Taşınabilir kablosuz hoparlör

  Taşınabilir kablosuz hoparlör

  Kablosuz müzik akışı

  SBT30/00 hoparlörle Bluetooth üzerinden kablosuz müzik akışıyla desteklenen güçlü ses, her yerde müzik dinleyebilmeniz için şarj edilebilir pil ve eller serbest telefon görüşmeleri için dahili mikrofon. Ve tabii hoparlörü kemerinize veya çantanıza takabilmeniz için klips. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

SoundShooter Taşınabilir kablosuz hoparlör

Bluetooth, Haki SBT30/00 Benzer ürünler bul

Kablosuz müzik akışı

Büyük ses, küçük boyut

 • Her yerde müzik çalabilmeniz için dahili şarj edilebilir pil

  Her yerde müzik çalabilmeniz için dahili şarj edilebilir pil

  Her yerde ve her zaman yüksek sesle müzik çalın. Dahili şarj edilebilir pil, birbirine dolanan güç kablolarıyla uğraşmadan ve elektrik prizi aramak zorunda kalmadan kişisel müziklerinizi dinlemenizi sağlar. Artık harika müziklerin tadını taşınabilirlik özgürlüğü ile çıkarabilirsiniz.

 • 8 saate kadar müzik çalma

  8 saate kadar müzik çalma

  Tek şarjla 8 saate kadar müziğin keyfini çıkarın.

 • Tüm Bluetooth özellikli cihazlarla çalışır

  Tüm Bluetooth özellikli cihazlarla çalışır

  Bluetooth, kısa mesafelerde kullanılabilen güvenilir ve enerji tasarruflu bir kablosuz iletişim teknolojisidir. Diğer Bluetooth cihazlara kolay kablosuz bağlantı sağlayan bu teknolojisi sayesinde iPod veya iPhone dahil olmak üzere tüm akıllı telefonlar, tabletler ve dizüstü bilgisayarlardaki en sevdiğiniz müzikleri Bluetooth özellikli hoparlörden kolayca çalabilirsiniz.

 • Pil şarj etmek ve müzik çalmak için tek bir kablo

  Pil şarj etmek ve müzik çalmak için tek bir kablo

  Bu Philips hoparlör pili şarj etmek ve aux girişinde müzik çalmak için tek bir kabloyla gelir. Kablo karmaşasını zahmetsizce ortadan kaldırın ve mükemmel sinyal kalitesinin keyfini çıkarın.

 • Klips birlikte verilir

  Klips birlikte verilir
 • Bluetooth aracılığıyla kablosuz müzik akışı

  Hoparlörünüz Bluetooth müzik akışını destekler. Bu sayede, sevdiğiniz müziği Bluetooth özellikli cihazlardan yüksek kaliteli ve kablosuz olarak dinleyebilirsiniz.

 • Eller serbest telefon görüşmeleri için dahili mikrofon

  Bu hoparlör, dahili mikrofonu sayesinde aynı zamanda bir hoparlörlü telefon olarak çalışır. Bir arama geldiğinde müzik duraklatılarak, hoparlör ile konuşmanıza olanak sağlanır. İş toplantısı yapabilir ya da partideyken bir arkadaşınızı arayabilirsiniz. Her iki durumda da mükemmel çalışır.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: