 gr kulaklık

  Sadece 99 gr ağırlığındaki ActionFit SHQ5200 piyasadaki en hafif kulaklıklardan biridir. Verimli bir şekilde tasarlanmış mimarisi, ergonomik yapı ve rahatsızlık yaratmayan ağırlık arasında mükemmel bir denge için özel olarak tasarlanmış parçalara sahiptir. Baş bandı çerçevesi yüksek kaliteli polipropilenden yapılmıştır, sağlam tutuş ve şık bir uyum sağlar.

 • Mükemmel dayanıklılık için Kevlar destekli kablo

  ActionFit kulaklıklarınız sağlamlık ve güç için özel olarak tasarlanmıştır. Kevlar kaplamalı kabloları, yırtılma ve kopmaya karşı iyi bir şekilde korunup en zorlu ortamlara ve egzersizlere dayanabilir.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: