Kablosuz hoparlör

  Kablosuz hoparlör

  Kablosuz müzik akışı

  Bluetooth aracılığıyla kablosuz müzik akışıyla desteklenen güçlü ses. Daha derin ve yüksek bas için wOOx teknolojisine ve her yerde kullanım için dahili şarj edilebilir pile sahip. Bu hoparlör yaşam tarzınızı tamamlayacak. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Kablosuz hoparlör

Bluetooth®, Stereo ve bas yayıcı, Şarj edilebilir pil, 4W SBT75/12 Benzer ürünler bul

Kablosuz müzik akışı

 • Tüm Bluetooth özellikli cihazlarla çalışır

  Tüm Bluetooth özellikli cihazlarla çalışır

  Bluetooth, kısa mesafelerde kullanılabilen güvenilir ve enerji tasarruflu bir kablosuz iletişim teknolojisidir. Diğer Bluetooth cihazlara kolay kablosuz bağlantı sağlayan bu teknolojisi sayesinde iPod veya iPhone dahil olmak üzere tüm akıllı telefonlar, tabletler ve dizüstü bilgisayarlardaki en sevdiğiniz müzikleri Bluetooth özellikli hoparlörden kolayca çalabilirsiniz.

 • Her yerde müzik çalabilmeniz için dahili şarj edilebilir pil

  Her yerde müzik çalabilmeniz için dahili şarj edilebilir pil

  Her yerde ve her zaman yüksek sesle müzik çalın. Dahili şarj edilebilir pil, birbirine dolanan güç kablolarıyla uğraşmadan ve elektrik prizi aramak zorunda kalmadan kişisel müziklerinizi dinlemenizi sağlar. Artık harika müziklerin tadını taşınabilirlik özgürlüğü ile çıkarabilirsiniz.

 • Bluetooth aracılığıyla kablosuz müzik akışı

  Bluetooth aracılığıyla kablosuz müzik akışı

  Bluetooth, kısa mesafelerde kullanılabilen güvenilir ve enerji tasarruflu bir kablosuz iletişim teknolojisidir. Diğer Bluetooth cihazlara kolay kablosuz bağlantı sağlayan bu teknolojisi sayesinde Bluetooth özellikli hoparlöre sahip iPod veya iPhone dahil olmak üzere tüm akıllı telefonlar, tabletler ve dizüstü bilgisayarlardaki en sevdiğiniz müzikleri kolayca çalabilirsiniz.

 • wOOx teknolojisi bozulma olmaksızın zengin ve net bir ses üretir

  wOOx teknolojisi bozulma olmaksızın zengin ve net bir ses üretir

  wOOx teknolojisi, bas tonları diğer ses sistemlerindekinden daha tok ve derin hissetmenize ve duymanıza olanak veren, devrim niteliğinde bir hoparlör yaklaşımıdır. Özel hoparlör sürücüleri, wOOx bas yayıcıyla uyumlu çalışır ve ana sürücüyle tweeter arasındaki hassas ayar alt-orta frekanslardan yüksek frekanslara yumuşak geçiş sağlar. Çift süspansiyon ve tam simetrik katlı yapı, düşük ve hassas tonları, seste fark edilebilecek bir bozulma olmaksızın verir. wOOx, hoparlör kutusunun tam ses düzeyini kullanıp müziğin etkisini iyice güçlendirerek, olağanüstü derin ve dinamik bir bas ses üretir.

 • Tüm akıllı telefonlar, bilgisayarlar ve taşınabilir cihazlar için ideal

  Tüm akıllı telefonlar, bilgisayarlar ve taşınabilir cihazlar için ideal
Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: