Portatif Hoparlörler

  Portatif Hoparlörler

  Büyük ses, küçük boyut

  Modern yaşam tarzınızı tamamlayacak taşınabilir hoparlörler. Tüm cihazlarla uyumlu evrensel 3,5 mm ses girişi kablosu ve her yerde kullanım için dahili şarj edilebilir pilleriyle stereo ses çalan ikili hoparlör. Müzik keyfi garantili! Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Büyük ses, küçük boyut

 • Her yerde müzik çalabilmeniz için dahili şarj edilebilir pil

  Her yerde müzik çalabilmeniz için dahili şarj edilebilir pil

  Her yerde ve her zaman yüksek sesle müzik çalın. Dahili şarj edilebilir pil, birbirine dolanan güç kablolarıyla uğraşmadan ve elektrik prizi aramak zorunda kalmadan kişisel müziklerinizi dinlemenizi sağlar. Artık harika müziklerin tadını taşınabilirlik özgürlüğü ile çıkarabilirsiniz.

 • 4W RMS toplam çıkış gücü

  4W RMS toplam çıkış gücü

  RMS, Root Mean Square (Ortalama Karekök) teriminin kısaltması olup, ses gücünün ya da doğru ifadeyle bir ses amplifikatöründen hoparlöre iletilen elektrik gücünün watt cinsinden değerini verir. Hoparlöre iletilen elektrik gücünün miktarı ve yoğunluğu, üretilen ses gücünü belirler. Ana kural olarak amplifikatörler, ses sinyalinde bozulma olmaksızın güçlendirebilecekleri elektrik enerjisiyle ve hoparlörler ses enerjisine dönüştürebilecekleri elektrik enerjisiyle sınırlıdır. Watt değeri ne kadar yüksek olursa, hoparlörden çıkan ses gücü de o kadar yüksek olur.

 • Daha fazla müzik keyfi için yüksek kaliteli stereo ses

  Daha fazla müzik keyfi için yüksek kaliteli stereo ses

  Bu ikiz taşınabilir hoparlörler birbirinden uzağa yerleştirildiğinde doğal bir stereo ses performansı verir; sesin etkisi daha gerçekçi ve daha iyidir.

 • Pil şarj etmek ve müzik çalmak için tek bir kablo

  Pil şarj etmek ve müzik çalmak için tek bir kablo

  Bu Philips hoparlör pili şarj etmek ve aux girişinde müzik çalmak için tek bir kabloyla gelir. Kablo karmaşasını zahmetsizce ortadan kaldırın ve mükemmel sinyal kalitesinin keyfini çıkarın.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: