Kablosuz hoparlör

  Kablosuz hoparlör

  Güçlü, zengin ses

  Bluetooth aracılığıyla kablosuz müzik akışıyla desteklenen, daha iyi ve daha derin bas sunan Bass Reflex hoparlörlü güçlü ses. USB yuvası sayesinde bütün cihazları şarj edebilirsiniz. Bu SBT550/12 hoparlör yaşam tarzınızı tamamlamak için yaratıldı. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Güçlü, zengin ses

Kablosuz müzik akışı sağlayan Bluetooth hoparlör

 • Tüm Bluetooth özellikli cihazlarla çalışır

  Tüm Bluetooth özellikli cihazlarla çalışır

  Bluetooth, kısa mesafelerde kullanılabilen güvenilir ve enerji tasarruflu bir kablosuz iletişim teknolojisidir. Diğer Bluetooth cihazlara kolay kablosuz bağlantı sağlayan bu teknolojisi sayesinde iPod veya iPhone dahil olmak üzere tüm akıllı telefonlar, tabletler ve dizüstü bilgisayarlardaki en sevdiğiniz müzikleri Bluetooth özellikli hoparlörden kolayca çalabilirsiniz.

 • 20 W RMS toplam çıkış gücü

  20 W RMS toplam çıkış gücü

  RMS, Root Mean Square (Ortalama Karekök) teriminin kısaltması olup, ses gücünün ya da doğru ifadeyle bir ses amplifikatöründen hoparlöre iletilen elektrik gücünün watt cinsinden değerini verir. Hoparlöre iletilen elektrik gücünün miktarı ve yoğunluğu, üretilen ses gücünü belirler. Ana kural olarak amplifikatörler, ses sinyalinde bozulma olmaksızın güçlendirebilecekleri elektrik enerjisiyle ve hoparlörler ses enerjisine dönüştürebilecekleri elektrik enerjisiyle sınırlıdır. Watt değeri ne kadar yüksek olursa, hoparlörden çıkan ses gücü de o kadar yüksek olur.

 • Derin, güçlü ses veren Bas Refleks Hoparlörler

  Derin, güçlü ses veren Bas Refleks Hoparlörler

  Bas Refleks Hoparlörler, derin bas deneyimi yaşatır. Sistemin düşük frekanslı seslerdeki kaybını azaltmak için woofer'la akustik olarak hizalanmış ek bas borusuyla geleneksel hoparlörlerden ayrılır. Sonuçta daha az bozulma ile daha derin, kontrollü bir bas elde edilir. Woofer'ın tepkisiyle birleşince, sistemdeki düşük frekanslı sesler güçlenerek derin baslara yeni bir boyut kazandırır.

 • Diğer cihazları şarj etmek için USB portu

  Diğer cihazları şarj etmek için USB portu

  Bu hoparlörde cihazınızı rahatça şarj etmenizi sağlayan bir USB portu bulunur. Tek yapmanız gereken, cihazınızı USB kablosuyla hoparlörün arkasına bağlamak.

 • Taşınabilir müziğinizi kolayca çalabilmeniz için ses girişi

  Taşınabilir müziğinizi kolayca çalabilmeniz için ses girişi

  Tek bir kolay bağlantıyla tüm müziğinizi taşınabilir cihazlardan ve bilgisayarlardan dinleyebilmenin keyfini çıkarın. Bunun için cihazınızı Philips setindeki SES GİRİŞİ (3,5 mm) portuna bağlamanız yeterli. Bilgisayarlar için bu bağlantı genellikle kulaklık çıkışından yapılır. Bağlantı sağlandığında, tüm müzik koleksiyonunuzun keyfini doğrudan üstün hoparlörlerden setinden çıkarabilirsiniz. Kısaca söylersek, Philips daha iyi ses sunar.

 • Tüm akıllı telefonlar, bilgisayarlar ve taşınabilir cihazlar için ideal

  Tüm akıllı telefonlar, bilgisayarlar ve taşınabilir cihazlar için ideal
 • Bluetooth aracılığıyla kablosuz müzik akışı

  Hoparlörünüz Bluetooth müzik akışını destekler. Bu sayede, sevdiğiniz müziği Bluetooth özellikli cihazlardan yüksek kaliteli ve kablosuz olarak dinleyebilirsiniz.

 • Güçlü sürücülerden gelen zengin ve dinamik ses

  Güçlü sürücüler etkileyici bir müzik deneyimi yaşatırken, derin ve dinamik baslar müzik dinleme isteğinizi artırır. Üstün kaliteli sürücüler canlı bir ses deneyimi sunar.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: